IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
14" lub 15" do 3500
eldian
dodano 5-06-2019, 15:17
Nr wypowiedzi: #1

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 15
Nr użytkownika: 33 406

Prosiłbym o pomoc w znalezieniu laptopa smile.gif

Budżet: maks. 3-3,5k (sam laptop). Jestem otwary na laptopy używane (szczerze mówiąc, próbowałem patrzeć na ofertę Bjorma oraz EB4U, ale nie jestem pewien czy na dobre modele patrzę)
Wielkość - m
Zastosowanie: zazwyczaj praca biurowa z Office, internet, filmy. Czasem pakiet Adobe (InDesign, Photoshop, Premiere) oraz gry (raczej nie najnowsze).

Oczekiwanie: moim marzeniem jest możliwość podłączenia tego lapka do stacji dokującej, tak by można było pracować na normalnym dużym monitorze i mieć podłączone różne urządzenia peryferyjne. Jednak widzę trudność - ciężko mi znaleźć sensowne stacje. Patrzyłem na elitebooki 850, 840, i o ile starsze generacje miały fajne stacje dokujące tak przy tych nowych jest dziwnie... czy wyszły one z mody, czy stosuje się inne rozwiązania?
Ktoś może zapytać - jeżeli stacja dokująca, to czy nie lepiej stacjonarka? - niestety, najpewniej będę sporo używał lapka również poza domem, więc potrzebuje mobilności.

Czy macie jakieś propozycje, którymi modelami się interesować?

Dzięki za wszelką pomoc smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
EB4U
dodano 5-06-2019, 17:55
Nr wypowiedzi: #2

aka Pan Okoliczny

Grupa: + Zasłużony
Wypowiedzi: 6 691
Z: UK
Nr użytkownika: 58 820
Laptop:  + HP

Przecież nawet najnowsze EliteBooki 8xx mają z boku port dla starych stacji dokujących, które chyba po 30zł chodzą na Allegro. Czy nie?
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 18-06-2019 - 19:25