IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

12 Strony: V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
PS4, gry, VR i inne
poncho
dodano 27-11-2016, 9:44
Nr wypowiedzi: #21

Grupa: + Zasłużony
Wypowiedzi: 6 148
Nr użytkownika: 59 335

Jak będzie wtedy z gwarancją gdy konsola jest zakupiona na Amazon.de?

--------------------
MSI GT83VR i7 6820HK GTX1070SLI 32GB RAM 256GB SSD WIFI KILLER 1435 + Acer Predator Z35

Instrukcja rozbiórki LENOVO Y510p
Go to the top of the page

+Quote Post
Darthus
dodano 27-11-2016, 11:08
Nr wypowiedzi: #22

Maniak

Grupa: + Adherent
Wypowiedzi: 4 214
Z: EU
Nr użytkownika: 27 340
Laptop: Różne takie

QUOTE(poncho @ 27-11-2016, 9:44) *
Jak będzie wtedy z gwarancją gdy konsola jest zakupiona na Amazon.de?

Dokładnie tak samo jakbyś w PL kupił. Ale juz po promocjach chyba na razie.

Nie wiem co Wy z tym odkurzaczem FF XV naprawdę musi mocno rozgrzewać bo zdecydowanie najgłośniej w niej chodzi ale w porównaniu do laptopów gamingowych to bym to tak do MSI GT72 w stresie przyrównał. a stoi to zdecydowanie dalej zazwyczaj od uszu i blisko głośników TV. O wiele bardziej idiotyczne jest to ustrojstwo od VR bo jest włączone nawet jak wylączasz konsole smile.gif Trzeba kabel mu odpinać sieciowy.

Jeszcze pare słów o FFXV bo dawno nie zdażyło mi się zarwać nocki z grą a tu mi 8 godzin strzeliło nawet nie wiem gdzie a nawet nie ruszyłem tyłka z pierwszej lokacji smile.gif

Pare rzeczy do jakich doszedłem i moja ocena.

Czary. Doskonały system jakiego osobiście nigdzie nie spotkałem. Oparty na 3 żywiołach. Można dowolnie je łączyć, samemu wybierać moc dodatkowo do każdego można dodać wszelkie eliksiry co wywołuje dodatkowe efekty. Genialny pomysł. Mozna dzięki temu tworzyć kosmiczne kombinacje typu trochę lodu dla spowolnień obszarowych plus elektryczność dla dmg na maksa i np jakiś healing eliksir dla AOE leczenia całego teamu. Kombinacji dzięki temu są dosłownie miliony. Jak Ci się coś spodoba to zapisuje Ci receptę i możesz powtarzać bez kombinowania. Wszystko ograniczone ilościowo więc tzreba dobrze wybrać kiedy tym rzucać bo nie mam mowy o jakimś spamowaniu tym.

Bronie - mamy zwykłe , zwykłe które mechanicy Ci ulepszają i królewskie znajdowane w królewskich kryptach.( tyle na razie odkryłem) Te ostatnie maja kosmiczne statystyki i efekty ale ich używanie przy każdym ciosie zabiera życie więc tzreba mocno uważać. Genialny system natychmiastowej zmiany broni w trakcjie walki. Masz 4 sloty na bronie i czary . Ustawiasz sobie to dowolnie przed walką a potem w trakcjie zmieniaasz w ułamku sekundy. Tu czuje sie rzeczywiście ,że branie na pałe co się chce to można szybko karierę zakonczyć. Niektóre bestie jak nie masz długich broni typu lanca to zapomnij ,że do nich podejdziesz. Ptaki, musisz mieć dystansówki aby na ziemie spadły. itd Muszisz korzystać często z komb z mocniejszymi elitami bo obalenie z Twoim tankiem to podstawa aby szybko je uwalić. Niektóre to walka trwa naprawde sporo czasu.

