IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

2 Strony: V   1 2 >  
Closed TopicStart new topic
Sprawa pewnego użytkownika - do adminów
Gosc_Mondrok_*
dodano 7-04-2019, 19:05
Nr wypowiedzi: #1

Gość

Witam,

Ja tak prosto z mostu, przy wszystkich: czy użytkownik o nicku Sparc jest w jakims sposób powiązany z adminami forum? Jeśli nie, to dlaczego nie reaguje się na jego "mądrości", które rozmijają się z prawdą jak orbita ziemi i plutona?

Pytam nie bez kozery, ponieważ, pomijając już niesprawdzone i kłamliwe informacje, które podaje nt. sprzętów, zwłaszcza sprzętów pewnego producenta, wprowadzając ludzi ewidentnie w błąd, dochodzą jeszcze argumenty personalne w kierunku interlokutorów (np. w moim kierunku)

Już 2 raportowałem, uważam całkiem słusznie, jego posty. Zanim zawiodę się ewentualnym brakiem reakcji, wolę tutaj o to spytać jawnie. Sparc ma tu staż, dużo postów i jest aktywny, czasem pomocny - tego mu odmówić nie można. Nie jest moją intencją go stąd wykopywać, nawet przy tych wycieczkach interpersonalnych, ale jakieś przytemperowanie jego "twórczości" winno mieć miejsce, bo chyba sprawy zachodzą za daleko.

Ale jeżeli ten użytkownik jest jednocześnie wśród tworzących forum - adminów lub jest ich pupilkiem, którego wypowiedzi nie są kwestionowane nigdy (choć są bzdurą i wprowadzaniem w błąd), to chciałbym to zwyczajnie wiedzieć już teraz, bo może nie chcę być częścią takiej społeczności forum, która nic z tym nie robi. Lubię klarowne sytuacje.

Według mnie, forum powinno prezentować jakiś poziom merytoryczny (albo ja to forum tutaj źle postrzegam), a nie być miejscem tak niesprawdzonych informacji jakie są dziełem twórczości Sparca. Serwis notebookcheck.net jest rzetelnym serwisem testowym - to mnie właśnie przywiodło na to forum (nie znam relacji notebookcheck.net i nhl.pl, jakieś podobieństwa widzę), ale pewne wypowiedzi tutaj stawiają pod znakiem zapytania, czy powinno się tę "rzetelność" tutaj podpinać.
Go to the top of the page

+Quote Post
Sparc
dodano 7-04-2019, 19:32
Nr wypowiedzi: #2

Grupa: + Zasłużony
Wypowiedzi: 24 096
Nr użytkownika: 75
Laptop: MacBook Pro

Zapewne dlatego, że tutaj to ty wypisujesz bzdury, kłamiesz, szkalujesz, atakujesz personalnie, nieudolnie trollujesz.

Nigdy nie podawałem tutaj nieprawdziwych czy niesprawdzonych informacji.

A ten serwis jest rzetelny, za wyjątkiem twoich postów i postów grupki trolli w rodzaju HeroOfJustice, Roctor Orbis, Darks, booncol, shly, Babap, kfazar.

IMHO wszyscy powinniście zostać wyrzuceni z forum za naruszenie jego regulaminu.

Już to iż twierdzisz że testy Notebookcheck ukrywają wady tych laptopów pokazuje jakim jesteś kłamcą i masz na celu psucie reputacji tego serwisu i forum.

--------------------
Some systems don't need improvement

+Quote Post
Tomasz Cyba
dodano 7-04-2019, 20:00
Nr wypowiedzi: #3

mod nr 1

Grupa: Naczelny
Wypowiedzi: 24 117
Z: Warszawa
Nr użytkownika: 2

QUOTE(Mondrok @ 7-04-2019, 19:05) *
Ja tak prosto z mostu, przy wszystkich: czy użytkownik o nicku Sparc jest w jakims sposób powiązany z adminami forum?

