Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Przejdź do normalnego widoku: Przedstawiamy się
Forum NHL.pl > Nasz serwis > Nasze sprawy
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
grozza
Witam wszystkich!

Do serwisu notebookcheck trafiłem pierwszy raz znajdując gdzieś w necie porównanie osiągów kart graficznych w laptopach i od tego się wszystko zaczęło biggrin.gif Później zacząłem czytać recenzje laptopów, a na koniec trafiłem na forum. Odkryłem tutaj niezłą skarbnicę wiedzy i przede wszystkim ludzi, którzy mają pojęcie o czym piszą.

Aktualnie szukam laptopa dla siebie i dla mojej siostry, przez najbliższy czas zapewne będę zanudzał różnymi pytaniami, ale obiecałem sobie, że w przyszłości wniosę w to forum/stronę także swój wkład i kiedy nabędę już jakiegoś laptopa to napiszę jego recenzję.
Kangur
Cze stronę notebookcheck śledze od kwietnia a na forum zajrzałem po raz pierwszy pod koniec sierpnia.
Trafiłem na nią szukając testów laptopów i zauważyłem że to jedyny polski portal poświęcony notebookom a nie traktujący o nich niejako przy okazji jak inne poświęcone hardware ogólnie.
Dzieki temu forum sprecyzowałem swoje wymagania wzgledem laptopa, uzyskałem potwierdzenie ze to dobry wybór w swojej cenie i dzięki regularnemu jego czytaniu doradziłem jeszcze w zakupie trzem kumplom(wszyscy włącznie ze mną zadowoleni).
Ja sam jestem studentem 2 roku i dochodze do wniosku że wielu studentów byłoby bardziej zadowolonch ze swoich laptopów gdyby zajrzeli tutaj przed zakupem.
Trzymajcie tak dalej.
karol2679
Witam wszystkich użytkowników.Niedawno znalazłem to forum szukając wiadomości na temat Della Xpsa.No i znalazłem świetna recenzje .Forum ogólnie ma dosyć dużo przydatnych informacji i bardzo mi się podoba.Bede to od czasu do wpadał.Pozdrawiam rolleyes.gif
iqsebcio
Witam!
Pozdrawiam Wszystkich!
S.
tetleytea
wub.gif Witam. tak lubię tetley
aserth
Witam,
Forum śledzę już od pięciu miesięcy -głównie dział "Kupno laptopa". Myślałem, że to prosta sprawa jednak im bardziej poznawałem temat tym bardziej nie wiedziałem co kupić. Przetrawiłem wszystkie firmy i prawie wszystkie serie. Teraz wśród znajomych jestem prawdziwym znawcą tematu cool.gif Ha! To nie wszystko, w końcu nabyłem sprzęt... Dell XPS 1530 - jest idealny wub.gif

DZIĘKI!!!
pupek86
witam serdecznie wszystkich! trafilem tutaj dzieki wujowi google, szukajac rozwiazania problemu z moim biednym laptopem. mam nadzieje ze teraz wszystko znajde tutaj:)
cool
Witam wszystkich! :
Jestem szczęśliwym posiadaczem jhl90 i mam nadzieję że tak zostanie.
Ostatnio zauważyłem że temperatura grafiki jest za wysoka(nie ma tragedii, ale fajnie by było ją obniżyć) , i tak tu trafiłem.
Pozdrawiam Mariusz .
bazyli68
Witam Serdecznie i pozdrawiam