Przeciwnicy - niesamowicie zrobione graficznie . Dokładność jest jak na konsolę wręcz niesamowita. Tu jest wszystko od jakiś alieno podobnych zwierząt przez jakieś giganty, roboty, zwierzęta. Żołnierze imperium to jakby średniowiecznym rycerzom albo Samurajom dać giwery i lasery. Efekt niespotykany smile.gif Niezbyt mi sie podoba ,że w lokacjach instancjonowanych czyli jakby raidach przeciwnicy pojawiają sie znikąd. Jestem w jakiejś sali i ewidentnie jak sie coś zrobi nagle znikąd pojawia sie jakiś Boss albo horda innych cudów. Ale to chyba uroki japonskich RPG. Tragedii nie ma.

Lokacje - dla mnie majsterstyk na razie. Te lochy klimat niesamowity bo wszędzie z latarkami chodzisz. Rzadko jest jakiekolwiek tam oświetlenie . Do tego pełno ukrytych przejść i ewidentnie róznych rzeczy na wyższe levele. Bo znajdujesz jakieś drzwi których na tą chwile nie otworzysz bo trzeba jakiś klucz a słyszysz jak z drugiej strony coś w nie nawala. Więc do każdej lokacji można ewidentnie potem wracać po coś. Do tego genialne rozmowy całej ekipy. Autentycznie mozna albo się uśmiać bo sobie dogryzają albo poczuć grozę jak coś słyszą , jakieś kroki, i też to każdy komentuje.

System EXP- ciekawie pomyślany . Zbierasz doświadczenie z misji, killi questów i innych zadań. On się kumuluje i dopiero jak idziesz spać to Ci się doda. I tu myk taki ,że w zalezności na co cie stać tak ten exp jest mnożony. Jak rozbijesz obóz pod gołym niebem to mnoży razy 1 , w przyczepie kampingowej na parkingu razy 1,2 ale juz w luksusowym hotelu na plaży x 2. Tylko na to ostatnie to mnie nie stać po 8 godzinach gry.

Poruszanie oparte jest na jeździe autem i włąsnych nogach. Mozna płacić za szybkie przemieszczania albo prowadzi Ci cały czas kierowca a Ty oglądasz widoczki, albo możesz sam kierować . Nie ma opcji ,że sobie zjedziesz z drogo tą limuzyną w pole. To jest mocno ograniczone do dróg. W każdej chwili można wysiąść i sobie pozwiedzać. Można auto tuningować , malować itp. Potam są chyba jakieś zwierzaki do jazdy z tego co wynika z gry bo nawet jakiś pełno archivmentów jest za wyścigi. Ale do tego nie dotarłem.

Smaczki - tego jest sporo ,nawet na tą chwilę gdzie tylko trochę odkryłem. Dla przykładu . Nawet głupie łowienie ryb jest tu dopracowane jak osobna gra . Trzeba się zorientować co jest do złapania bo trzeba kupic odpowiednie żyłki, przynety , wędki i kołowrotki. Jak masz źle dobrane to można spędzić całą wieczność i nic nie złowić. Jak się uda to czeka Cię spora walka z rybką i nie łatwo to badziewie wyciągnąć. Bo drań zerwie ci żyłkę. Potem pobijasz własne rekordy bo masz kolekcje tych róznych cudów. Jednego z tych swoich ludzi szkolisz na fotografa.

Dialogi i Audio - same opcje wyboru w rozmowie są dość Rzadkie z NPC i mają zazwyczaj przeciwstawne wybory. Trudno mi powiedzieć co się dzieje jak czegoś im odmówię czy czegoś nie zrobię bo to by tzreba drugi raz iść grę i dokonywać innych wyborów.
Dialogi między bohaterami super. Oni bez przerwy gadają ze sobą , komentują itp. Inna sprawa,że zawsze wydawało mi się ,że nieźle znam angielski . Tu mam często problem bo oni jakimś slangiem jak z teksasu czy Alabamy gadają. Inna składnia . Dziwnie czasami to się czyta. Sens rozumiem ale pierwszy raz cos takiego spotkałem ale to może raczej moje braki tu wychodzą z angielskim

Gra jest chyba gigantyczna, ja mam ponad 8 godzin a pierwszej lokacji na razie chyba nawet w połowie nie zrobiłem. Patzrąc na mapę i miasta które są potem to sam nie wiem jak to duże. Szczególnie że oni jeszcze maja w zanadrzu 3 DLC poszerzające świat gry niby o 50% ! Że o tych dungeonach nie wspomnę bo ja na razie dwa odkryłem na pierwszej lokacji

Jeszcze pare screenów z mojej eskapady

+Quote Post
Mardok_1986
dodano 27-11-2016, 11:26
Nr wypowiedzi: #23

Taichou

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 3 445
Nr użytkownika: 43 908
Laptop: Alienware M17x R2

Oho, to chyba trzeba poczekać na kompletną edycję i łyknąć, zapowiada się naprawdę ciekawie.

