IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

5 Strony: V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
Macbook Pro czy MAcbook Air 2018
darthbercik
dodano 1-04-2019, 16:46
Nr wypowiedzi: #41

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 751
Nr użytkownika: 55 752
Laptop: 8470p / iPh 6

Kolejny temat, a Wy nadal karmicie Sparca... - z tego nigdy nie wyjdzie konwersacja na poziomie..

--------------------
Aktualnie : MBP 13 late 2018 256/16 + Desktop 8700/1070/16/512 nvme
------------------
Było -> Lenovo z570 -> Y580 -> EB 8470p -> ASUS g56jr -> g551jw -> P751DM2-G
Go to the top of the page

+Quote Post
Rector Orbis
dodano 2-04-2019, 1:20
Nr wypowiedzi: #42

Wypowiedzi: 680
Z: Gdańsk
Nr użytkownika: 65 474
Laptop: MSI GT60

Jak dla mnie ten gość powinien mieć bana za sianie herezji, jego wypowiedzi są gorsze niż fake news na facebooku.

--------------------
Laptop MSI GT60 - CPU: i7 3720qm, GPU: GTX880M 8GB, RAM: 12GB, SSD Samsung 850 PRO: 250GB, HDD 1TB, WLAN: Intel 7260AC Dual Band
Smartfon Samsung Galaxy Note 8 64GB | iPhone 7 Plus 32GB Matte Black
-------------------------

+Quote Post
booncol
dodano 2-04-2019, 6:58
Nr wypowiedzi: #43

Wypowiedzi: 167
Nr użytkownika: 71 433
Laptop: MacBook Pro 15" 2018

Popieram.

+Quote Post
Master_one
dodano 2-04-2019, 11:42
Nr wypowiedzi: #44

Wypowiedzi: 9 091
Nr użytkownika: 46 945
Laptop: XPS M1530, X220

Booncol to Ty nie wiedziałeś że każdy normalny użytkownik Appla powinien za wczasu dokupić sobie osobno wyświetlacz. To takie rozwiązanie future designed tongue.gif

+Quote Post
ktoś
dodano 2-04-2019, 21:34
Nr wypowiedzi: #45

Wypowiedzi: 283
Nr użytkownika: 25 523
Laptop: Dell Latitude C400

jako uzytkownik apple, powiem ze te kompy sa...no coz nie sa najepsze.

Maja zalety, jak cisza okupiona thrtolingiem (tylko ze jak mam 2 core) to nie jest tak zle, sa dobrze wykonane (nie znaczy trwale), maja zajebiste ekrany, bardzo dobre baterie (ale konkurencja dogoniła), GLADZIK, no i system jest calkiem fajny
...ale ma powazne wady, np brak DP daisy chaining, komp za pare(nascie) k a w zasadzie obowiazkiem jest kupno apple care za 1400zl... bo ekrany padaja w makach 2016(nie wiadomo jak w późniejszych), bo klawiatury (ok, jest program wymiany), baterie klejone i generalnie rozwiązania wprowadzone na celu tylko utrudnianie napraw, apple i ich "geniusze" klamia i oszukują przy wycenach, ogólna polityka apple, dongle mania, astronomiczne ceny upgradow (128GB dysku za 1000zl...).

jeśli ktoś nie używa FCX i Xcode to nie wiem czy mac to taki dobry wybór. Komp jak komp. Mnie osobicie ekrany przekonaly i zewnetrze + brak ugina sie klawiatury smile.gif

A Sparc, no coz to apple fan smile.gif

+Quote Post
Sparc
dodano 3-04-2019, 12:47
Nr wypowiedzi: #46

Grupa: + Zasłużony
Wypowiedzi: 24 078
Nr użytkownika: 75
Laptop: MacBook Pro

QUOTE(shly @ 1-04-2019, 11:26) *
To popatrz na swoje brednie, piszesz o throttlingu na windowsowych lapkach, a macbooki to co? cóż to za parszywa wydajność procek działa na pół gwizdka bo chłodzenie sobie nie radzi, jakieś tandetne lenovo za 1/5 ceny trzyma lepiej zegary
cytat z:https://www.notebookcheck.net/Apple-MacBook-Pro-15-2018-2-6-GHz-560X-Laptop-Review.317358.0.html
"The processor also runs quite hot and is close to 100 °C all the time. However, the cooling solution cannot maintain the specified 45 Watts for the processor and the CPU cannot maintain its base frequency of 2.6 GHz for most of the time"
Procesor dobija prawie 100stopni + ledwo trzyma bazowe zegary 2.6Ghz, (cb r15 + unigine valley działające na macOS)

Ewidentnie nie wiesz, że to jest opinia z dnia robienia recenzji i że jest już nieaktualna, bo rozwiązali problem aktualizacją.