Sparc to trzeci naprawdę aktywny użytkownik, który pojawił się na forum (po moim bracie i po mnie), więc mimo że nie jest z nami powiązany, to bardzo go lubimy. Mimo to jakoś specjalnie go nie bronimy czy coś. Zdarzały się już na forum krucjaty przeciw Sparkowi, ale to taki folklor na forum, podobnie jak folklorem forum są peany Sparka nt. oprogramowania, sprzętu i marki Apple.

Jeśli nie, to dlaczego nie reaguje się na jego "mądrości", które rozmijają się z prawdą jak orbita ziemi i plutona?

Internet działa tak, że mnóstwo w nim nieprawdziwych informacji. Forum ma tę przewagę nad innymi miejscami w internecie (takimi, gdzie nie można komentować opublikowanych treści), że jeżeli ktoś palnie na nim jakąś głupotę, to bardzo często ktoś dopisuje się, korygując nieprawdziwą informację. Czytelnik sam może sobie wyrobić zdanie w danym temacie (samodzielnie dochodząc w procesie myślowym do tego, co jest prawdą), używając w tym celu różnych środków (ważąc samemu przedstawione przez obie strony sporu argumenty, konfrontując podane informacje z informacjami znalezionymi gdzie indziej w internecie itp.). Tak jakoś się to kręci od nastu lat i myślę, że jest to ok.

Na pewno nie zamierzamy nikogo wyrzucać z forum za to, że wykazuje się niewiedzą w jakimś temacie.

QUOTE(Sparc @ 7-04-2019, 19:32) *
A ten serwis jest rzetelny, za wyjątkiem twoich postów i postów grupki trolli w rodzaju HeroOfJustice, Roctor Orbis, Darks, booncol, shly, Babap, kfazar

IMHO powinniście zostać wyrzuceni z forum za naruszenie jego regulaminu.

smile.gif Mogę się tylko zaśmiać, bo oczywiście nie zgadzam się z powyższym i nic podobnego nie będzie miało miejsca.

+Quote Post
Sparc
dodano 7-04-2019, 20:05
Nr wypowiedzi: #4

Możesz podać przykłady mojej niewiedzy czy kłamstw tu na tym forum?

--------------------

+Quote Post
Agresor87
dodano 7-04-2019, 20:34
Nr wypowiedzi: #5

Zablokowany

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 890
Nr użytkownika: 65 534
Laptop: XxX

Myślałem, że coś poważnego, a tu g**** burza. biggrin.gif

--------------------
To jest miejsce na twoją reklamę

+Quote Post
andrzejz78
dodano 7-04-2019, 20:50
Nr wypowiedzi: #6

majsterkowicz

Grupa: Moderator
Wypowiedzi: 8 518
Z: lubelskie
Nr użytkownika: 58 017
Laptop: MSI GT72S

Byle mięsem nie rzucali i nie obrażali siebie i innych to niech robią co chcą
Przynajmniej napisane jest to we właściwym miejscu

--------------------
MSI GT72S | i7 6820HK | Intel HD 530 | 16GB 2666MHz | 250GB 960 Evo + SSD 1TB | 17" AUO 4K 100% Adobe | Zasilator 330W
GT660 do diagnostyki samochodu i testów
GT70 3gen do testów
Dell XT3 dla reszty rodziny :)

Nie pomagam indywidualnie na PW Od tego jest forum

+Quote Post
HeroOfJustice
dodano 7-04-2019, 20:58
Nr wypowiedzi: #7

Wypowiedzi: 64
Nr użytkownika: 60 206

Ja to tam czuje się urażony określeniem mojej skromnej osoby mianem trolla przez uż. Sparc. W ramach kary proponuje 100 batów i 10 godzin prac społecznych w postaci uczestnictwa w kursie obróbki video w Adobe Premiere!

+Quote Post
kfazar
dodano 7-04-2019, 21:20
Nr wypowiedzi: #8

Wypowiedzi: 875
Nr użytkownika: 64 142
Laptop: Clevo P370EM // i7-3630QM // 32GB RAM // 2xGTX670MX // 250GB SSD // 750GB HDD

QUOTE(Sparc @ 7-04-2019, 18:32) *
A ten serwis jest rzetelny, za wyjątkiem twoich postów i postów grupki trolli w rodzaju HeroOfJustice, Roctor Orbis, Darks, booncol, shly, Babap, kfazar.

