IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

2 Strony: V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Słuchawki Koss Porta Pro, Dobra jakość za przystępną cenę
M K
dodano 9-11-2009, 23:02
Nr wypowiedzi: #21

dosyć pogrążony

Grupa: + Zasłużony
Wypowiedzi: 4 838
Z: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 10 422
Laptop: ASUS K50IJ

PX200 to dosyć nieudany model był. A Aurvana Live to bardzo dobre słuchawki w swojej cenie, wraz z Sennheiserami HD485.

--------------------
ASUS K50IJ-SX285 -> Intel DualCore T4400 2x2,2GHz || 4GB DDR2 800MHz || Seagate 250GB + Seagate Expansion 1000GB || Intel X4500M || 4400mAh || Windows 7 Ultimate 64-bit || Huawei E1550 + Orange Free na kartę
Były: Asus F3SV, Lenovo G530 (działał 6 godzin), IBM ThinkPad 380Z, Siemens-Nixdorf Scenic Mobile 710
Go to the top of the page

+Quote Post
Siasio
dodano 20-11-2009, 19:12
Nr wypowiedzi: #22

Grupa: Forumowicz
Wypowiedzi: 45
Nr użytkownika: 21 336

Plusy:
- bass
- design

Minusy:
- uciskają i grzeją uszy, są niewygodne
- nie do wszystkich piosenek (rock ssie na tych słuchawkach)
- tylko muzykę w wysokiej jakości słucha się naprawdę przyjemnie

Ogólnie nie polecam; kupiłem i teraz żałuję.

+Quote Post
nets
dodano 12-05-2011, 9:54
Nr wypowiedzi: #23

Grupa: + Zasłużony
Wypowiedzi: 34
Nr użytkownika: 39 154
Laptop: Lenovo IdeaPad Y530, Dell XPS - L502X

Pierwsze słuchawki KPP używałem intensywnie około 2 lat zanim zaczął przerywać kabel przy jednej słuchawce i przy złączu (prawie jednocześnie się to stało), teraz kupiłem kolejne takie same.

+ bardzo dobre bassy i dzwięk jak za te pieniądze
+ możliwość złożenia

- dołączony pokrowiec jest trochę mały
- przy dłuższym noszeniu daje się odczuć dyskomfort

reasumując dobry stosunek jakości i możliwości do ceny

+Quote Post
de_vasto
dodano 3-08-2011, 15:32
Nr wypowiedzi: #24

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 48
Nr użytkownika: 41 335
Laptop: Lenovo Y580 i5 HD

Używam tych słuchawek już prawie dwa lata i jestem z nich bardzo zadowolony. Audiofilem nie jestem, więc dźwięk dla mnie jest bardzo dobry. Zwłaszcza, że przesiadłem się na nie z jakichś podrzędnych dousznych piszczałek - kolosalna różnica w jakości dźwięku. Początkowo nie podchodził mi ich wygląd, ale jakoś przywykłem. Słuchaweczki są bardzo sprytne - fajny patent ze składaniem, mieszczą się np. w kieszeni kurtki. W moim przypadku są bardzo wygodne, dobrze przylegają do głowy (idealne na rower). Może przy nieustannym kilkugodzinnym użytkowaniu "uwierają" i grzeją uszy, ale to i tak dobry rezultat, ponieważ mnie po 30-60 minutach korzystania z dousznych słuchawek (różnych: noname, Creative czy dołączonych do telefonów SE K310i, W595s) strasznie bolą (bolą!, nie, że mnie coś uwiera) małżowiny uszne. Dla mnie zarzut trochę na siłę. Natomiast nie rozumiem zachwytów nad basami w KPP, w moim odczuciu nie jest to akurat ich mocna strona, aczkolwiek biedy nie ma.

+ wygoda użytkowania (w razie uczucia uciskania można je poluzować!)
+ jakość dźwięku (dla zwykłych śmiertelników)
+ możliwość złożenia

- nie stwierdzam (co prawda napisałem, że bas nie jest rewelacyjny, ale to wcale nie oznacza, że uważam to za wadę)

PS. A gdyby kogoś raziła kolorystyka to niech spróbuje zapolować na edycję limitowaną KPP - http://www.ceneo.pl/2576460
PS2. Rock nie ssie na tych słuchawkach, mocniejsze brzmienia też nie!

+Quote Post
kateb
dodano 20-09-2011, 19:29
Nr wypowiedzi: #25

Grupa: Forumowicz
Wypowiedzi: 17
Nr użytkownika: 42 844
Laptop: RF511

jedna wada ... są tak głośne, że w większości playerów trzeba przyciszać na pierwszą kreskę.

+Quote Post
de_vasto
dodano 25-01-2012, 22:48
Nr wypowiedzi: #26

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 48
Nr użytkownika: 41 335
Laptop: Lenovo Y580 i5 HD

Jeszcze jedna rzecz odnośnie pogwarancyjnej naprawy tychże słuchawek. Dzisiaj właśnie wróciły moje z serwisu. Ale dlaczego tam trafiły? Po pierwsze, kabel przy wtyczce trochę się wyrobił, popękał i kable stały się widoczne. Na początku zwykła taśma izolacyjna rozwiązywała problem, ale z czasem kabelki się przetarły i słuchawki zaczęły "przerywać". Krótko potem posiałem jedną gąbkę, a druga była już tak zużyta, że też nadawała się tylko do wymiany. Poszperałem trochę w necie i okazało się, że mogę naprawić moje KPP za 30 PLN w autoryzowanym serwisie. Bez zbędnych pytań, opisuję usterkę, załączam potwierdzenie rejestracji produktu i adres zwrotny.

Moje dzisiaj wróciły (minął prawie miesiąc) z naprawionym kablem i nowymi gąbkami. Jak nówki prawie smile.gif

+Quote Post

2 Strony: V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 16-12-2018 - 4:24