IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
Biznesowy laptop do Settlers III-IV, Diablo 1, WinXP, nagrywanie pulpitu
KSI
dodano 12-07-2018, 20:00
Nr wypowiedzi: #1

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 17
Nr użytkownika: 62 231

Szukam używanego biznesowego laptopa tzw. polizingowego, który będzie bardzo dobrze wykonany ale będzie jednocześnie spełniał kilka warunków:

- będzie można pograć na nim w stare gry, zależy mi głownie na The Settlers III i IV oraz Diablo 1, problem jest taki, że The Settlers 3 ma max rozdzielczość 1024x768 a The Settlers IV obsługuje 1024x768 oraz wyższą 1280x1024, wielkość nie ma dla mnie aż takiego znaczenia, ważne żeby dobrze się grało, dobrze to wyglądało, raczej jakość matrycy jest ważniejsza (żeby nie wypalała oczu) ale z tym już może być problem w używkach;
- mile widziana standardowa klawiatura jak w starym laptopie co mi się zepsuł kiedyś HP nx7400 lub w starszych modelach thinkpad, bądź wyspowa;
- system Windows XP - bo chcę mieć stary laptop na tym starym szybkim systemie, w stacjonarce mam win 7 ale mam sentyment do XP; na win 7 mogą być problemy z Settlers itp.
- procesor porównywalny a najlepiej wydajniejszy od INTEL CORE 2 DUO T7200 2.00/4M/667 - dlaczego? Bo w starym laptopie hp nx7400 miałem taki procek i na rozdzielczości 1280 x 800 ogarniał program do nagrywania pulpitu - czasami nagrywam sobie szkolenia online;
- łatwy dostęp do środka, żeby nie trzeba było rozkręcać laptopa na czynniki pierwsze, żeby przeczyścić radiator, wentylator i wymienić pastę na procesorze.

Co mam do wyboru, co możecie mi polecić?
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 23-07-2018 - 17:30