--------------------
Alienware M17x R2 - 940XM ES - 2.13GHz @ 3.44GHz / 6 GB DDR3-1333 / Samsung 470 128 GB SSD - 500 GB HDD / 7970m @ 950-1250 / 17" WXGA+ / Eizo FS2333 / Win7 x64

Hp EliteBook 8460p

+Quote Post
Darthus
dodano 27-11-2016, 11:33
Nr wypowiedzi: #24

Maniak

Radzę kupić obecną bo DLC znając perfekcjonizm Tabaty i Nomury to wypuszczą za 3 lata smile.gif Nad tą 10 lat pracowali i dopiero stwierdzili ,że jest godna do wypuszczenia

+Quote Post
TOMCIO1055
dodano 27-11-2016, 11:56
Nr wypowiedzi: #25

Wypowiedzi: 691
Z: gdynia
Nr użytkownika: 5 624

Jest wersja pl czy tylko english...

--------------------
Msi gt72s 6820 gtx1070...git...

+Quote Post
Darthus
dodano 27-11-2016, 12:16
Nr wypowiedzi: #26

Maniak

Wiele języków jest ale PL brak

+Quote Post
Mardok_1986
dodano 27-11-2016, 12:43
Nr wypowiedzi: #27

Taichou

Nosz kurde ale paczemu nie ma polniszowej wersji to ja ni rozumim... Ostatnio mam chrapkę na ciekawe tytuły, zagrywałem się dość ostro w Wasteland 2, jeszcze nie skończyłem ale już robię sobie mniejsze sesje, i jeszcze ff na celowniku. W erze crapów albo gier sprinterów mam ochotę łykać jakieś długodystansowe. A na przejście czeka jeszcze The Banner Saga, Cień Mordoru, najnowszy Batman, mam jeszcze multi U4, Bf1 xD

--------------------
Alienware M17x R2 - 940XM ES - 2.13GHz @ 3.44GHz / 6 GB DDR3-1333 / Samsung 470 128 GB SSD - 500 GB HDD / 7970m @ 950-1250 / 17" WXGA+ / Eizo FS2333 / Win7 x64

Hp EliteBook 8460p

+Quote Post
Luqart
dodano 27-11-2016, 13:03
Nr wypowiedzi: #28

Wypowiedzi: 26 357
Nr użytkownika: 52 998

Dokładnie, jest tyle dobrych gier, że nie wiem co pierwsze odpalić.

+Quote Post
TOMCIO1055
dodano 27-11-2016, 14:08
Nr wypowiedzi: #29

Tysz mam ten problem 2 ostatnie call odf duty titanfall 2 ,hitman ze o grach z ps4 nie wspomne last of us ,seria uncharted....itd...czasu brak...po robocie gora 1h w domu zawsze cos do zrobienia i gram z zadka... Teraz dishonored 2 ogrywam a mlody sie piekli tato skoncz bo ja chce juz zaczac...

--------------------

+Quote Post
Luqart
dodano 27-11-2016, 14:21
Nr wypowiedzi: #30

O to chodzi.
Nie pamiętam kiedy ostatnio przysiadłem poważnie do gry na PC.
Zamiast grać to coś oglądam, siedzę na fejsie, czytam artykuły czy na forum.
A jak już usiądę do gry ustawiam tak aby mieć 60 fps i jak najlepsze detale, testuje czy aby GPU i CPU się nie przegrzewa biggrin.gif Czytam na forum o jakichś tweakach.
Jak już zacznę grać to co jakiś czas minimalizuje grę i sprawdzam czy przypadkiem coś się nie zmieniło w pracy, czy nie doszły jakieś fajny posty na forum itp.
Pewnie nie tylko ja tak mam wink.gif

