IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
Serwis hp, Zmiana parametrów laptopa po wizycie w serwisie
Zorgon
dodano 15-03-2019, 18:17
Nr wypowiedzi: #1

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 12
Z: Pabianice
Nr użytkownika: 63 974
Laptop: DELL Latitude e7450, HP Elitebook 820G1, Elitebook 840G2

Cześć,
W styczniu zgłosiłem do serwisu HP naprawę lapka na gwarancji (sn. 5cg6274f25). Nie działało ładowanie. Po powrocie przeczytałem diagnozę - wymiana elementów płyty głównej i matrycy. Niestety laptop zdążył się jedynie uruchomić i poinformować że jest problem z ładowaniem (czyli stan jak sprzed "naprawy"). Telefon do serwisu, "przepraszamy, blablabla, technik przyjedzie i naprawi na miejscu". Technik najpierw powiedział że nie da rady przyjechać, a następnie zaległa cisza. Po kolejnym tygodniu i telefonie do serwisu przyjechał kurier i odebrał lapka. Minęły kolejne 3 tygodnie i już mam swojego lapka (wymieniono "elementy płyty głownej").
Ładowanie działa ale przestał działać dotyk na matrycy. Sprawdziłem parametry i moje zdziwienie - ekran ma rozdzielczość 3200x1800 zamiast mojego starego FHD. Jakieś rady?
Go to the top of the page

+Quote Post
EB4U
dodano 15-03-2019, 21:25
Nr wypowiedzi: #2

aka Pan Okoliczny

Grupa: + Zasłużony
Wypowiedzi: 6 983
Z: UK
Nr użytkownika: 58 820
Laptop:  + HP

Coś pokręciłeś. - bo oryginalnie to on faktycznie miał FHD, ale to nie był ekran dotykowy, bo tylko QHD+ własnie ma dotyk, czyli ten, który jakimś cudem teraz się znalazł w twoim kompie.

Numers seryjny z obudowy i BIOSu nadal się zgadza z oryginałem ?

Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 12-11-2019 - 6:32