QUOTE(shly @ 1-04-2019, 11:26) *
nie znam nikogo kto nie używa pendrive'ów czy zewnętrznych dysków, więc przejściówki 90%osób tak czy siak musi dokupić

Nie musi, bo pasują choćby takie od ThinkPadów.
Są też monitory z hubami USB.

QUOTE(Mondrok @ 1-04-2019, 12:29) *
Sparc - kompletnie nie jesteś obiektywny, patrzysz przez pryzmat zakochanego w Apple. Niestety. W tym Twój poważny problem tutaj na forum w doradzaniu innym
Nie jest nic złego w polecaniu MacBooków, ale w w wybiórczym i bezrefleksyjnym podejściu do faktów na ich temat, tak jak robisz to Ty właśnie. Znajdujesz
wady w "ogóle" notebooków z Windowsem, kompletnie pomijając fakt, że maki mają to samo (a nawet gorzej - patrz ostatnia generacja)

Chciałbym Ci powiedzieć, że w ten sposób szkodzisz nie tylko innym, którzy kupią kiedyś macbooka po Twojej poradzie i zdziwia się,
że tez mają throttling, głośną pracę (w tym tej zawodnej klawiatury => https://www.youtube.com/watch?v=KZmIZbtI46Y...u.be&t=334) i im coś padnie (jak ta klawiatura np). Flexgate itp to już nie wspominam, bo nie ma sensu. Tak, zdziwią się. Zapłacą sporo pieniędzy i nieprzyjemnie się zdziwią, bo od Ciebie przeczytają same peany pochwalne, bez drugiej strony medalu. Być może złych zamiarów nie masz, bo Tobie działa, ale akcje naprawcze Apple nie biorą się z księżyca.

Co jednak najważniejsze - będąc tak nieobiektywnym, szkodzisz też sobie, zwłaszcza sobie. Bo Apple nie poprawi swoich produktów, jeśli rzesza fanów będzie to wciąż ślepo kupować i wychwalać, często wbrew sobie, a potem płakać kątach lub na forach. Do takiej korpo, tylko argument finansowy przemawia. Żaden inny, żaden płacz i media. Jak zobaczą, że ludzie wydają pieniądze na sprzęty, które mają normalne klawiatury, pozwalają rozszerzać konfiguracje, a do tego są też np. grube, brzydkie itp, to jeśli ten strumień pieniędzy będzie wystarczająco duży, to zwróci uwagę Apple, lub jego akcjonariuszy przynajmniej. I jak to pieniądze mają w zwyczaju, wymusi to odpowiednie działania. Więc jeśli pieniądze wchodzą w grę, to Apple może z powrotem robić dobre klawiatury, grubsze notebooki i bardziej niezawodne - kwestia tych pieniędzy. Ale aby to nastąpiło, aby firma wyciągneła z tego wnioski, musi być szczery feedback od klientów, a nie modły na ślepo, bo to kopanie rowa pod samym sobą. Nie lubię osobiście Apple, jako firmy, część ich produktów lubię powiedzmy (iPad Pro), ale chcę, by firma wzięła się za siebie i przestawała tak odstawać od reszty (zwłaszcza tutaj: Dell, Razer, Lenovo, Gigabyte), bo konkurencja jest dobra dla ogółu.

Ależ jestem obiektywny, bo wszystkie wymienione problemy z MacBookami są opisane na tym forum, z czego większość przeze mnie!

To ty wypisujesz brednie, że do rozkrecenia MacBooka potrzeba specjalny śrubokręt od Apple.
Jednocześnie pomijasz albo nawet nie masz pojęcia, że taki sam trzeba mieć by rozkręcić ThinkPada X1 Carbon czy Extreme.
O tym, że takie śrubokręty można kupić w Media Markt w cenie 16 zł za zestaw z 31 wymiennymi końcówkami pewnie też nie wiesz.

Poczytaj jakie problemy są z laptopami Dell, Razer, Lenovo czy Gigabyte to zrozumiesz że wady MacBooków Pro to drobnostkii.

QUOTE(booncol @ 1-04-2019, 16:30) *
I po takiej odpowiedzi wszystko co piszesz staje się tak wiarygodne jak zapewnienia przedwyborcze. Jeszcze brakuje, żebyś pisał, że laptopy Apple nie potrzebują wyświetlacza bo normalny użytkownik dokupuje sobie zewnętrzny.

