Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Przejdź do normalnego widoku: [K] Zdecydowanie kupię coś koło hp probook / dell latitude ok. 13"
Forum NHL.pl > Giełda > Sprzedam / Kupię
GoOrange
Zdecydowanie kupię jakąś mobilną biznesówkę do 3 tyś może być ciut taniej lub ciut drożej.

Jakiś i5, i7 od 6500U (przy bardzo ciekawych ofertach może być coś ciut słabszego) w górę, min. 250 ssd, 8gb ram z opcją 16gb. Matryca min. FHD i ważna sprawa to wytrzymała obudowa alu / magnez.

Generalnie za 3k można mieć już nawet Intela serii 8, ale mnie nie interesuje "plastikowa wydmuszka".

Szukam dla kolegi, który czeka z gotówką więc przy ciekawej ofercie zakup murowany smile.gif

Jak macie jakieś sprawdzone modele to polećcie coś z allegro lub olx. Dzięki...
Rumcajs997
http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=103290

Niestety Ram i SSD byś musiał wymienić, bo jest odpowiednio 4GB i 128GB (to znaczy kostkę 4GB można dorzucić, to bedzie 8GB razem), ale stąd też cena odpowiednio niższa. Sprzet wyglada jak ze sklepu, jeszcze pachnie nowością. Gwarancja on-site do 2020-09.
GoOrange
QUOTE(Rumcajs997 @ 11-06-2018, 17:01) *
http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=103290

Niestety Ram i SSD byś musiał wymienić, bo jest odpowiednio 4GB i 128GB (to znaczy kostkę 4GB można dorzucić, to bedzie 8GB razem), ale stąd też cena odpowiednio niższa. Sprzet wyglada jak ze sklepu, jeszcze pachnie nowością. Gwarancja on-site do 2020-09.

A dysk jest jaki w sensie ssd, nvme, msata itp?
Rumcajs997
Taki dysk tam siedzi Samsung MZ7TY128HDHP-000L1 (S2YPNB0J500054)

Nie jestem pewien na 100%, bo nie otwieralem lapa, żeby sprawdzić fizycznie, ale to chyba m2. Ale tak czy siak to SSD oczywiście.
GoOrange
Ciągle jestem zainteresowany jakąś nową / niemal nową, z gwarancją producenta biznesówką 13'3 / 14", procesor ultramobilny i5 / i7, (wyjątkowo i3).
GoOrange
QUOTE(EB4U @ 14-06-2018, 12:20) *

Ile za niego chcesz?

QUOTE(kaCuCh @ 14-06-2018, 13:10) *

Kolega ma nieco mniej do wydania.
EB4U
QUOTE(GoOrange @ 14-06-2018, 17:25) *
Ile za niego chcesz?

Heh, a to nie widzisz, że to aukcja ?
GoOrange
QUOTE(EB4U @ 14-06-2018, 19:55) *
Heh, a to nie widzisz, że to aukcja ?

Ja się nie pytałem czy to aukcja czy licytacja, tylko ile za niego chcesz. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Gdyby to było kup teraz to wiedział bym siłą rzeczy ile za niego chcesz...

Ech...
EB4U
Dobra, nie było tematu, szukaj szczęscia gdzie indziej
GoOrange
QUOTE(EB4U @ 14-06-2018, 22:11) *

To raczej ty tu przyszedłeś. Ale to dobrze, przynajmniej widać podejście sprzedającego jak na dłoni...
bjorm
QUOTE(GoOrange @ 14-06-2018, 23:34) *
To raczej ty tu przyszedłeś. Ale to dobrze, przynajmniej widać podejście sprzedającego jak na dłoni...

Wystarczylo bys przeczytal jego aukcje i opis jego zasad to bys nie rzucal tu takich farmazonow.
GoOrange
QUOTE(bjorm @ 14-06-2018, 22:38) *
Wystarczylo bys przeczytal jego aukcje i opis jego zasad to bys nie rzucal tu takich farmazonow.

Aukcja to aukcja a forum to forum. Udajesz czy nie widzisz różnicy, większość sprzętów ot choćby cenę ma inną.

Masz coś do sprzedania, co jest tematem wątku czy przyszedłeś TWA uprawiać?
bjorm
QUOTE(GoOrange @ 14-06-2018, 23:42) *
Aukcja to aukcja a forum to forum. Udajesz czy nie widzisz różnicy, większość sprzętów ot choćby cenę ma inną.
Masz coś do sprzedania, co jest tematem wątku czy przyszedłeś TWA uprawiać?

Niestety, wybacz smile.gif
GoOrange
QUOTE(bjorm @ 14-06-2018, 22:48) *
Niestety, wybacz smile.gif

Rozumiem, OK, lubię szczerość i lojalność smile.gif
GoOrange
QUOTE(EB4U @ 14-06-2018, 22:11) *

Patrz jaki ten świat jest dziwny. Kupiłem koledze tego lapcia od ciebie smile.gif Poszedł mail przez all...
EB4U
Miejmy zatem nadzieję, że kolega będzie zadowolony.
GoOrange
QUOTE(EB4U @ 17-06-2018, 23:01) *
Miejmy zatem nadzieję, że kolega będzie zadowolony.

Laptop dotarł, kolega co prawda odbiera go jutro ale ja (jako ktoś kto widział w życiu to i tamto), powiem od siebie.

Laptop w stanie wzorcowym, myślę że 95% ludzi nie zauważy że jednak był używany (w sensie że nie jest to sprzęt 100% nowy). Matryca, czerń. Ta jest dobra, na laptopie będzie się przyjemnie pracować w nocy aczkolwiek gamut w moim Zbooku sporo większy. Szkoda że informacja o tym że klawiatura nie jest qwerty us, tylko uk nie została wyraźnie napisana bo zdjęcie pod kątem na pierwszy rzut oka odpowiedzi nie daje (widziałem inne Twoje aukcje gdzie jak jest UK to i zdjęcie jest). To taki rodzaj sprytu handlarzy wink.gif

Reasumując byłoby super, gdyby nie klawiatura a tak to "tylko" dobrze smile.gif
Victor
Akurat, masz dwie wyraźne foty z klawiaturą, link jest do nich w treści aukcji.
Mimo wszystko również uważam, że powinno być wyraźne info w opisie aukcji.
GoOrange
QUOTE(Victor @ 26-06-2018, 18:05) *
Akurat, masz dwie wyraźne foty z klawiaturą, link jest do nich w treści aukcji.
Mimo wszystko również uważam, że powinno być wyraźne info w opisie aukcji.

Racja, zatem zmienię z "dobrze" na bardzo dobrze. wink.gif
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.