IMHO wszyscy powinniście zostać wyrzuceni z forum za naruszenie jego regulaminu.

Proszę mi wskazać gdzie trolluje i w jakich wypowiedziach łamię regulamin forum? Jeżeli znajdzie Pan uchybienia czy są one do tego stopnia poważne że powinno się mnie wyrzucić?

+Quote Post
Sparc
dodano 7-04-2019, 21:34
Nr wypowiedzi: #9

QUOTE(HeroOfJustice @ 7-04-2019, 20:58) *
Ja to tam czuje się urażony określeniem mojej skromnej osoby mianem trolla przez uż. Sparc. W ramach kary proponuje 100 batów i 10 godzin prac społecznych w postaci uczestnictwa w kursie obróbki video w Adobe Premiere!

Twoje posty wyglądają na celowy trolling i zachwalanie Lenovo za pieniądze, bo nie przedstawiasz merytorycznych argumentów tylko piszesz zmyślone bzdury.

Kurs obróbki w Premiere nijak nie przyśpieszy jego działania.

QUOTE(kfazar @ 7-04-2019, 21:20) *
Proszę mi wskazać gdzie trolluje i w jakich wypowiedziach łamię regulamin forum? Jeżeli znajdzie Pan uchybienia czy są one do tego stopnia poważne że powinno się mnie wyrzucić?

W ostatnich twoich postach ewidentnie trollujesz.

QUOTE(andrzejz78 @ 7-04-2019, 20:50) *
Byle mięsem nie rzucali i nie obrażali siebie i innych to niech robią co chcą
Przynajmniej napisane jest to we właściwym miejscu

IMHO atakują mnie personalnie tym wątkiem i postami w innych, a to już jest naruszenie regulaminu.

--------------------

+Quote Post
kfazar
dodano 7-04-2019, 21:39
Nr wypowiedzi: #10

Laptop: Clevo P370EM // i7-3630QM // 32GB RAM // 2xGTX670MX // 250GB SSD // 750GB HDD

Dużo "IMHO", zero argumentów. Przykre to jest jak można popaść w manię wielkości...

+Quote Post
Sparc
dodano 7-04-2019, 21:40
Nr wypowiedzi: #11

Widać po twoich postach, większość to zmyślone bzdury.

--------------------

+Quote Post
kfazar
dodano 7-04-2019, 21:46
Nr wypowiedzi: #12

QUOTE(Sparc @ 7-04-2019, 20:40) *
Widać po twoich postach, większość to zmyślone bzdury.

Proszę podać przykład.

+Quote Post
Sparc
dodano 7-04-2019, 21:49
Nr wypowiedzi: #13

http://www.nhl.pl/index.php?act=Search&...sult_type=posts

--------------------

+Quote Post
HeroOfJustice
dodano 7-04-2019, 21:55
Nr wypowiedzi: #14

Wypowiedzi: 64
Nr użytkownika: 60 206

QUOTE(Sparc @ 7-04-2019, 21:34) *
Twoje posty wyglądają na celowy trolling i zachwalanie Lenovo za pieniądze, bo nie przedstawiasz merytorycznych argumentów tylko piszesz zmyślone bzdury.

U Ciebie argument o wydajności macbooka jest jeden - fajnal kut pro * zablokowano * szybciej renderuje. Koniec kropka, jakby w tym programie dało się zrobić wszystko od wysyłania maili i oglądania filmów z netflixa po kompilacje programów. Ja Ci mogę wklejać testy z zewnętrznych stron które z pewnością są bardziej obiektywne niż moje zacietrzewienie po mękach na MBP - dziwnym trafem nigdy się do tego nie odnosisz, ale nie przejmuj sie - też sie dobrze bawię trollując wraz z Tobą wub.gif

Kurs obróbki w Premiere nijak nie przyśpieszy jego działania.