Przecież zewnętrzny monitor to podstawa przy pracy z laptopem w biurze. Również z takim pecetowym Asusa, Della, HP czy Lenovo bo nikt normalny nie będzie się męczył na malutkim wbudowanym ekranie.

QUOTE(Rector Orbis @ 2-04-2019, 1:20) *
Jak dla mnie ten gość powinien mieć bana za sianie herezji, jego wypowiedzi są gorsze niż fake news na facebooku.

Udowodnij, że są nieprawdziwe.

QUOTE(booncol @ 2-04-2019, 6:58) *
Popieram.

Nie masz nic do gadania.

QUOTE(ktoś @ 2-04-2019, 21:34) *
jako uzytkownik apple, powiem ze te kompy sa...no coz nie sa najepsze.

Maja zalety, jak cisza okupiona thrtolingiem (tylko ze jak mam 2 core) to nie jest tak zle, sa dobrze wykonane (nie znaczy trwale), maja zajebiste ekrany, bardzo dobre baterie (ale konkurencja dogoniła), GLADZIK, no i system jest calkiem fajny
...ale ma powazne wady, np brak DP daisy chaining, komp za pare(nascie) k a w zasadzie obowiazkiem jest kupno apple care za 1400zl... bo ekrany padaja w makach 2016(nie wiadomo jak w późniejszych), bo klawiatury (ok, jest program wymiany), baterie klejone i generalnie rozwiązania wprowadzone na celu tylko utrudnianie napraw, apple i ich "geniusze" klamia i oszukują przy wycenach, ogólna polityka apple, dongle mania, astronomiczne ceny upgradow (128GB dysku za 1000zl...).

jeśli ktoś nie używa FCX i Xcode to nie wiem czy mac to taki dobry wybór. Komp jak komp. Mnie osobicie ekrany przekonaly i zewnetrze + brak ugina sie klawiatury smile.gif

A Sparc, no coz to apple fan smile.gif

Poczytaj jakie wady mają Dell XPS 15 czy Lenovo ThinkPad X1 Carbon.
Mocno się grzeją, wyją wentylatorem, trzymają na baterii dwa razy krócej itd.
A serwisy tych firm twierdzą że to nie są wady tylko cechy i nawet nie chcą tego naprawiać.
To już wolę podejście do klientów Apple które wymienia lub naprawia MacBooki z wadliwymi kartami graficzymi, ekranami czy klawiaturami.

--------------------
Some systems don't need improvement

+Quote Post
shly
dodano 3-04-2019, 13:00
Nr wypowiedzi: #47

Wypowiedzi: 2 647
Nr użytkownika: 55 643
Laptop: różnie

QUOTE(Sparc @ 3-04-2019, 12:47) *
Ewidentnie nie wiesz, że to jest opinia z dnia robienia recenzji i że jest już nieaktualna, bo rozwiązali problem aktualizacją.

To wklej mi recenzje/testy jak działają obecnie. Porównamy z tymi windowsowymi.
Nie musi, bo pasują choćby takie od ThinkPadów.
Są też monitory z hubami USB.

Przejściówki to przejściówki - trzeba dokupić tj. kolejne 200-300zł dołożyć do sprzętu, apple mogło zrobić z jednej strony 2x usb-c i z drugiej normalne porty, ale to by było za wygodne dla użytkowników.
Moglbiby też zrobić gest i dołożyć w zestawie jakąś jedną podstawową przejściówkę zawierającą 2x USB typuA i HDMI.
No to specjalnie do macbooka mam wymieniać monitor na taki z hubem?

+Quote Post
Sparc
dodano 3-04-2019, 13:13
Nr wypowiedzi: #48

QUOTE(shly @ 3-04-2019, 13:00) *
To wklej mi recenzje/testy jak działają obecnie. Porównamy z tymi windowsowymi.

Sam sobie znajdź, co nie potrafisz znaleźć testu z 2019 roku?