A na PS4 odpalam grę, pobieram ewentualnego patcha i gram. Nie obchodzi mnie, że mam grafikę na medium, czasem chrupnie poniżej 30, tylko gram. Gra i tak jest przeważnie bardzo ładna (co jak co, ale między medium a ultra nie ma dużej różnicy, a są to szczegóły na które mało kto zwraca uwagę).
Trochę pogram, wyłączam i siadam na pc pracować czy czytać forum.
Przynajmniej ja tak miałem jak posiadałem PS4.

Urządzenia all in one (jak PC) jak widać nie są zbawienne dla wszystkich.

A co do pada, to może jestem inny, ale wolę go w każdej grze od myszki.
W FPSach także, oprócz gier jak CS (których jest baardzo mało, bo praktycznie prawie wszystkie gry są przystosowane do padów).
Ba nawet w MMO dobrze mi się gra na padzie. Kiedyś grałem w TESO.

+Quote Post
Mardok_1986
dodano 27-11-2016, 14:33
Nr wypowiedzi: #31

Taichou

Ta, jakby dali programy do pomiaru fps, tempy i oc na konsoli to też byś sobie nie pograł xD Ja też często gęsto przed odpaleniem gry to włączałem sobie frapsa i hwinfo i godzinami testowałem w różnych lokacjach co chwile spoglądając na klatki xD Gdyby jeszcze przykładali się do optymalizacji na konsolach to by było git (Wasteland 2 na unity, czyli 30 fps a często gęsto po 20 i inne babole techniczne, masakra O_o). Teraz to bardzo dobrze widać, jak deweloperzy przykładają się do optymalizacji istniejących gier na pro, w takim pc użytek z ponad 2x mocniejszego gpu widać gołym okiem, w konsoli nach paczem pracuje jeden człowiek cały tydzień roboczy, pacz puszczony w obieg i jak pokazuje przykład ac unity lub innych gier, dupa blada, gra działa gorzej niż na zwykłej wersji, do tego z wątpliwym ulepszeniem grafiki. Brak jakiejkolwiek kontroli jakości czy też kar i mamy branżę na tak marnym technicznie poziomie. Na pc zmieniam grafę, nawet chyba sterów nie muszę przeinstalowywać i gram na detalach dużo wyższych niż wcześniej. A że procek tabletowy, co z tego, przecież dlatego mamy loka na 30 fps by też to jakoś zminimalizować i parę puścić w grafikę. Tak i tak niedobrze, albo robisz pomiary płynności albo na forum zastanawiasz się, dlaczego te gry tak źle działają na konsoli xD

--------------------

Hp EliteBook 8460p

+Quote Post
kwasior21
dodano 27-11-2016, 14:58
Nr wypowiedzi: #32

Wypowiedzi: 111
Nr użytkownika: 69 168
Laptop: y700

Czlowieku daj spokoj z tymi screenami bo wygryze monitor .... ;DD

+Quote Post
TOMCIO1055
dodano 27-11-2016, 15:22
Nr wypowiedzi: #33

Giera fajowa niestety wrzucilem juz w koszyk z 10 gier do ps4 jeszcze nie kupilem ...dostalem info od łajfa chyba nie zamierzasz tego wszystkiego kupic heh....

--------------------

+Quote Post
majster msi
dodano 27-11-2016, 19:55
Nr wypowiedzi: #34

Wypowiedzi: 1 740
Nr użytkownika: 37 347
Laptop: GT80

Ten final fantazy to normalnie dostępny ? U mnie przedpremiera...

--------------------
Xiaomi Mi Notebook Air 13,3
msi ge63vr rider
msi gt75vr

+Quote Post
Darthus
dodano 27-11-2016, 20:04
Nr wypowiedzi: #35

Maniak

QUOTE(kwasior21 @ 27-11-2016, 14:58) *
Czlowieku daj spokoj z tymi screenami bo wygryze monitor .... ;DD

Jeszce Cię trochę pomęczę smile.gif Jutro pograsz już pewnie.

