IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
Sklepy internetowe oferujące sprzętowe modyfikacje baz HP
juventinio
dodano 7-08-2017, 19:21
Nr wypowiedzi: #1

Grupa: Forumowicz
Wypowiedzi: 31
Nr użytkownika: 15 671

Witajcie, jako iż kuzniewski.pl jest już historią muszę się do Was zwrócić z pytaniem. Spora część ofert przetargowych uwzględniała sprzęt, który docelowo miał być zakupiony właśnie w kuzniewski.pl.
Na tą chwilę mamy spory problem ponieważ część konfiguracji uwzględniała modyfikacje bazowych ofert producenta (np. większe dyski/inna ilość ram). Czy ktoś jest w stanie polecić sklep, który również ma taką politykę dotyczącą konfiguracji sprzętu?
Chodzi mi głównie o HP aczkolwiek chętnie poznam też sklepy, które mają w ofercie innych producentów.

Od siebie rzucę - digitmedia.pl -> lenovo/thinkpad -> sprawdzony i przetestowany.

Go to the top of the page

+Quote Post
Alwego
dodano 7-08-2017, 19:40
Nr wypowiedzi: #2

Grupa: + Adherent
Wypowiedzi: 1 146
Z: Szczecin
Nr użytkownika: 35 772

Czekaj czekaj, czy ja właśnie przeczytałem na forum publicznym o pisaniu SIWS pod konkretny model laptopa?

+Quote Post
juventinio
dodano 7-08-2017, 19:58
Nr wypowiedzi: #3

Grupa: Forumowicz
Wypowiedzi: 31
Nr użytkownika: 15 671

czekaj czekaj, nie zajmujemy się sprzedażą laptopów tylko zaawansowanego sprzętu medycznego, którego dodatkiem są laptopy. Z całym szacunkiem. Jeżeli klient życzy sobie laptop o takich a nie innych parametrach a ten jest niedostępny w standardowych konfiguracjach to jakoś trzeba sobie radzić.

Swoją drogą to mogłem poczuć się urażony, czasem warto się zastanowić zanim się kogoś o coś oskarży. wink.gif
Pomijam już fakt, że żadna firma biorąca udział w przetargach stricte komputerowych nie wrzuciłaby takiego wpisu...

PS.
siwZ smile.gif

+Quote Post
Sparc
dodano 8-08-2017, 9:35
Nr wypowiedzi: #4

Grupa: + Zasłużony
Wypowiedzi: 22 303
Nr użytkownika: 75
Laptop: MacBook Pro

Większość sklepów oferuje wymianę dysku czy dołożenie pamięci, jeśli tylko jest to możliwe w danym modelu.

--------------------
Some systems don't need improvement

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 11-12-2018 - 10:55