IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
ACER E1-571g upgrade
BlacBird112
dodano 7-01-2020, 18:58
Nr wypowiedzi: #1

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 1
Nr użytkownika: 76 560
Laptop: Acer e1-571g

Witam! Jestem nowy na forum przejrzałem juz trochę tematów jednak nie znalazłem interesującej mnie odpowiedzi.

Od roku 2013 jestem posiadaczem Acera aspire e1-571g i3 2328m, 6GB ram, GT620m. Służy głownie do przeglądania internetu, FB, Allegro itd plus do tego jedna gierka którą bardzo lubię czyli Batterfield 3 multiplayer, w którą sobie gram w wolnym czasie. Nie wymagam od tego staruszka żeby odpalał najnowsze tytuły bo wiem że to nierealne. BF3 działa na ustawieniach 1366x768 niskie/średnie MSAA off i daje to średnio 34FPS. Jako że podzespoły bardzo staniały pomyślałem żeby zrobić mały upgrade lecz nie wiem czy jest to w ogóle warte zachodu. Posiadam dysk SSD 250GB ADATA i teraz zastanawiam się nad wymianą procesora na i5 3gen (nowsze już na moją podstawkę i chipset nie pasują). i teraz pytanie takie czy przyniesie to jakiś wzrost FPS ? Na aukcji znalazłem jeszcze płytę głowną do mojego modelu za niecałe 200zł chipset podstawka to samo tylko jest wyposażona w GT730m. Jak myślicie warto wymienić proca na i5 + tą płytę a może wystarczy sam procek ? Dodam że nie chce wymieniać laptopa bo nie korzystam z niego dużo i nie potrzebuję niczego więcej tylko żeby ta jedna gra działała tak by Grało się komfortowo bo nie ukrywam na 34FPS tragedii nie ma ale dobrze też nie jest. Macie duże doświadczenie więc na pewno coś doradzicie. Dziękuję z góry za odpowiedź.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 20-01-2020 - 18:20