Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Przejdź do normalnego widoku: wyświetlanie wątków, a nie tylko drzewa
Forum NHL.pl > Zaplecze > Pytania i sprawy porządkowe
michalsol
Witam wszystkich:)
Forum bardzo mi się podoba, ale denerwuje mnie jedna rzecz. W jaki sposób mogę zrobić tak, aby odpowiedzi wyświetlały się jedna pod drugą (tak jak na większości forów) a nie w formie drzewa? Chodzi mi o to, że nie lubię klikać, żeby wyświetlić post. Chciałbym, aby wszystkie się wyświetlały od razu. W ustawieniach konta ustawiłem, aby pokazywał 10 odpowiedzi na stronie, ale nic to nie dało.
Jeśli był taki temat (szukałem), to sorry i proszę o link do niego.
Dzięki za odpowiedź,
pozdrawiam...
_OskaR
Linear+ - o to chodziło?
lapciarz
Czasem robi się coś takiego z przeglądarką. Wystarczy przeczyścić cookie i wszystko wraca do normy.
e2rdo
Miałem kilka dni temu podobnie, na wszystkich komputerach/przeglądarkach było to samo. Zmieniła się opcja wyświetlania(tam gdzie pokazał _OskaR) sama, może w jakiś dziwny sposób samo to się zmieniło? Przez chwilę myślałem że forum zmieniło sposób wyświetlania i że tak już zostanie, ale po chwili znalazłem co trzeba smile.gif
Gdyby włączyła się taka opcja "globalnie" to co niektórzy mniej zaawansowani mogli by zrezygnować z forum, bo takie "drzewkowe" przeglądnie nie ma nic wspólnego z wygodą.
ncf

Potwierdzam. Kiedyś, kiedy miałem tyle wypowiedzi co michalsol pojawił mi się ten sam problem. I choć początkowo zwaliłem to na karb słabej znajomości forum to jednak poszukując błędu jaki mogłem popełnić nie udało mi się go zidentyfikować. Miało to miejsce podczas normalnego przeglądania forum. Również nastąpiła ( samodzielna ? ) zmiana opcji przeglądania.
Lobo
Często się zmienia gdy przeglądam jakieś super stare wątki.
Ufolec
ufff, a już myślałem, że ta zmiana to na stałe, ale teraz już będę pamiętał gdzie to się ustawia wink.gif mi też ustawiło się to "samo" wink.gif a drzewko jest w tym przypadku niewygodne : ]
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.