IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
Wybrzuszony touchpad MSI GS65
Vanilka
dodano 8-06-2020, 16:59
Nr wypowiedzi: #1

Grupa: + Adherent
Wypowiedzi: 165
Nr użytkownika: 63 028

Hej,
Mam laptopa MSI GS65 8RF. Dzis zauwazylam ze dolna czesc touczpada wystaje ponad obudowe. jest dziwnie wybrzuszona. Niestety, jakis ynteligent tak dokrecil sruby ze nie jestem w stanie go rozkrecic i otworzyc. Niemniej jednak, moze ktos ma ten model i wie czy to moze byc wyna puchnacej baterii ? Gdzie ona sie znajduje w tym modelu ? Bo w tej sytuacji lepiej go bedzie juz nie wlaczac ?

@Edit udalo sie otworzyc. Tak wygada ta bateria. Widac takie wybrzuszenia i sa miekkie w dotyku. Raczej mi to wyglada na jakis rodzaj ochrony tej bateri przyklejonej pod ta tasma...tym bardziej ze sa bardzo regularne. ale nie wiem.. nie znam sie

Go to the top of the page

+Quote Post
andrzejz78
dodano 9-06-2020, 14:53
Nr wypowiedzi: #2

majsterkowicz

Grupa: Moderator
Wypowiedzi: 8 879
Z: lubelskie
Nr użytkownika: 58 017
Laptop: MSI GT72S

Co prawda nie chodzi o MSI a o Razera Blade 14" Intel 7700HQ (2017) ale kolega w tamtym tyg napisał mi coś takiego

Wymienilem bakterie, bo puchła, ale się ociagałem, bo trzymała parametry. Jak wyciągnąłem i zaczalem oglądać, to się przeżarła i eksplodowała:) Wyczekałem ją do końca 🙂 jeszxze dzień czy dwa i zjaralby się lapitop...

Może to pora swoją baterię obejrzeć..... laugh.gif

--------------------
MSI GT72S | i7 6820HK | Intel HD 530 | 16GB 2666MHz | 250GB 960 Evo + SSD 1TB | 17" AUO 4K 100% Adobe | Zasilator 330W

I jeszcze trzy inne modele

Nie pomagam indywidualnie na PW Od tego jest forum

+Quote Post
Vanilka
dodano 9-06-2020, 23:45
Nr wypowiedzi: #3

Grupa: + Adherent
Wypowiedzi: 165
Nr użytkownika: 63 028

Wlasnie dlatego wkeilam zdjecie tej baterii.. nie wiem czy ona wyglada jakos anormalnie.. wedlug mnie jest ok.

+Quote Post
andrzejz78
dodano 10-06-2020, 9:11
Nr wypowiedzi: #4

majsterkowicz

Grupa: Moderator
Wypowiedzi: 8 879
Z: lubelskie
Nr użytkownika: 58 017
Laptop: MSI GT72S

Jeśli bateria puchnie to nie jest to normalne a wręcz może być niebezpieczne Na odległość trudno coś doradzić
Najlepiej jak by obejrzał ją jakiś spec tylko najlepiej zaufany żeby kasy bez potrzeby nie wydawać na drugą bat.

Jeśli ją zaczyna rozsadzać to nie jest ciekawie Miałem tak w telefonie Bateria puchła "plecki" odeszły więc czym prędzej wymiana i spokój Oczywiście koszt tu a u Ciebie nie jest porównywalny

Ta czarna folia to tylko zwykła folia ochronna Ja bym ją rozciął i obejrzał płaszczyznę samej bat Powinna być jednakowo płaska z obu stron
Jest to jednak robota jak sapera Jakiś czas temu rozcinałem osłonę ogniwa i minimalnie za głęboko wsadziłem nóż....... blush.gif

Co do bat to zalecam aby obejrzał to ktoś kto się zna

W ostateczności odepnij złącze i wymontuj bat (może być też przyklejona na taśmę od spodu) i jakiś czas na kablu siedź a bat daj do komuś do obejrzenia

Nie znam Twoich zdolności manualnych i wiedzy w tym temacie więc nic nie mogę więcej zasugerować Jednakże jeśli nie czujesz się na siłach to daj to komuś do przeglądu

Może majster msi się odezwie to więcej będzie wiadomo Albo napisz do niego PW a jak nie będzie odpisywał to napisz że to z mojego polecenia cool.gif laugh.gif

--------------------
MSI GT72S | i7 6820HK | Intel HD 530 | 16GB 2666MHz | 250GB 960 Evo + SSD 1TB | 17" AUO 4K 100% Adobe | Zasilator 330W

I jeszcze trzy inne modele

Nie pomagam indywidualnie na PW Od tego jest forum

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 13-08-2020 - 12:42