Wesołych Świat przy okazji smile.gif
bovi_ja
Witam,

Mam na imię Michał a na notebookcheck pierwszy raz trafiłem przez przypadek szukając lapka dla siebie. Poczytałem i w końcu znalazłem to czego szukałem smile.gif Dziękuję i pozdrawiam.
Czesław
Witam, trafiłem na wasze forum dzięki
Zibi810
Witam wszystkich,
Jestem użytkownikiem lapków z reguły używanych, w konsekwencji trzeba sobie radzić samemu, a zawsze dobrze mądrych posłuchać. Cieszę się, że znalazłem to forum bo watków wiele ciekawych i duzo doświadczonych userów.
Pozdro laugh.gif
GiaraN
stronę notebookcheck.pl oraz forum obserwuję od prawie roku i nie wiem dlaczego rejestruje się dopiero teraz... albo nie - wiem dlaczego wink.gif czasem mam sporo pytań na które trudno znaleźć odpowiedz w necie a mimo że google nie boli to niniejsze forum zaspokoi moje struktury podkorowe biggrin.gif chce także być na bieżąco z wchodzącymi na rynek modelami albowiem pod koniec obecnego roku mam w planie zakup pierwszego lapka in my life smile.gif także przez parę miesięcy może wkupie się niejako w łaski obecnych tutaj userów i uzyskam pomoc w dylemacie - co kupić ? i dlaczego DELL mimo fabryki w Polsce jest taki drogi wink.gif pozdrawiam wszystkich i nie zwracajcie za bardzo na mnie uwagi... hehe

PS do adminów - czy w podpisie jest możliwość umieszczenia gif'u ze strony last.fm, który to gif przedstawia 6 ostatnio słuchanych przeze mnie kawałków ? oczywiście nie jest to nic animowanego a daje to także możliwość po kliknięciu przejście do mojego muzycznego profilu.... nie wiem czy narusza to zasady forum więc wole mieć pewność smile.gif
Morthal
QUOTE(GiaraN @ 10-01-2009, 19:59) *
PS do adminów - czy w podpisie jest możliwość umieszczenia gif'u ze strony last.fm, który to gif przedstawia 6 ostatnio słuchanych przeze mnie kawałków ? oczywiście nie jest to nic animowanego a daje to także możliwość po kliknięciu przejście do mojego muzycznego profilu.... nie wiem czy narusza to zasady forum więc wole mieć pewność smile.gif

O ile obrazek nie jest zbyt duży to nie ma problemu.
spiochoo
Witam,
ponieważ mam zamiar zadać na forum kilka pytań - wypada się przedstawić/przywitać smile.gif Do tej pory nie miałam do czynienia na co dzień z laptopami, także jestem praktycznie "zielona" w temacie, ale mam nadzieję, że dzięki Wam, uda mi się w miarę szybko nadrobić te braki wink.gif [dobra wazelina nie jest zła, a co! tongue.gif ] Póki co od tygodnia czytam, analizuję i .....na razie mam wielki mętlik w głowie unsure.gif Ale jak na młodego inżyniera i upartą babę w jednym przystało - nie dam się wink.gif

Także witam i proszę o wyrozumiałość dla laika smile.gif
pozdrawiam
spiochoo
Flaczis
Witam Wszystkich!
Na forum trafilem szukając rozwiązania problemu, mam nadzieje ze pomozecie smile.gif.

Pzdr.
Radek
Kaziu_Wichura
Witam, mam na imię Zbyszek, jestem studentem mechaniki na PWr.
Na forum trafiłem poniewaz mam kilka problemów z moim kadłubkiem. Mam nadzieję, ze uda mi się znaleść rozwiązanie moich problemów na tym forum,
Malikus
Witam wszystkich

Chociaz wczesniej juz napisalem pare postow, to kultura nakazuje sie przywitac.

Witam wszystkich serdecznie, z tej strony Lukasz - zawod dentysta smile.gif Ale na szczescie z wieloma pasjami - glowna to komputery i chlodzenie wodne ( moje projekty mozna poogladac tutaj: http://picasaweb.google.pl/plonka.lukasz ). Teraz po zakupie lapka probuje zglebic inna dziedzine wink.gif

Bardzo sie ciesze ze tu trafilem bo widze ze atmosfera super, ludzie tez - a o wadze informacji etc juz nie wspomne. Wielki szacunek dla wszystkich smile.gif
JOY
Witam

na forum trafiłem bo szukałem info na temat COMPALA no i znalazłem smile.gif

Dzieki
Dantierre
Witam,

Na forum trafiłem szukając informacji, opinii, recenzji o laptopach ... hmm chyba nie jestem oryginalny wink.gif
Niedawno stałem się posiadaczem R560 AT01PL i będę zamęczał Was pytaniami wink.gif

Pozdrawiam
Misiek1190
Witam
Mam na imię Piotrek, pochodzę z okolic Częstochowy

Forum pomogło mi już 3 razy w wyborze laptopa
Chętnie podzielę się nabytą wiedza z nowymi forumowiczami.

