IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
Explicit Multiadapter Unlinked, Ashes Of The Singularity
Kotecek_PL
dodano 17-01-2018, 0:03
Nr wypowiedzi: #1

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 23
Z: Wetlina/Wołosate
Nr użytkownika: 72 960

Witam, ostatnio bawię się Explicit Multiadapter Unlinked w grze Ashes Of The Singularity. Funkcja ta teoretycznie potrafi rozdzielić zadania pomiędzy wszystkie dostępne w układzie GPU. Testowałem to na konfiguracji : Nvidia Gtx 1070 Gainward 8GB +Nvidia Gtx 670 Evga 4 GB, tutaj wyniki są bardzo obiecujące a najbardziej mi się podoba że Vram kart graficznych liczy się jako 8 GB + 4 GB nie licząc że klatek jest nieco więcej. Drugi test był z udziałem Integry, Gtx 1070 + Intel HD 4600, również przyrost Klatek, Vram zsumowany, wszystko fajnie. Postanowiłem pójść o krok dalej i skorzystać z kombinacji Gtx 1070 + Gtx 670 + Integra. Na 3 różne GPU gra się nie uruchamia, Czy to dlatego że gra nie jest zoptymalizowana pod 3 GPU czy może jest to kwestia jakiegoś skonfigurowania sterowników nvidii i intela ? Próbował ktoś odpalić to na układzie kombinowanym 3 różnych jednostek graficznych ? Znalazłem gdzieś testy z użyciem 4 GPU 2x Nvidia i 2x AMD ale jednostki te pracowały w trybie SLI/Crossfire czyli tak jakby były 2 GPU.
No i czy ktoś zna może inne gry programy benchmarki wykorzystujące EMU? chciałbym się tym pobawić nie tylko na przykładzie 1 gry z wbudowanym benchmarkiem ale nie mogę nic znaleźć. Swoją drogą ma to niesamowity potencjał .
Go to the top of the page

+Quote Post
Kotecek_PL
dodano 18-01-2018, 17:50
Nr wypowiedzi: #2

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 23
Z: Wetlina/Wołosate
Nr użytkownika: 72 960

@ UP
Nikt nic ?
serio nie ma żadnego innego oprogramowania korzystającego z Explicit Multiadapter Unlinked ?
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 18-08-2019 - 11:25