IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Obwieszczenie: Warunki dodawania ogłoszeń
Sylwester Cyba
Warunki dodawania ogłoszeń 

Grupa: Administrator
Wypowiedzi: 9 967
Rejestracja: 12/07/06
Z: Warszawa
Nr użytkownika: 1Dział Giełda na nhl.pl ma służyć jego stałym użytkownikom. Ogłoszenia sprzedaży zamieszczane przez osoby o zerowym dorobku na forum będą usuwane. Usuwane będą też ogłoszenia sprzedaży dotyczące przedmiotów dużej wartości (kilka tysięcy zł) zamieszczane przez użytkowników o stażu na forum krótszym, niż pół roku. Dozwolone jest tylko zamieszczanie ofert związanych z tematyką komputerową. Można je zamieszczać wyłącznie w wyznaczonym dziale (Giełda > Sprzedam / Kupię). Chodzi o sporadyczne oferty kupna/sprzedaży/zamiany.

Nie zezwalamy na sprzedaż związaną z prowadzoną działalnością gospodarczą, tj. zamieszczanie ofert przez osoby zajmujące się handlem sprzętem komputerowym zawodowo.

Wprowadzenie powyższych restrykcji leży w interesie użytkowników forum i odwiedzających je gości (zdecydowaliśmy się na nie w związku z przypadkami prób wykorzystania go do oszustw, które zostały opisane w dwóch tematach podwieszonych w tym dziale).

Od początku istnienia tego forum dopuszczamy komentowanie ogłoszeń przez innych użytkowników oraz prowadzenie pod nimi dyskusji na ich temat (to miejsce jest bowiem forum dyskusyjnym a nie słupem ogłoszeniowym) - to kolejna forma zabezpieczenia interesów kupujących sprzęt z zamieszczanych tutaj ogłoszeń.

Uwaga porządkowa: kiedy transakcja dojdzie do skutku, prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w wątku-ogłoszeniu lub poinformowanie o tym fakcie moderatora, który zamknie lub usunie wątek.
Go to the top of the page
 
RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 15-01-2021 - 15:38