Majster jest już w wielu sklepach na płytach . A premiera we wtorek

Gra znakomita dla mnie. Nie mogę odejść od konsoli smile.gif Klimat po prostu genialny. Nigdy w FF nie grałem ale to jest czyste szaleństwo kreatywności. Od walk z mechami i desantu z powietrza robotów imperium po walki z jakimiś bestiami rodem z Wiedżmina tylko tu są one np 10 metrowe . Wszedłem kontrolnie do drugiej krainy aby zobaczyć czy poziom spadnie i jest o niebo lepiej. Przepiękna grafika aż chce się zwiedzać wszystko. No i pojawiły się mounty rodem z World of Warcraft smile.gif Można sobie je wynajmować na ile się chce . Levelują z tobą co daje im kupę dodatkowych możliwości. Można wyścigi na nich organizować na specjalnych torach itp.

Na moje oko optymalizacja doskonała. Mi na PRO w 4K z tą lepszą grafiką ustawioną nie widzę aby cokolwiek w walce haczyło a czasami jest walka z 10 przeciwnikami na raz. Wybuchy, ciosy, grafiki comba . Naprawde sporo się dzieje a płynność wg mnie dobra.

Pare screenów :

+Quote Post
Luqart
dodano 27-11-2016, 23:02
Nr wypowiedzi: #36

Mam takie pytanie.
Jakie gry w VR mają najlepszą immersję? Chodzi mi o rodzaje gier (rpg, fps).
Muszę rozpocząć pisanie gry na prace dyplomową, a nie wiem za bardzo za jaki gatunek się zabrać.
Umysł jest za grą w mechu (coś jak Titanfall), ale serce jest za RPG (zawsze chciałem zrobić RPG, najlepiej w 2.5D, ale to do VR się nie nadaje sad.gif)

+Quote Post
Zibi_PL
dodano 27-11-2016, 23:03
Nr wypowiedzi: #37

Wypowiedzi: 880
Nr użytkownika: 2 046

A ja dzis ukonczylem titanfalla 2 na zwyklym ps4 i swietny singiel smile.gif w sumie nie przepadam z fps na konsoli ale tu mi sie gra nad wyraz dobrze i multi tym bardziej smile.gif

--------------------
Asus ROG G20 + LG55ub820v/ MSI EX625 / PS4

+Quote Post
Wishmaker
dodano 28-11-2016, 10:53
Nr wypowiedzi: #38

Wypowiedzi: 2 418
Nr użytkownika: 62 600
Laptop: Asus G751JY :)

Wielka szkoda, że FF kilka części temu przeszedł na zręcznościową walkę, to już nie ta legendarna seria co kiedyś sad.gif

--------------------
ASUS G751 JY / i7 4860 HQ / GTX 980 M / 16 GGB RAM / SSD 256 PLEXTOR M6S / HDD 1 TB HITACHI 7200 :)
Stock: OC +135 Gpu:
Fire Strike Fire Strike OC
3dmark 11 Oc

+Quote Post
tomash23
dodano 28-11-2016, 11:04
Nr wypowiedzi: #39

Wypowiedzi: 1 566
Nr użytkownika: 14 719
Laptop: stacjonarka

QUOTE(Wishmaker @ 28-11-2016, 11:53) *
Wielka szkoda, że FF kilka części temu przeszedł na zręcznościową walkę, to już nie ta legendarna seria co kiedyś sad.gif

100% racji.

A nie wiecie kiedy wersja na PC tego nowego Finala?

+Quote Post
Luqart
dodano 28-11-2016, 11:48
Nr wypowiedzi: #40

QUOTE(tomash23 @ 28-11-2016, 11:04) *
100% racji.

A nie wiecie kiedy wersja na PC tego nowego Finala?

http://www.antyradio.pl/Technologia/Gry/Cz...-XV-na-PC-11179
Znając życie za rok/dwa lub w ogóle nie wyjdzie jak RDR.
Niby były ślady PC w plikach gry, ale gra jak dotąd nie wyszła na PC i się nie zanosi aby tak było.

+Quote Post

12 Strony: V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 11-11-2019 - 20:39