IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
Klawiatura do laptopa z Chin, Zakup z aliexpress.
maximus.
dodano 18-10-2019, 10:56
Nr wypowiedzi: #1

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 963
Nr użytkownika: 69 881
Laptop: ZBook 15/EB 8470p

Jakiś czas temu moja klawka z Zbook'u zaczęła niedomagać, losowo nie działało kilka klawiszy co było irytujące, poprawka taśmy i wtyczek nic nie dawała, z racji, że klawki do tego modelu to towar luksusowy, równy niemal cenie złota (pińcet oryginał - zamienników w zasadzie brak), postanowiłem poszperać na portalach aukcyjnych, na ebay też ponad 200zł, byłą tańsza jedynie wersja niemiecka za 130zł.

Postanowiłem spróbować na aliexpress, po przejrzeniu ofert wybrałem sklep above Store, klawka podświetlana z normalnym układem po 23,70$+jakiś tam kupon, po przeliczeniu opłaty z przelewy24 wyszło jakieś 92zł, więc w sumie grosze.

Paczka była wysłana "AliExpress Standard Shipping" którą śledziłem na "alipaczka" przyszła ku mojemu zdziwieniu dosyć szybko, bo po dwóch tygodniach, żadnego cła, ani vatu nie naliczyli.

Klawka jest ok, wszystko działa, nie jest to co prawda jakość oryginału (trochę wyższy, głośniejszy, lekko "gumowy" skok), ale daje radę i nie rani swoim używaniem.

Gwarancja jak to na ali 60+15dni

Moim zdaniem warto zaryzykować kupno, bo cena jest ok, w stosunku do bardzo drogiego oryginału tym bardziej.

Załączona miniaturka(i)
Załącznik (obraz)

Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 23-11-2019 - 3:16