QUOTE(shly @ 3-04-2019, 13:00) *
Przejściówki to przejściówki - trzeba dokupić tj. kolejne 200-300zł dołożyć do sprzętu, apple mogło zrobić z jednej strony 2x usb-c i z drugiej normalne porty, ale to by było za wygodne dla użytkowników.
Moglbiby też zrobić gest i dołożyć w zestawie jakąś jedną podstawową przejściówkę zawierającą 2x USB typuA i HDMI.
No to specjalnie do macbooka mam wymieniać monitor na taki z hubem?
Nic nie trzeba dokupować, poza tym USB C to są normalne porty stosowane w wielu pecetowych laptopach.
Więc jeśli je potrzebujesz do MacBooka to do ThinkPad też.
Monitor to też jeśli kupisz to taki sam jak do pecetowego laptopa.
Więc gdzie tu różnica między MacBookami a Ultrabookami?

--------------------

+Quote Post
Gosc_Mondrok_*
dodano 3-04-2019, 13:21
Nr wypowiedzi: #49

Gość

Ależ jestem obiektywny, bo wszystkie wymienione problemy z MacBookami są opisane na tym forum, z czego większość przeze mnie!

Podzielisz się linkiem do tych Twoich "opisów" problemów tu na forum, czy zrobisz wykręt, bym sam poszukał (z góry zaznaczam: nie chce mi się)

To ty wypisujesz brednie, że do rozkrecenia MacBooka potrzeba specjalny śrubokręt od Apple.

No nie, pentalob to wszyscy mają w scyzoryku.
Np. ja mam pentalob w moim zestawie do Dewald DCD796 - a to sprzęt dla gospodyń domowych, w sam raz do wymiany ramu w MBP.

Jednocześnie pomijasz albo nawet nie masz pojęcia, że taki sam trzeba mieć by rozkręcić ThinkPada X1 Carbon czy Extreme.

Ja mam zwykłą krzyżakową śrubkę w 3 thinkpadach, z którymi mam styczność. A odkręcam płaskim śrubokrętem (nie krzyżakowym). Dołączają takie nawet do sałat w Lidlu jak jest wyprzedaż. Wówczas ram i dysk wymieniam bez narzędzi.

O tym, że takie śrubokręty można kupić w Media Markt w cenie 16 zł za zestaw z 31 wymiennymi końcówkami pewnie też nie wiesz.

Wiem, można kupić. Niestety kupno tego nic Ci nie da: https://www.ifixit.com/Teardown/MacBook+Pro...Teardown/111384
Albo iFixit to amatorzy, no tak, nie umieją.

Poczytaj jakie problemy są z laptopami Dell, Razer, Lenovo czy Gigabyte to zrozumiesz że wady MacBooków Pro to drobnostkii.

Mają pozwy zbiorowe od klientów?

Poczytaj jakie wady mają Dell XPS 15 czy Lenovo ThinkPad X1 Carbon.
Mocno się grzeją, wyją wentylatorem, trzymają na baterii dwa razy krócej itd.

Gdybym nie miał dostępu do tych sprzętów oraz do internetu (regularnego) to fakt, bym Ci uwierzył. Ale póki co, musisz sprecyzować, z której bajki piszesz, bo my o faktach.

To już wolę podejście do klientów Apple które wymienia lub naprawia MacBooki z wadliwymi kartami graficzymi, ekranami czy klawiaturami.

O podejściu Apple do "naprawiania" i wymiań jest cały kanał Louisa Rosmanna na YT. Jak on to sfejkował, to wróże mu karierę w Holywood. Jak jednak mówi choć trochę prawdy, to znaczy, że Ty tutaj kłamiesz jak z nut.

+Quote Post
Sparc
dodano 3-04-2019, 13:30
Nr wypowiedzi: #50

Jak ci się nie chce to przecież nie będę cię wyręczał.
Na tym forum są wątki o Staingate i Flexgate, założone przeze mnie!
To że ci się nie chce ich przeczytać to nie jest mój brak obiektywności tylko twoje lenistwo!

Wady XPS 15 oraz X1 Extreme są opisane w ich testach na Notebookcheck.pl i com, tu na forum w wątkach o nich, na Reddit itd. więc bajki to ty opowiadasz.

Rossmann to zwykły hejter, który opiera na tym popularność swojego kanału

--------------------

+Quote Post
shly
dodano 3-04-2019, 13:53
Nr wypowiedzi: #51

QUOTE(Sparc @ 3-04-2019, 13:13) *

Potrafię wink.gif, ale nie znalazłem takiego fantastycznego w którym nie throttlinguje

+Quote Post
Sparc
dodano 3-04-2019, 15:26
Nr wypowiedzi: #52

A teraz poszukaj testy Asusa Zenbook Pro 15 UX580, Della XPS 15, Lenovo ThinkPad X1 Extreme.

Od razu zobaczysz że MacBook Pro nie jest taki zły.

