IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic
zakup na raty bez zaświadczenia o zarobkach
musiek
nadaj 26-10-2011, 21:43
Nr wypowiedzi: #1

cielepa
*

Grupa: Forumowicz
Wypowiedzi: 24
Nr użytkownika: 11 101

czy ktoś może się orientuje gdzie mogę kupić lapka na raty jeśli nie pracuje i nie mam stałych dochodów?

mam status studenta i posiadam karty kredytowe

nie wiem co może jeszcze mi pomoc w zakupie an raty:)
Powód zmiany treści: zmiana działu /sc
Go to the top of the page

+Quote Post
Dawidek1
nadaj 26-10-2011, 22:10
Nr wypowiedzi: #2

karlus

Grupa: Zablokowano
Wypowiedzi: 70
Z: Kraków
Nr użytkownika: 18 956

Nigdzie, nikt Ci nie pożyczy kasy skoro nie jesteś w stanie poświadczyć swojej wypłacalności. Pomóc w zakupie na raty mogą Ci rodzice, dziadkowie, znajomi którzy mogą przedstawić dokument o dochodach.

+Quote Post
Plichu
nadaj 27-10-2011, 5:14
Nr wypowiedzi: #3

Grupa Trzymająca Władzę

Wypowiedzi: 247
Z: Warszawa
Nr użytkownika: 10 481
Laptop: 4730s

Provident wink.gif
Żaden bank nie udzieli ci kredytu wink.gif

+Quote Post
MaroS
nadaj 27-10-2011, 11:02
Nr wypowiedzi: #4

.

Grupa: + Adherent
Wypowiedzi: 614
Nr użytkownika: 41 622
Laptop: HP Elitebook 8560w / Lenovo ThinkPad R500

Kredyt studencki, ale wypłacają jakąś sumę co miesiąc przez okres studiów. Spłata po studiach.

--------------------
Recenzje użytkownika: HP Elitebook 8560w

+Quote Post
Monstrual
nadaj 27-10-2011, 12:10
Nr wypowiedzi: #5

miglanc

Grupa: Zablokowano
Wypowiedzi: 255
Nr użytkownika: 28 159

QUOTE(Dawidek1 @ 26-10-2011, 23:16) *
Nigdzie, nikt Ci nie pożyczy kasy skoro nie jesteś w stanie poświadczyć swojej wypłacalności. Pomóc w zakupie na raty mogą Ci rodzice, dziadkowie, znajomi którzy mogą przedstawić dokument o dochodach.

Tak jak wspomniano, istnieje kredyt studencki, udzielany przez niektóre banki. Całkiem korzystny, a przy tym niepotrzebne żadne zaświadczenie o zarobkach. Potrzebna legitymacja (względnie zaświadczenie o byciu studentem) oraz twoja średnia ze studiów (ma wpływ na wysokość kredytu).

ALE.

To nie jest jedyna opcja - kolejną opcją jest karta kredytowa. Są typowo studenckie (z niskim limitem acz momentami przydatne). Na koniec do dyspozycji mógłbyś mieć jeszcze klasyczną kartę kredytową, przyznaną na podstawie wpływów na Twoje konto (niektóre banki oferują taką opcję, acz nie znam do końca szczegółów i nie mam pewności co do tego, czy w takiej sytuacji zaświadczenie o przychodach nie jest wymagane). Doinformuj się w swoim banku.

+Quote Post
reklama
nadaj 27-10-2011, 12:10
Nr wypowiedzi: #

.

Quote Post
Mhelkir
nadaj 27-10-2011, 14:00
Nr wypowiedzi: #6

epny

Wypowiedzi: 557
Nr użytkownika: 35 681

XDDD trochę go czarujecie,
Owszem kredyt studencki jest tani, o ile ma się pewność że się nie zawali studiów wink.gif
Do samego kredytu zaś sporo potrzeba - m.in. dwóch żyrantów, i często podpisanie albo przez studenta albo żyranta weksla in blanco ]:->
Trzeba też mieć odpowiednie dochody w gospodarstwie domowym - tu próg jest wysoki.
I czeka się też sporo, bo papiery trzeba złożyć do 15 listopada, a pierwsza wypłata koło lutego marca (od razu wypłacają zaległe raty wiec na dzień dobry ponad 3tys dostajesz w marcu i później co miesiąc 600zł)

Możesz spróbować jeszcze pożyczyć u tzw. pożyczek społecznościowych,
Działa to na zasadzie że zakładasz "aukcję" gdzie mówisz na co chcesz pożyczyć i na ile procent i inni ludzie decydują czy Ci wpłacić pieniądze czy nie.
Serwis potem generuje dla obydwu stron umowę pożyczki i pobiera prowizję od tego co Ci przelewa.
Generuje harmonogram spłat i przypomina żeś winien... ale umowa nie jest z serwisem a między ludźmi.
Kiedyś było ograniczenie do 500zł od jednej osoby (100 osób Ci wpłaci po 100 i masz łącznie 10tys zł, ale to są pojedyncze umowy na 100zł każda) bo ustawa umożliwiała zawieranie umów bez odręcznego podpisu właśnie do takiej kwoty.
Serwis jest prowadzony przez firmę Blue Media. Duży firma głownie od obsługi elektronicznej banków.

##########################################################################
####Tu był fragment wypowiedzi niepodobający się Sylwestrowi, więc prześlę Ci go na PW wink.gif ####
#########################################################################

System i sama idea jest dość ciekawy, można pożyczać taniej niż w bankach albo i drożej, zależnie jak ugadasz się z ludźmi - wiec dobrze policz co Ci proponują wink.gif
takich serwisów w Polsce jest ok 4ech, ten o którym podesłałem PW jest największym więc imo najbardziej pewnym.
Sam serwis jednak nie jest stroną w umowie, jedynie zdziera prowizję za skontaktowanie potrzebującego z dającymi - prosta idea.

Są ograniczenia oczywiście by nowa osoba nie pożyczyła za dużo i zwiała, z czasem spłaconych pożyczek i obecności w serwisie można pożyczyć coraz więcej.
ALE PAMIĘTAJ: Jak każde umowy pożyczkowe - zbyt pochopna zabawa w nie jest niebezpieczna! - poważnie, mnóstwo ludzi jest w pętli zadłużenia i spłaca długi kolejnymi pożyczkami.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 26-07-2014 - 10:06