Mogę również pomóc w wyborze samochodu

To już moje 3-cie konto, z poprzednich nie pamiętam nawet nicka<chyba misiek190>,ja już tak mam że kąta często gubię;)tym razem zapisałem sobie wszytko:D

pozdrawiam
mrovka
czesc..mam na imie Łukasz.Na forum trafiłem dlatego gdyz szukałem recenzji na temat XPSów.Nie ukrywam ze własnie przez wasza recenzje zdecydowałem sie na ta marke i na ten model-może mój lapek nie jest z najwyższej półki i z najlepszymi podzespołami ale dla mnie jest az za dobry poniewaz jeszcze do nie dawna komputer umiałem tylko włączyć i wyłaczc [[no moze troche przesadziłem,ale informatyka to nie jest mocna moja strona]]
-cóż moge dodac..równierz przegladam to forum dośc regularnie nie zaleznie od tego czy mam jakieś pytania czy nie

na zakonczenie dodam ze jestescie ZAJE..fajni laugh.gif

no i sorry z góry za niektóre moje pytania..ale moja ranga naa forum powinna mnie wytłumaczyc sama laugh.gif
Porterr
Ja z Olkusza
Pozdrawiam
gader
Witam wszystkich mobilnych smile.gif
maron
Witam

Forum przeglądam już od paru tygodni i głównym powodem, dla którego tu trafiłem jest oczywiście wybór laptopa. Jak na razie, na celowniku mam Lenovo IdeaPad Y530 lub jeśli doczekam tej chwili Y650 smile.gif oraz nowe modele Dell'a Studio XPS, na których recenzje Notebookcheck.pl czekam z niecierpliwością smile.gif

Pozdrawiam
Marek
kryptonim
Dzień dobry bardzo.
PiotruśSzpan
Witam wszystkich, XPS rzadzi smile.gif
tomkiki
Witam,

postanowiłem się w końcu przedstawić, bo już mi się znudziło za każdym razem w nowym temacie witać się na nowo wink.gif

Nazywam się Tomek i mam bzika na punkcie elektroniki użytkowej, dlatego też w wolnym czasie z miłą chęcią odwiedzam to forum smile.gif
Coco77
Na początku pochwalę za świetne forum . Zaglądam tu od kilku dni i w końcu postanowiłem sie zarejestrować .
Witam wszystkiech forumowiczów. rolleyes.gif :Przemek z Piotrkowa Tryb.
Grus
Witam serdecznie

Niedawno zakupiłem używanego laptopa Dell Latitude D630, jest to mój pierwszy laptop i zrodziło się z tego powodu parę pytań (zawsze interesowały mnie stacjonarne PC). Szukałem informacji w wielu miejscach, ale tutaj zauważyłem najwięcej fachowych wypowiedzi - no i się zarejestrowałem.

Pozdrawiam smile.gif
pYthon
Witam

Na imię mam Tomasz. Forum znalazłem typowo: Google.
Dzięki informacjom i recenzjom zamieszczonym na forum zakupiłem mojego kolejnego laptopa: Dell Inspiron 1720
Z przyjemnością zagłębiam się w pokłady wiedzy i doświadczeń jakie znajdują się w zasobach tego serwisu blush.gif
Dziękuję Wszystkim userom którzy mi pomogli odpowiadając na czasem "głupie" pytania i liczę na więcej wyrozumiałości przy kolejnych pytaniach.
eMax
Witam wszystkich!

Mam na imię Wojciech.
Obecnie jestem za etapie poszukiwania notebooka (pierwszego) dlatego też nie chciałbym trafić z wyborem źle. Mam nadzieję że Wy mi w tym pomożecie smile.gif
peen
Witam serdecznie.