--------------------

+Quote Post
shly
dodano 3-04-2019, 15:45
Nr wypowiedzi: #53

Ja nie mówię, że jest zły to bardzo fajny laptop wink.gif
ale ma swoje wady, nie wiem czemu tego nie przyznasz

+Quote Post
ktoś
dodano 3-04-2019, 16:56
Nr wypowiedzi: #54

Wypowiedzi: 283
Nr użytkownika: 25 523
Laptop: Dell Latitude C400

generlanie jakosc wszystkiego spadla na leb. nie wazne ile placisz.
maki zle nie sa, ale jak kolega wyzej mowi niezaprzeczalnie maja swoje wady i +1400zl trzeba na AC dodac (jest rok na zakup smile.gif )

+Quote Post
HeroOfJustice
dodano 3-04-2019, 20:32
Nr wypowiedzi: #55

Wypowiedzi: 64
Nr użytkownika: 60 206

Rotfl, problem rozwiązali częściowo. MBP dalej nie jest w stanie nawet z i7 w 'podstawowej' wersji zrobic pełnego użytku. O wersji z i9 już bez throttilingu po update szkoda nawet rozmawiać.

https://www.notebookcheck.net/Apple-MacBook...7.396971.0.html

Porównaj sobie jeszcze te wyniki z innymi lapkami windowsowymi podobnej klasy. MBP cały czas mocno przycina procesor bo nie jest go w stanie schłodzić.

QUOTE(Sparc @ 3-04-2019, 13:13) *

Nic nie trzeba dokupować, poza tym USB C to są normalne porty stosowane w wielu pecetowych laptopach.
Więc jeśli je potrzebujesz do MacBooka to do ThinkPad też.

No fajnie, tyle,że problem polega na tym, że rzeczywistość jeszcze nie dogoniła wizji twórców macbooka. Jeśli masz w biurze stanowisko z np. monitorem z hubem thunderbolt to wszystko jedno. Problem zaczyna sie gdy chciałbyś skorzystać z komputera w nieco mniej przygotowanym miejscu. Nagle sie okazuje,że inni mogą elegancko podpiąć dowolny sprzet bezpośrednio do laptopa Ty zaś w tym czasie szukasz jeszcze na dnie torby przejścióweczki. Dalej z 95% urządzeń to usb A i nic nie wskazuje by szybko rzeczywistość dostosowała sie do wyobrażeń Tima i spółki. No i proszę nie porównuj MBP do thinkpadów. Produkty lenovo też mają thunderbolty w liczbie mnogiej, ale i 'standardowe' porty do podpięcia niemodnych urządzeń z nieaktualną wersją portu usb.

+Quote Post
Sparc
dodano 3-04-2019, 22:31
Nr wypowiedzi: #56

QUOTE(shly @ 3-04-2019, 15:45) *
Ja nie mówię, że jest zły to bardzo fajny laptop wink.gif
ale ma swoje wady, nie wiem czemu tego nie przyznasz

Przecież nie raz pisałem, że ma wady.
Tylko że mniej od konkurencji.

QUOTE(ktoś @ 3-04-2019, 16:56) *
generlanie jakosc wszystkiego spadla na leb. nie wazne ile placisz.
maki zle nie sa, ale jak kolega wyzej mowi niezaprzeczalnie maja swoje wady i +1400zl trzeba na AC dodac (jest rok na zakup smile.gif )

Nie trzeba, ale warto.
To tyle co miesięczny koszt benzyny do auta a daje spokój.

--------------------

+Quote Post
Master_one
dodano 3-04-2019, 22:37
Nr wypowiedzi: #57

Wypowiedzi: 9 091
Nr użytkownika: 46 945
Laptop: XPS M1530, X220

Sparc kto normalny w tym kraju 1.5k prywatnej forsy wydaje na benzyne smile.gif

+Quote Post
Sparc
dodano 3-04-2019, 22:38
Nr wypowiedzi: #58

QUOTE(HeroOfJustice @ 3-04-2019, 20:32) *
Rotfl, problem rozwiązali częściowo. MBP dalej nie jest w stanie nawet z i7 w 'podstawowej' wersji zrobic pełnego użytku. O wersji z i9 już bez throttilingu po update szkoda nawet rozmawiać.

https://www.notebookcheck.net/Apple-MacBook...7.396971.0.html

Porównaj sobie jeszcze te wyniki z innymi lapkami windowsowymi podobnej klasy. MBP cały czas mocno przycina procesor bo nie jest go w stanie schłodzić.

