Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Wydanie bez ograniczeń: Kupie Dell Studio XPS 13
Forum Notebookcheck.pl > Giełda > Sprzedam / Kupię
Hashx
Tak jak w temacie, w mocnej konfiguracji to jest:

-p9500 (ewentualnie cos innego tu jezeli bedzie w rozsadnej cenie dogadamy sie)
-4gb,
-DyskObojetnie(nie zalezy mi taniej znaczy lepiej:P),
-MatrycaLED,
-M9500,
-kamerka,
-blut,
-wlanN..

Nowy!! moze byc sprowadzony (wazne gwarancja nbd realizowana w Polsce moze byc nawet roczna)
Za Rozsadna cene Napewno nizsza niz dell Polska:) pozdrawiam
Kontakt tel. 888833370
_apsik
nie ma p9500(jak juz to P8600),led maja seryjnie .ewent.mozesz skonfigurowac Truelife 1080p Full HD RGBLED (plus 200 euro).

T9400 (2.53Ghz, 6MB, 1066MHz)
0riginal Windows Vista Home Premium SP1
HARDWARE SUPPORT 3Yr XPS Premium Warranty Support - Priority Call In and Onsite Support
LCD 16" (inch) Truelife 720p HD WLED Edge to Edge Display
4096MB 1067MHz Dual Channel DDR3 SDRAM [2x2048]
320GB Free Fall Sensor (7200RPM) Hard Drive
512MB ATI Radeon HD 3670 graphics card
Internal DVD+/-RW (DVD & CD read and write) Slot Load Drive including Software
Primary 6-cell 56 WHr Lithium Ion battery
DataSafe Online Backup 2GB incl.
Dell Wireless 370 Bluetooth Module
Intel WiFi Link 5300 Half Mini Card (802.11 a/g/n) (Centrino)
Netzteil 90W AC Adaptor
Standardservice 1Yr XPS Premium Warranty Support - Priority Call In and Onsite Support
TV-Tuner und Fernbedienung Integrated DVB-T TV Tuner and Antenna
2.0 Mega Pixel Integrated Camera with Facial Recognition Software

rozsadna oficjalna cena -germany dell blush.gif
1.583,20 euro plus 29 euro wysylka.
Hashx
chyba mnie zle zrozumiales.. szukam 13, sa juz dostepne na dell polska i cena jest chyba ciekawsza niz na dell.de
Li Mu Bai
Hashx minelo zaledwie pare dni od premiery tych laptopow, co troche zmniejsza szanse zakupu ponizej kosztow sprzedazy. Jak troche poczekasz to pojawia sie na ebay takie kupowane za kupony znizkowe, na firme, rabaty za zakup wiekszej ilosci Poki co, male szanse
Hashx
Taka konfiguracja mniej wiecej mnie interesuje:

Intel® Core™ 2 Duo Processor P9500 (2.53Ghz, 1066MHz, 6MB)
Oryginalny Windows Vista® Home Premium SP1 - Polish
Internal US/International Qwerty Keyboard
256MB nVidia® 9500m graphics card
250GB (7200RPM) Serial ATA Hard Drive
Dell Wireless 1515 Half Mini Card (802.11n)
Polish - Documentation Studio XPS 13
N01X1301
Base Warranty - 1 Year Hardware Support, Next Business Day
1Yr XPS Premium Warranty Support - Priority Call In and Onsite Support
Studio XPS 13 Order - Poland
No Carry Case
Studio XPS 13 Resource DVD (Diagnostic & Drivers)
2.0 Mega Pixel Integrated Camera with Facial Recognition Software
No Accidental Damage Support
Wireless Label (Dell Wireless Cards)- Core 2 Duo
13.3" WXGA (1280x800) White-LED Display with TrueLife (thinner & brighter)
Microsoft® Works 9.0 - Polish
No Security/Anti-Virus Protection - English
90W AC Adaptor

Tak jak mowilem dysk i procesor moga sie roznic, gdyz nie wiedze problemu zeby w pozniejszym okresie to wymienic

spokojnie, nie spieszy mi sie.. Poki co moj xps ma sie bardzo dobrze.. Ale szczerze gdy zobaczylem tego malucha wpadlem w szal zazdrosci:) Jezeli ktos zaoferuje przyzwoita cene bez wachania sie z nim dogadam...
_apsik
no to studio xps 13 tak jak w poprzednim modelu bedzie jeszcze drozszy.

