Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Przejdź do normalnego widoku: Assassin's Creed Origins
Forum NHL.pl > Rozrywka > Kącik dla graczy
joanna1234
Witam,

mam problem z grą, a mianowicie z crashami i wywalaniem do pulpitu co 5 - 10 - 15 minut płynnej gry. Przy najniższych ustawieniach grafiki osiąga 50 - 60 fps, przy średnich 40 - 45. Grę posiadam na platformie Steam. Po kilkunastu - kilkudziesięciu minutach grania nagle ekran zamarza i wywala do pulpitu z błędem Uplay, od czasu do czasu zdarza się to już przy samym uruchamianiu.
Próbowałam różnych rzeczy, zmiany ustawień grafiki, rozdzielczości, aktualizacji sterowników, wyłączania niepotrzebnych programów, zmniejszenia zasilania procesora w celu obniżenia temperatury, gry w trybie offline, reinstalacji, grzebałam na polskich i zagranicznych forach, ale nie znalazłam odpowiedzi. Może ktoś miał podobny problem albo mógłby zasugerować czego jeszcze można spróbować?

Gram na:
Lenovo Y700 15'
i7-6700HQ, GTX960m 4GB, 16GB RAM, 256GB SSD, 1TB HDD, Win 10 Home 64-bit
Jazzman
w panelu sterowania nvidia przełączyć z trybu automatyczny na procesor nvidia
joanna1234
Rozgrywka jakby nieco się wydłużyła, ale crashe niestety nadal występują. sad.gif
koTiONe
Ostatnio AC:O miał jakąś wielka aktualizację, może trzeba ściągnąć od nowa poprzedzając usunięciem wszystkiego. W innych grach dzieje się podobnie czy tylko przy AC:O masz ten problem? Przydałby się rzeczywisty pomiar temperatur cpu i gpu bezpośrednio z rozgrywki np przez MSI:Afterburner-a.
joanna1234
Gra jest aktualizowana na bieżąco. Z żadną inną nigdy nie było/nie ma podobnych problemów (m.in. Kingdom Come: Deliverance ostatnio). Załączam odczyty bezpośrednio po odpaleniu i po 30 minutach rozgrywki, jakieś 5 minut przed crashem.
lothar
Tego próbowałaś ?: https://steamcommunity.com/app/582160/discu...82338946602724/

Piszą tam:
"Game Crashes since 1.2.0. We're are aware that some players using Nvidia graphics cards may experience game crashes since the most recent Title Update (1.2.0).
Initial investigations indicate that this is related to an unsupported Antialiasing option.
Workaround: Open Nvidia Control Panel > Navigate to "Manage 3D Settings" > Check if Antialiasing - FXAA is set to "ON". If so we recommend to turn it off & save your changes."
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.