IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
Glitching/flickering obrazu, Huawei Matebook X Pro 2019
Movalis
dodano 12-02-2020, 22:12
Nr wypowiedzi: #1

Grupa: Forowicz
Wypowiedzi: 15
Nr użytkownika: 32 021

Cześć.
Zakupiłem Matebook X Pro 2019 i5 8265 8GB RAM, MX250 2GB i intel UHD 620, win10 x64 home. Wszystko było ok, do pewnego czasu. Przynajmniej tak mi się wydawało.
W tej chwili występują problemy z grafiką, tj. podczas przeglądania neta w firefox, w pewnym momencie zaczynają wyskakiwać artefakty, czarne prostokąty, czasami cała strona jest biała lub kwadraty pojawiają się randomowo. Znika pasek wyszukiwania Windows, "crushuje" karty przeglądarki.

Próbowałem instalować różne wersje sterowników grafiki intela, od starych po najnowsza przez tą na stronie huawei. Żadnych rezultatów oprócz tego, że czasami robi się to częściej czasami rzadziej. Na grafice dedykowanej póki co problem nie występuje. Nie znalazłem w sieci jeszcze sensownego rozwiązania oprócz tego, że najprawdopodobniej jest to wina sterowników intela lub poprawki Windows 1903...

Jeśli macie jakiś pomysł słucham każdej propozycji, bo zaczyna się to robić irytujące sad.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
duzyy
dodano 22-04-2020, 16:10
Nr wypowiedzi: #2

Są dwie rzeczy nieskończone: Wszechświat i ludzka głupota

Grupa: + Zasłużony
Wypowiedzi: 42 532
Nr użytkownika: 39 799

Metoda prób i błędów. Usunąć sterowniki i niech system sam sobie poradzi lub co lubię najbardziej - czysta instalacja systemu i wgrywanie we własnym zakresie tego co chcemy.

--------------------
Lenovo G580 (upgrade i5 3gen i ssd:) )
HP Elitebook 840 G3
HP Gaming Pavilion 15-CX0073NW
Lenovo y540-17IRH
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 4-06-2020 - 22:56