Pasjonuje się technologiami mobilnymi.
Od dawana często przeglądałem serwis, ale na forum nie zaglądałem.
Postanowiłem się zarejestrować. Zobaczymy jak tu się u Was pisze smile.gif
Może uda mi się komuś pomóc.
chinaski
Cześc, jestem Karol. Serwis przeglądam od dość dawna, a na forum trafiłem bo szukam nowego laptopa.
Othbaal
Witam bardzo serdecznie i mile jako nowy użytkownik forum, oraz świeżo upieczony właściciel Dell XPS M1530 smile.gif
Symplicjusz
Cześć,
Właśnie rozpakowałem Pavilion dv5-1199ew i poszukując opinii na jego temat trafiłem na Wasze forum rolleyes.gif

Pozdrawiam
Adamusf
Witam wszystkich forumowiczów. Nie pamiętam nawet jak tu trafiłem, było to jakiś czas temu, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejstrować tongue.gif
Interesuję się gsm, sportem i po trochu kompami, jak pewnie większość na tym forum
pozdro
Arvenil
Dzień dobry;)
tchesiek
Witam forumowiczów wink.gif
Prymoi2
Witam i pozdrawiam wszystkich !

Pawel
rapit7
QUOTE(Prymoi2 @ 6-04-2009, 9:04) *
Witam i pozdrawiam wszystkich !

Pawel

A hoi !

spóżnione, ale zawsze coś ;e
spootnik
Witam

Moje imię Łukasz, wiek 18, status: niekarany ;D
Poszukuję: Ładnej, również niekaranej obudowy kryjącej silne wnętrze, bezproblemowej, odpowiedzialnej... bla bla bla

Forum mi w tym zadaniu bardzo pomaga i myślę że jeszcze pomoże. Jak na razie oku mam msi ex625 ;D
alepasztet
Witam wszystkich!
misieek
Heja! wink.gif

Co prawda jestem tu już od prawie tygodnia, dopiero teraz mam okazje się przywitać, a więc:

Witajcie!! smile.gif

Pracuje w Saturnie więc jeśli macie jakieś pytanie na temat laptopów związane z tymże sklepem, albo odnośnie jakogoś laptopa - którego akurat będe miał na stanie to odpowiem smile.gif
Sylwester Cyba
Nie zaszkodzi napisać jak praca w Saturnie wygląda od kuchni. Jak szybko schodzi sprzęt na promocjach, jakie nowości czekają nas na dniach i podobne. Możesz też zabrać głos w wątku zbiorczym pomyślanym dla sieci sklepów Saturn/MediaMarkt.
Jan Korzeniowski
To jak już tu jestem, to też się przywitam, a co tongue.gif

Witajcie Drodzy Forowicze i Forowiczki :-) { prawda, że dziwnie brzmią te słowa? Aż dziw, że są poprawne ;-) }

Chciałbym wszystkim życzyć, aby porady usłyszane na tymże forum przyczyniły się do dobrych i tanich zakupów. A co złego to nie ja. DA END happy.gif
Pec
co prawda mam już konto od kilku dni, ale dopiero teraz zobaczyłem ten wątek, to też się przywitam a co?! ;p

Witam!
właśnie zaczynam swoją przygode z laptopami (w sumie to mam starego della inspirona 8200, ale sie nim nie zajmuje ;p) toteż zacząłem wertować sieć w poszukiwaniu informacji na ten temat, a gdy trafiłem na forum dołączyłem w celach edukacyjnych ;p (musze wiedzieć co mam/będę miał i co da się z tym zrobić ;p zostałem mocno w tyle z informacjami na temat różnych technologii od czasu zakupu mojego starego blaszaka)

pozdrawiam ;d
barder90
Witam,
trafiłem do Was szukając informacji o laptopach, studia niedługo i coś mobilnego się przyda smile.gif Jeszcze mam czas do zakupu więc będę poszerzał swoją wiedzę na forum i liczę na pomoc we właściwym wyborze - w "decydującym momencie" cool.gif

Pozdrawiam
marcin-boby
Witam wszystkich:) Jestem Marcin i poszukuje laptopa między innymi do grania:)
Gwyn
Odrobine spoznione, ale szczere wink.gif
Witam wszystkich.
Ostatnio strasznie napalilem sie na Asusa G50VT i w ten oto sposob trafilem na to forum (w sensie szukalem roznych wiadomosci o tym modelu) wink.gif.
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.