IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
Test Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500, dostarczył X-KOM, testował Sat3llite
Sylwester Cyba
dodano 10-03-2011, 13:31
Nr wypowiedzi: #1

Koordynator Notebookcheck.pl

Grupa: Administrator
Wypowiedzi: 9 717
Z: Warszawa
Nr użytkownika: 1

Opublikowaliśmy recenzję Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 autorstwa Marcina.
http://www.notebookcheck.pl/Test-Microsoft...00.49494.0.html

Zapraszam.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
zielak_18
dodano 12-03-2011, 0:38
Nr wypowiedzi: #2

Grupa: Forumowicz
Wypowiedzi: 36
Nr użytkownika: 35 378
Laptop: HP Pavilion dv6-3015sw

Szczerze powiedziawszy nie widzę powodu, żeby kupować tą mysz. W tej samej cenie mam Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000, której aktualnie używam. Wyeliminowane zostało w niej część wad poprzednika. Klawisze chodzą cicho (oprócz środkowego przycisku pod rolką). Na prawdę godna polecenia.

+Quote Post
sliz
dodano 9-04-2011, 0:45
Nr wypowiedzi: #3

Wypowiedzi: 6
Nr użytkownika: 4 819
Laptop: FL90 cel1,73 1gbddr samsung120GB winXP

A ja uważam, że to był trafny zakup. Myszka sprawuje się bardzo dobrze, nie ma problemu w kontaktach z różnymi powierzchniami. Bateria jak narazie trzyma. Mały nadajnik w sam raz do laptopa, mam 2 porty obok siebie i większe urządzenie blokuje praktycznie oba. Co do ergonomii produkt bardzo udany, myszka jest nie duża, a mimo to świetnie trzyma się w dłoni. Moja opinia cena/jakość jak najbardziej na plus.

+Quote Post
ncf
dodano 9-04-2011, 2:01
Nr wypowiedzi: #4

Grupa: + Zasłużony
Wypowiedzi: 1 009
Nr użytkownika: 19 905

Wystarczy, że mam Windowsa 7 a pewnie będę też miał jeszcze Windowsa Phone 7.
Nie podoba mi się jak monopolista rośnie w siłę ponad miarę rozszerzając jeszcze obszar swojej biznesowej działalności.
Tak się składa, że od roku mam mysz z tej samej półki Logitecha B605 i nie sądzę żeby było co porównywać. Co Logitech to Logitech !

+Quote Post
anzelmo
dodano 9-04-2011, 13:30
Nr wypowiedzi: #5

Wypowiedzi: 131
Z: Wodzisław Ślaski/Jastrzębie zdrój/opole
Nr użytkownika: 3 775
Laptop: COMPAL FL90+ czyli FLKA:)

miałem kiedyś pada z microsoftu seria SideWinder i byłem z niego bardzo zadowolony(niestety miał połączenie przez port którego już nie uświadczę sad.gif )

--------------------
COMPAL FL90+ Vista 32bit + Ubuntu + DMC FZ 18

Czas to taka ulotna chwila, która zamienia się w motyla a ten leci nie wiadomo gdzie i po co zamiast zatrzymać się nia chwilkę

+Quote Post
artur2144
dodano 14-06-2012, 11:22
Nr wypowiedzi: #6

Wypowiedzi: 1
Nr użytkownika: 48 914

Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 z testem zgadzam się mysz jest OK, ale test nie mógł wykazać jednej bardzo istotnej rzeczy. Po około roku użytkowania prawy przycisk myszy zaczął nieprzyjemnie piszczeć ( dźwikę ocierającego sie plastiku)może być bardzo nieprzyjemny dla niektórych osób - mnie osobiście bardzo irytuje. Tak więc można mieć wątpliwości co do jakiści uzycia materiałów w tej myszce, a co za tym idzie w innych modelach. Nie jestem przeciwnikiem produktów tej firmy, ale w tym przypadku bardzo sie zawiodłem. Produkt nie może sprawdzać się tylko przez kilka pierwszych miesięcy, a poźniej zachowywac się jak tania mysz za 15 PLN. Niestety - odradzam.