P9500 (2.53Ghz, 1066MHz, 6MB)
Original Windows Vista Home Premium SP1 -
HARDWARE SUPPORT 3Yr XPS Premium Warranty Support - Priority Call In and Onsite Support
LCD 13.3" WXGA (1280x800) White-LED Display with TrueLife (thinner & brighter)
320GB Free Fall Sensor (7200RPM) Hard Drive
256MB nVidia 9500m graphics card
DataSafe Online Backup 2GB
Dell Wireless 370 Bluetooth Module
90W AC Adaptor
Standardservice 1Yr XPS Premium Warranty Support - Priority Call In and Onsite Support

1.728,21 euro
plus wysylka
Hashx
nie sadzisz ze nawet w Polsce taniej go kupie:P Nasi zachodni sasiedzi moze nie maja drogo ale Euro stoi bardzo wysoko przez co nie oplaca sie sprowadzac...
_apsik
odpowiedzialem na twoje pytanie o cene dell zagranica.nie orientuje sie jak sie maja ceny nowych dell w pl (chociaz mozna by bylo zrobic konfiguracje na stronie pl doliczyc vat i podzielic na euro ale nie chce mi sie blush.gif ) )czy sie oplaca sam musisz juz wiedziec.sprowadzajac ale z niemiec austrii szwajcarii trzeba wiedziec ze inna jest troszke klawiatura tzn.inne litery co moze przeszkadzac.juz lepiej z angielska wersja.
Hashx
niom:) na taka tez poluje.. Poki co mam m1530 z angielska klawiatura i wogole mi to nie przeszkadza:P Chcialem jeszcze zapytac.. moze ktos wie jak sie maja sprawy kuponow promocyjnych? kiedys slyszalem ze mozna je samemu znalezc na stronach, czy one dzialaja rowniez w dell polska..

Moja konfiguracja z dostawa do domu kosztuje w dell POLSKA lekko ponad 5600zl.. Takze cena jest jak najbardziej martwiaca -troszke duzo nawet jak za taki sprzet.. Chociaz to nowosc wiec nie ma sie co dziwic..
Tomasz Cyba
Chcialem jeszcze zapytac.. moze ktos wie jak sie maja sprawy kuponow promocyjnych? kiedys slyszalem ze mozna je samemu znalezc na stronach, czy one dzialaja rowniez w dell polska.

Skoro w polskim konfiguratorze jest okienko na "wprowadzenie numeru kuponu", to zakładam, że działają.
Koncarz
QUOTE(_apsik @ 11-01-2009, 15:14) *
sprowadzajac ale z niemiec austrii szwajcarii trzeba wiedziec ze inna jest troszke klawiatura tzn.inne litery co moze przeszkadzac.

W początkowym okresie eksploatacji - z czasem idzie się przyzwyczaić wink.gif .
Li Mu Bai
Klawiature za okolo 70zl mozna nabyc na allegro i sobie wymienic, jesli ktos sie nie bedzie mogl przestawic, ja do niemieckiej nie moglem sie przekonac.
Hashx
heh.. Czekam na konkretna oferte.. Sporo osob mieszka w anglii i odwiedzaja nasz kraj:) jezeli komus by sie udalo zakupic taniej prosze podac konkretna cene...
Li Mu Bai
W Polsce na stronie della taka konfiguracja to koszt 5,676.92 PLN, w UK 1230 funtow czyli 5615.2 PLN. Widzisz gdzies miejsce na czyjs zarobek? (: nawet gdyby tam zakupic z rabatem 10%(jesli trafilby sie taki kupon), to wciaz tego luzu brak.
Misiek1190
Właściwie śledząc ten wątek nie rozumiem czemu nie zadzwonisz do Della i nie zamówisz porostu
od ceny z konfiguratora spokojnie wynegocjujesz jakiś rabat
przy dzisiejszych kursach walut zapomnij o sprowadzanych, chyba ze już by się trafił jaki "refabrished" tudzież outlet ale ja w cuda nie wierze laugh.gif

no chyba że liczysz na to ze ktoś kupi, znudzi mu się po tygodniu i odda Ci po cenie promocyjnej laugh.gif
Sparc
Weż pod uwagę, że działa na baterii dwa razy krócej niż Apple MacBook.
Hashx
fakt cena jest poki co jest narazie, bardzo wysoka.. ale spokojnie nie spieszy mi sie az tak bardzo.. Poki co nie mozna liczyc na jakies wieksze upusty tymbardziej w dell Polska... Ale w okolicach miesiaca gdy laptop troszke pogosci na rynku zaczna padac ciekawe ceny, wiem ze co niektorzy juz teraz zakupili ale mnie interesuje nowka, chociaz moze bym sie skusil za Refurbished gdyby cena byla przystepna laptop byl w niemal idealnym stanie .... Nie interesuje mnie MacBook, a gdyby tak bylo dawno bym go kupil:P
Hashx
temat do zamkniecia
Jan Korzeniowski
oO nie masz nie masz i nagle masz 2:D? No to opisz może jak to się stało, bardzo jestem ciekaw, jakie parametry i po jakiej cenie udało Ci się dorwać te cudeńka
Hashx
juz sprzedano za 4600 zl, jeden kupilem wczesniej drugi nieoczekiwanie dostalem za wspolprace
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.