IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
Problem z Avastem, Po ostatniej aktualizacji program nie chce się uruchomić
qqs
dodano 15-06-2019, 13:11
Nr wypowiedzi: #1

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 19
Nr użytkownika: 75 644

Hej,
mam nadzieje, że pisze w dobrym dziale.

Otóż mam problem z Avastem.
Po dzisiejszej aktualizacji programu i ponownym uruchomieniu komputera, próbuję uruchomić program.
Po kliknięciu na skrót do Avasta, pojawia się takie okienko, w którym pisze "Loading - this shouldn't take long ..."
Załącznik (obraz)

... ja wiem, że czas to pojęcie względne, ale jak okienko po ponad godzinie się nie zmienia, to coś jest chyba nie halo smile.gif

Ponowna instalacja/naprawianie programu nie przyniosło żadnej zmiany - wciąż jest to samo.

Gdzieś wyczytałem, że wina może leżeć w ostatniej aktualizacji Windowsa 10 do 1903 i że być może trzeba będzie wyłączyć kilka aktualizacji.

Czy ktoś z Was miał podobny problem? Udało się Wam go rozwiązać?

EDIT
Chyba udało mi się rozwiązać problem.

Generalnie, to próbowałem jeszcze raz pobrać antywirusa ze strony producenta.
Nie wiem jakim cudem, ale oprócz pliku "Avast_free_antivirus_online.exe", pojawił mi się jeszcze plik "Avast_free_antivirus_online_x64.exe".

Po usunięciu programu (usuwanie za pomocą panelu sterowania) kliknąłem właśnie na instalke "Avast_free_antivirus_online_x64.exe". Instalacja się uruchomiła ponownie i program od tej pory już działa normalnie.

Co ciekawe - taki sam problem miałem zarówno na komputerze stacjonarnym, na którym już pracuję kilka lat, jak i na ostatnio zakupionym laptopie.

Tak czy inaczej - będę się jeszcze przyglądał temu, czy problem został rozwiązany, czy nie.
Mam nadzieję, że komuś się to przyda.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 24-08-2019 - 23:51