+Quote Post
emer
dodano 5-09-2012, 9:01
Nr wypowiedzi: #7

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 628
Nr użytkownika: 3 094
Laptop: 7720 i5 GT650 SSD840PRO HD+, Dell E7240 FullHD WWAN dual WiFi AC SSD

uzytkuję wersje 4000 - baaardzo mi odpowiada klasyczny kształt, pośrednia wielkość, nano nadajnik ... elegancki i stonowany wygląd.
Dp minusów - na szkle ma problemy. Rolka szybko brudząca się, tzn jakies smietki tam zalegające po czasie i trudność ich wydostania ... a rozebranie jej , uwolnienie zaczepów kończy się z widocznymi sladami, nie mówiąc o tym że nie mogłem dostac się do mechanizmu rolki i jej wyczyszczenia ...

--------------------
Netgear R7000 + HD WD My Passport USB 3.0
karta WiFi - Azurewave AW-CB160H BCM94360HMB 1300Mbps

+Quote Post
Marc19
dodano 16-11-2012, 20:20
Nr wypowiedzi: #8

Wypowiedzi: 456
Nr użytkownika: 45 421

mam pytanie czy czasem w 4000 nie wyciera sie ta guma po bokach?

+Quote Post
mxw
dodano 21-11-2013, 1:34
Nr wypowiedzi: #9

noise ninja

Wypowiedzi: 1 090
Z: Poznań
Nr użytkownika: 41 934
Laptop: HP Pavilion dv6-6150ew

sorki za odkopywanie tematu, ale właśnie ten wątek wyskakuje, gdy w szukajkę wpisze się Microsoft wireless mobile mouse 4000 (prawie identyko z 3500).
a właśnie taką 4000 sobie rozebrałem i chciałem zostawić info dla potomnych. blush.gif

problem? hacząca się rolka.

rozebrałem, wyczyściłem, przedmuchałem - podziałałem na gołej elektronice, wszystko chodzi idealnie, rolka też.
składam pierwszą warstwę obudowy (są 3), testuję - haczy się znowu! blink.gif

no po prostu - "miszczowie" z microsoftu pracujący za grubą kasę zrobili w obudowie za małą dziurę na rolkę! angry.gif

trochę pracy pilnikiem i problem rozwiązany, myszka poza tym świetna i wygodna, ale niesmak pozostał. dry.gif

QUOTE(emer @ 5-09-2012, 8:35) *
uzytkuję wersje 4000 - baaardzo mi odpowiada klasyczny kształt, pośrednia wielkość, nano nadajnik ... elegancki i stonowany wygląd.
Dp minusów - na szkle ma problemy.

plusy się zgadzają, kształt jest IMHO jednym z wygodniejszych w myszkach, guma po bokach ekstra.
a na szkle to ta mysz nie ma prawa wręcz działać.

QUOTE(emer @ 5-09-2012, 8:35) *
Rolka szybko brudząca się, tzn jakies smietki tam zalegające po czasie i trudność ich wydostania ... a rozebranie jej , uwolnienie zaczepów kończy się z widocznymi sladami, nie mówiąc o tym że nie mogłem dostac się do mechanizmu rolki i jej wyczyszczenia ...

fakt, rolka zbiera brud, ale ej, mysz jest rozbieralna bez problemu, choć jest nieco bardziej skomplikowana, niż myszy np. logitecha.
jedyne widoczne ślady mogą zostać na tylnym ślizgaczu, który trzeba odkleić, bo pod nim jest pierwsza śrubka.

QUOTE(Marc19 @ 16-11-2012, 19:54) *
mam pytanie czy czasem w 4000 nie wyciera sie ta guma po bokach?

nie, gumy za bardzo się nie wycierają - słyszałem jedynie o tym, że potrafią się lekko rozciągnąć i wtedy wygląda to nieciekawie.
zapewne mój problem (tzn. myszy, którą właśnie naprawiałem) był związany z już lekko rozciągniętą gumą na rolce - optycznie nic nie widać, wszystko jest ok, ale zapewne rozciągnięcie się o 0.001 mm już spowodowało ocieranie się rolki o obudowę.
ta mysz ma około 2 lat, ale nie była zbyt intensywnie używana.

--------------------
pozdrawiam,
mxw.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 23-07-2018 - 3:41