Nadal grzeje się mniej i jest cichszy od konkurencji.

QUOTE(HeroOfJustice @ 3-04-2019, 20:32) *
No fajnie, tyle,że problem polega na tym, że rzeczywistość jeszcze nie dogoniła wizji twórców macbooka. Jeśli masz w biurze stanowisko z np. monitorem z hubem thunderbolt to wszystko jedno. Problem zaczyna sie gdy chciałbyś skorzystać z komputera w nieco mniej przygotowanym miejscu. Nagle sie okazuje,że inni mogą elegancko podpiąć dowolny sprzet bezpośrednio do laptopa Ty zaś w tym czasie szukasz jeszcze na dnie torby przejścióweczki. Dalej z 95% urządzeń to usb A i nic nie wskazuje by szybko rzeczywistość dostosowała sie do wyobrażeń Tima i spółki. No i proszę nie porównuj MBP do thinkpadów. Produkty lenovo też mają thunderbolty w liczbie mnogiej, ale i 'standardowe' porty do podpięcia niemodnych urządzeń z nieaktualną wersją portu usb.
Ale ja nawet nie zamierzam podpinać dowolnych sprzętów.
Poza tym rzeczywistość jest taka że USB 4 ma wtyczkę typu C i obsługuje Thunderbolt, więc będzie coraz mniej laptopów z dyżym USB A.

--------------------

+Quote Post
HeroOfJustice
dodano 4-04-2019, 0:21
Nr wypowiedzi: #59

Wypowiedzi: 64
Nr użytkownika: 60 206

" jest cichszy od konkurencji. "

I to pomimo,że radek z mbp jest wyraźnie gorszy od 1050ti montowanego w xps czy x1 extreme.

Poza tym rzeczywistość jest taka że USB 4 ma wtyczkę typu C i obsługuje Thunderbolt, więc będzie coraz mniej laptopów z dyżym USB A.

xD A co mi po usb 4? Mnie interesuje to co tu i teraz. Dlaczego mam nie narzekać,że nie mogę podłączyć zwykłej drukarki do kompa bez przejściówki skoro potrafią to tańsze 10x maszyny z biedronki? Wtyk C na pewno będzie przejmował rynek, być może wyprze tez porty graficzne, ale usb-a będzie sie jeszcze dłuuugo trzymał ze względu na konieczność zapewnienia kompatybilności.

QUOTE(Master_one @ 3-04-2019, 22:37) *
Sparc kto normalny w tym kraju 1.5k prywatnej forsy wydaje na benzyne smile.gif

On chyba lubi jeździć, no wiesz - zapomni jakieś przejściówki to musi się wracać bo lapek bezużyteczny wub.gif

+Quote Post
Gosc_Mondrok_*
dodano 4-04-2019, 7:11
Nr wypowiedzi: #60

Gość

QUOTE(Sparc @ 3-04-2019, 13:30) *
Jak ci się nie chce to przecież nie będę cię wyręczał.
Na tym forum są wątki o Staingate i Flexgate, założone przeze mnie!
To że ci się nie chce ich przeczytać to nie jest mój brak obiektywności tylko twoje lenistwo!

Przeczytałem i zaraportowałem adminowi. Skoro znasz się na prawie jak niedźwiedź na gwiazdach i nie prowadzisz DG, w ogóle się nie powinieneś wypowiadać i doradzać ludziom.

Wady XPS 15 oraz X1 Extreme są opisane w ich testach na Notebookcheck.pl i com, tu na forum w wątkach o nich, na Reddit itd. więc bajki to ty opowiadasz.

Za to wady MacBooków na Notebookcheck.pl i (zwłaszcza) notebookcheck.net nie są opisane. Są ukryte.

Rossmann to zwykły hejter, który opiera na tym popularność swojego kanału

Cóż innego mógł napisać jakiś anonim w internecie pod kątem gościa, który z imienia i nazwiska prowadzi firmę i wymienia wady Apple na YT (narażając się na ich ew. pozwy), a co istotne, naprawia te sprzęty, więc zna je lepiej niż jakikolwiek serwis Apple (który tylko wymienia zgodnie z polityką filmy)?

Tak, tylko tyle mogłeś napisać. Na jakikolwiek merytoryczny kontraargument, żaden mądraliński, łącznie z tobą, w kierunku Rosmanna się jeszcze nie wysilił - musiałby jeszcze wiedzieć, co on robi na tych filmach.

+Quote Post

5 Strony: V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 17-09-2019 - 2:24