IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
Wycena Gateway - P-7809u FX Edition
filipppo
dodano 21-12-2016, 13:31
Nr wypowiedzi: #1

nynuś

Grupa: Forumowicz
Wypowiedzi: 2
Nr użytkownika: 69 700

Witam

potrzebuję pomocy w wycenie laptopa Gateway - P-7809u FX Edition. U nas firma mniej znana, kupiłem go będąc w stanach jakieś 5 lat temu. Po za baterią która niedawno mi wysiadła, wszystko działa jak należy,nigdy nie miałem z nim problemu, naprawdę solidna konstrukcja. Na tamte czasy był to potwór, bo jest z serii gamingowej

Procesor Intel Core2 Duo Processor1 P8700 (2.53GHz, 1066MHz FSB, 3MB L2 Cache)
Pamięć 4096MB 1066MHz DDR3 Dual Channel Memory (2-2048MB modules)
System - specjalnie utworzona partycja Windows Vista Home Premium (64-bit)
ekran- "17" 1440 x 900
dysk 500GB 5400RPM SATA
USB 2.0
VGA Connector IEEE 1394b eSATA Port HDMI DVI-D ExpressCard Type 54 5-in-1 Digital Media Card Reader
napęd 8x Multi-Format Dual Layer DVDRW and DVD-RAM
No i wisienka na torcie NVIDIA GeForce 9800M GTS Graphics with 1GB of GDDR3

Stan dobry, jeden zawias ekranu średnio chodzi, ale przed sprzedażą myślę że dam go do serwisu, żeby wymienili pasty i może coś zrobią dobrego z tym zawiasem, chociaż mocno to nie przeszkadza w użytkowaniu. Laptop sprawuję się nadal dobrze, kilka gierek na nim przeszedłem, nadal mogę odpalić coś nowszego, ale oczywiście w pewnych ograniczeniach. Czas zmienić sprzęt na coś nowego, ile mogę za niego dostać Panowie (i panie jeśli są)

Nie wiem czy to mi pomoże ale indeks wydajności Windowsa pokazuję mi
Procesor 6,2
Ram 6,2
Grafika 6,8
dysk twardy 5,7
Go to the top of the page

+Quote Post
Erazer
dodano 21-12-2016, 13:35
Nr wypowiedzi: #2

epny

Wypowiedzi: 3 374
Nr użytkownika: 55 642
Laptop: Czego ja nie miałem ;)

Miałem kiedyś dokładnie taki sam komputer, ceniłem go za bardzo wygodną klawiaturę - bardzo mi odpowiadała.
Fajny sprzęcik, gdybyś nie chciał za niego jakoś bardzo dużo, to chętnie bym kupił, tak z sentymentu do sprzętu smile.gif
Z nowych gier, to chyba niewiele tytułów pójdzie już, brak directx 11 blokuje, moc też już nie powala.

+Quote Post
filipppo
dodano 21-12-2016, 14:01
Nr wypowiedzi: #3

nynuś

Wypowiedzi: 2
Nr użytkownika: 69 700

QUOTE(Erazer @ 21-12-2016, 12:35) *
Miałem kiedyś dokładnie taki sam komputer, ceniłem go za bardzo wygodną klawiaturę - bardzo mi odpowiadała.
Fajny sprzęcik, gdybyś nie chciał za niego jakoś bardzo dużo, to chętnie bym kupił, tak z sentymentu do sprzętu smile.gif
Z nowych gier, to chyba niewiele tytułów pójdzie już, brak directx 11 blokuje, moc też już nie powala.

No właśnie ja mam także ogromny sentyment, bo nie dość że wygodny, to naprawdę porządny sprzęt, a jak teraz zacząłem czytać jaki kupić nowy lapek do 3k to nie wiem ile taki mi wytrzyma. Natomiast ten kilka lat i nic, jeśli chodzi o cenę to można się dogadać, tylko nie mam pojęcia ile mogę za taki sprzęcik policzyć :/

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 27-06-2017 - 3:49