Za to poszerzy twoje horyzonty i pomoże zrozumieć,że kosiarka do trawy może być szybsza od kombajna, ale odbija sie to na jej możliwościach.

IMHO atakują mnie personalnie tym wątkiem i postami w innych, a to już jest naruszenie regulaminu.

Ja to bym już składał sprawę do sądu o zniesławienie. Może być w Cupertino skąd lecą przelewy na twoje konto, mi to wszystko jedno.

+Quote Post
kfazar
dodano 7-04-2019, 21:57
Nr wypowiedzi: #15

QUOTE(Sparc @ 7-04-2019, 20:49) *

Przepraszam bardzo czy to ma być żart?....
Proszę administrację o interwencję, użytkownik Sparc zaczyna przeginać...

+Quote Post
Sparc
dodano 7-04-2019, 22:08
Nr wypowiedzi: #16

QUOTE(HeroOfJustice @ 7-04-2019, 21:55) *
U Ciebie argument o wydajności macbooka jest jeden - fajnal kut pro * zablokowano * szybciej renderuje. Koniec kropka, jakby w tym programie dało się zrobić wszystko od wysyłania maili i oglądania filmów z netflixa po kompilacje programów. Ja Ci mogę wklejać testy z zewnętrznych stron które z pewnością są bardziej obiektywne niż moje zacietrzewienie po mękach na MBP - dziwnym trafem nigdy się do tego nie odnosisz, ale nie przejmuj sie - też sie dobrze bawię trollując wraz z Tobą wub.gif

Za to poszerzy twoje horyzonty i pomoże zrozumieć,że kosiarka do trawy może być szybsza od kombajna, ale odbija sie to na jej możliwościach.

Ja to bym już składał sprawę do sądu o zniesławienie. Może być w Cupertino skąd lecą przelewy na twoje konto, mi to wszystko jedno.

Acha, tylko zwróć uwagę że moje opinie są poparte testami Notebookcheck.

Twoje zmyślone, bez merytorycznych argumentów albo z błędnym źródłami gdzie podajesz pomiary głośności MacBooka Pro na Windowsie jako pod Mac OS. Co świadczy o kompletnej niewiedzy, braku umiejętności przeczytania metodologii pomiaru albo celowego wprowadzania czytających w błąd.

QUOTE(kfazar @ 7-04-2019, 21:57) *
Przepraszam bardzo czy to ma być żart?....
Proszę administrację o interwencję, użytkownik Sparc zaczyna przeginać...

Ewidentnie wypisujesz bzdury i nie rozumiesz co czytasz.

--------------------

+Quote Post
kfazar
dodano 7-04-2019, 22:14
Nr wypowiedzi: #17

QUOTE(Sparc @ 7-04-2019, 21:08) *
Ewidentnie wypisujesz bzdury i nie rozumiesz co czytasz.

Wkleja Pan link do wszystkich moich postów. Uważa pan że są one trollingiem? Wszystkie?
Gdzie ewidentnie wypisuje bzdury i nie rozumiem co czytam? Proszę konkrety.

+Quote Post
Sparc
dodano 7-04-2019, 22:20
Nr wypowiedzi: #18

Nie wszystkie tylko te ostatnie.

Nie na temat, ataki personalne, bzdury bez argumentacji.

--------------------

+Quote Post
kfazar
dodano 7-04-2019, 22:23
Nr wypowiedzi: #19

QUOTE(Sparc @ 7-04-2019, 21:20) *
Nie wszystkie tylko te ostatnie.

Nie na temat, ataki personalne, bzdury bez argumentacji.

Pan wybaczy ale to co teraz Pan napisał tyczy się Pana ostatnich postów, nie moich.

+Quote Post
Sparc
dodano 7-04-2019, 22:25
Nr wypowiedzi: #20

To są odpowiedzi na i ataki które wypisujesz.

--------------------

+Quote Post

2 Strony: V   1 2 >
Closed TopicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 18-09-2019 - 21:35