IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
HP Folio 1020 G1, Gold edition
bjorm
dodano 7-09-2017, 14:05
Nr wypowiedzi: #1

マツダ恋人

Grupa: + Adherent
Wypowiedzi: 10 620
Nr użytkownika: 24 789

Trafił się taki rodzynek na necie to go od razu wciągnąłem, z jego rarytasowatości.

Niemiecka klawa, lekka wgniotka na boku, niezauważalna niemalże. Bardzo ładny i estetyczny laptop, one chyba są bezgłośne, nie wiem czy takie miały być z założenia ale ten jest bezgłośny, nie dziwota skoro ta jednostka i5 jest tak obcięta, nie wiem czy to przez z nią (system świeży, dysk nowy, zero bloatware'u), ale takie czujniki z hwinfo potrafią się wczytywać jakbym robił na C2D i HDD 5400rpm. Pogniotę trochę lapka z officem, spotify i chrome to zobaczę czy te CPU są zdolne do pracy biurowej.

Konfig:

Matryca trochę ciemna wg mnie, myślałem, że połączenie glare i QHD będzie bardziej jasne.
Klawiatura spoko, ale to nadal nie jest nawet blisko poziomu klawy tej z Yoga S1.

Na dniach będę mieć kolejnego 1020 G1 ale srebrnego z FHD UWVA to zobaczę jak wygląda sprawa jasności matrycy.
Ogólnie ładny laptop z tego Golda ale srebro w Folio ma tę zaletę, że sie nie palcuje, albo przynajmniej nie widać tak tego. Co prawda nawet gold mniej się palcuje niz ThinkPady czy EB G1, G2 ale to nadal za bardzo widzoczne vs Folio G1, G2, G3, czy EB G3.

Galeria

--------------------
DESKTOP: Corsair Air 240 | i7-2700k | ROG GTX 1080 |
LAPTOP: HP 1020 G1 + Yoga S1 + Philips BDM4065UC 4K

eGPU
Go to the top of the page

+Quote Post
henader
dodano 25-09-2017, 15:25
Nr wypowiedzi: #2

epny

Grupa: + Zasłużony
Wypowiedzi: 510
Nr użytkownika: 63 195

Super, daj znać. Kolorystyka a'la spectre nawet daje radę w tym EB
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 20-01-2018 - 12:08