IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
Problem z kamera w Skype, Nie wykrywa kamery w Skype.
Kymak
nadaj 18-07-2009, 19:34
Nr wypowiedzi: #1

cielepa
*

Grupa: Forumowicz
Wypowiedzi: 15
Nr użytkownika: 4 937
Laptop: Compal IFL 90;T7500,GF8600 512MB, 2GB, 200GB 7200RPM 16MB.

Witam Szanowne grono,

Mam problem z kamera w Skype, tzn, nie mam kamery Skype. Wszytko działo poprawnie dopewnego dnia kiedy to ni skad ni z owąd w skype prestało wykrywac kamerke z lapka, a czasem jak wykrej to nie rpzechwyci obrazu i wylacza skype. Probowalem juz przenistalowac Skype w kilka wersji wstecz uzywalemnajnowszej, zaaktaulizowałem sterowniki kamerki i dalej ni, wszedzie indziej kamerka działa i nie robi żadnych problemów, nawet na glupiego czata wszedlem aby sprawdzic i okazalo se ze widze tam Swoja mordke.

Miał ktos kiedys taki sam problem, albo wie jak to rozwiązac bo już probowałem przeróznych sposobów.

z góry bardzo dziekuje za szybka pomoc, bo kamerka w skype bardzo porzebna.

A Lapek to IFL.
Go to the top of the page

+Quote Post
Kuzyn
nadaj 18-07-2009, 23:29
Nr wypowiedzi: #2

karlus

Grupa: Forumowicz
Wypowiedzi: 117
Nr użytkownika: 1 031
Laptop: Compal FL90

Spróbuj z rejestru wykasować wszystko co dotyczy "skype" Start>uruchom>regedit. Jeśli kamerka nie jest zepsuta to na pewno nie stało się to "samo". Mógł to być wirus, bug w programie lub inny program, który się gryzie z skype. Osobiście nigdy nie używałem tego komunikatora to nie wiem co mógłbym jeszcze dodać. Zawsze możesz poczytać tematy osób, które mają podobny problem na forach skype, ponieważ wygląda mi to na problem w programie a nie sprzęcie.

--------------------
LAPTOP: Compal FL90 CPU: Intel Core 2 Duo T7300 GPU: GeForce 8600M GT 256MB DDR2 RAM: Corsair 2x1GB 667MHz HDD: Seagate Momentus 160GB 7200rpm Inne: Intel Wi-Fi a/g/n, Bluetooth
STACJONARKA:
Płyta: ASUS M4A87TD/USB3 /AMD870+SB850/DDR3/GBL/AM3 GPU: Radeon HD 5750 1GB GDDR5 (128bit), PCI-E, HDMI /VGA/ DVI RAM: 2 x 2GB RAM DDR3 CL9 HDD: 500 GB 7200 RPM Inne: Karta sieciowa WiFi, Nagrywarka DVD, Logitech MX 518, Zasilacz Xillence 500 W ,Obudowa standard z USB i AUDIO na froncie

+Quote Post
Maxior
nadaj 19-07-2009, 9:57
Nr wypowiedzi: #3

epny

Grupa: + Zasłużony
Wypowiedzi: 1 357
Z: Wielkopolska
Nr użytkownika: 12 718
Laptop: HP dv7-1040ew

Jeśli kamerka nie działa w Skypie, to proponuję odinstalowanie programu, dokładnie czyszczenie rejestru, może myć np. CCleanerem i sprawdź później jak radzi Kuzyn, czy nie zostały smieci po Skypie. Później instalacja najnowszej wersji komunikatora. Spróbuj też popatrzeć w ustawienia, jeśli to nie pomoże. U mnie (w HP) muszę uruchomić program do obsługi kamerki, żebym mógł rozmawiać przez Skype'a. Jednak przy uruchomieniu komunikatora, program startuje sam, więc nie jest tak źle. Może też Ci brakuje jakiegoś dodatkowego programu?

--------------------
Najlepszym punktem widzenia jest dobry punkt oparcia.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 1-10-2014 - 17:14