IPB

Witamy gościa ( Logowanie | Rejestracja )

 
Reply to this topicStart new topic
Grupa Partner PRO, (dawn. Subiekt PRO)
Tomasz Cyba
dodano 25-10-2013, 12:07
Nr wypowiedzi: #1


Naczelny Notebookcheck.pl


Grupa: Naczelny
Wypowiedzi: 24 044
Rejestracja: 13/07/06
Z: Warszawa
Nr użytkownika: 2Założyłem nowy temat, który ma zastąpić naszą luźną dyskusję sprzed 5 lat, która była wcześniej tutaj podwieszona, a nie tłumaczyła tak naprawdę, co to jest ten Partner (Subiekt) PRO.

Wyjaśniam więc - na naszym forum są dwie kategorie użytkowników przeznaczone dla przedstawicieli sklepów komputerowych: Subiekt i Partner (Subiekt) PRO. Ta pierwsza jest domyślna, bezpłatna i przeznaczona do odpowiadania na pytania innych użytkowników, reagowania na ich pozytywne i negatywne komentarze. Takie komercyjne konto "basic". Ta druga to kategoria odpłatna, służąca do działań marketingowych.

Jak wiadomo, chcemy by nasze forum było rzetelnym źródłem wiedzy na temat laptopów i innych komputerów przenośnych, a w tym celu zwalczamy wszelkie formy kryptoreklamy. Użytkownicy, którzy widzą na forum wypowiedzi użytkownika należącego do grupy Partner (Subiekt) PRO, wiedzą dzięki temu, że potencjalnie (bo przecież niekoniecznie) mają do czynienia z wpisem mającym charakter reklamowy.

Warunki przynależności do grupy Partner (Subiekt) PRO (w tym to, co wolno robić użytkownikowi o takim statusie) ustalamy odrębnie z każdym zainteresowanym. Można kontaktować się w tej sprawie ze mną lub z moim bratem (Sylwester Cyba).

Wypowiedź została zmodyfikowana przez Tomasz Cyba dnia 14-09-2016, 15:28
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (1 gości i 0 użytkowników anonimowych)
0 użytkowników:

 RSS Wersja Lo-Fi_|_Informacja o cookies Zegar wskazuje: 22-01-2019 - 8:59