IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
Serwis HP a omen 17
Szymexx
dodano 13-11-2019, 15:35
Nr wypowiedzi: #1

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 42
Nr użytkownika: 56 036

Witam chciałem opisać swoje doświadczenia z serwisem HP i moim HP omen 17.
Mianowicie laptop przebywa w serwisie z przerwami od około 3 miesięcy, w tym okresie trafił tam już 4 razy i nadal się tam znajduje, zaczęło się od spuchniętej baterii, następnie wymiana matrycy która była porysowana w miejscu wypaczenia obudowy, laptop do mnie wrócił ale wydawał dziwne dźwięki w okolicach układu graficznego (na bank nie były to wentylatory) oraz ekran zaczął jakoś dziwnie "mrugać" z wysoką częstotliwością podczas gier więc ponownie poszedł do serwisu a tam... wymieniono mi dysk twardy z którym nie zgłaszałem żadnych problemów... no i wysłałem lapka ponownie bo problem nie został rozwiązany a teraz w dodatku okazało się że laptop uległ jakiemuś uszkodzeniu w transporcie do serwisu(co dokładnie się stało nie wiem) i lapek siedzi już w serwisie prawie 2 tygodnie cały ten proces już mnie męczy, kupując lapka za taką kwotę spodziewałem się czegoś lepszego a nie wiecznego serwisowania i zabawy z serwisem w kotka i myszkę, po jakiej ilości wizyt w serwisie można liczyć na wymianę sprzętu na nowy? gdyż z tym egzemplarzem są wieczne problemy teraz w dodatku uległ jakiemuś bliżej nie określanemu uszkodzeniu co już mnie kompletnie dobiło bo i tak były z nim problemy a teraz jeszcze to.
Go to the top of the page

+Quote Post
KingPL
dodano 18-11-2019, 18:08
Nr wypowiedzi: #2

Grupa: + Zasłużony
Wypowiedzi: 1 664
Z: Poznań / Eindhoven
Nr użytkownika: 8 338

kluczowa sprawa czy było to z tytułu rękojmi czy w ramach gwarancji wink.gif

--------------------
Obecnie: Asus G752VY i HP Elitebook 840 G5
w przeszłości, które zgościły na dłużej ;) :
Asus F3SA / Dell XPS L702x / Dell Lattitude E6420 / HP Elitebook 8460p / HP Elitebook 2560p / Thinkpad X220 / Dell Precison m6600 / Latitude E6440 / HP Probook 650 G2 / Asus G751JT / HP Elitebook 820
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 6-12-2019 - 8:45