Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Przejdź do normalnego widoku: Przedstawiamy się
Forum NHL.pl > Nasz serwis > Nasze sprawy
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Buc
Jestem tutaj od blisko pół roku i jeszcze tego wątku nie widziałem. Aż wstyd happy.gif

Witam wszystkich zgromadzonych!

Zgadzam się z przedmówcą, Janem K., że sformułowanie ,,forowicze" jest jak najbardziej poprawne smile.gif Ale większość to może dziwić cool.gif

Zawitałem tu głównie dlatego, że jest tu spora grupa osób, która pozwoli mi uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania odnośnie kadłubka, którego jestem szczęśliwym posiadaczem. Nie zamierzam się go pozbywać, a co wink.gif

Mam na imię Maciej, mam 24 lata, pracuję w domu przed komputerem i studiuję dziennie prawo (dla zainteresowanych, by zminimalizować dystans wirtualnych relacji wrzuciłem swoje zdjęcie). Z zainteresowań mogę wymienić historię i turystykę, działam w dwóch dużych organizacjach i niesamowitą satysfakcję sprawia mi praca społeczna. Ponadto założyłem stowarzyszenie i wraz z kolegami legalnie biegamy sobie z wykrywaczem metalu szukać różnych fantów.

Buc to moje przezwisko i właściwie substytut imienia od 2 r.ż. co dokumentuje moje zdjęcie pokazane jako awatar. Wiele lat tak mnie przezywano, aż w końcu przyjęło się to jako stała nazwa na moją osobę. Lepszy buc niż Maciek, bowiem koszmarnie swojego imienia nie lubię. A takie przezwisko szybko wpada w ucha i intryguje ludzi, przez co łatwo jest nawiązać pozytywne relacje.

Mieszkam koło Łodzi, w domku na wsi, gdzie obie wojny odcisnęły swoje piętno. Dla zapalonego militarysty jest to raj na ziemi. Ponadto cisza, spokój, czyste, świeże powietrze, lisy wcinające kapustę z kompostu (serio!) i brak internetu sleep.gif Skazany jestem na iplusa, bo tutaj nawet neostrada nie dociera blink.gif

Generalnie, jestem dość marudny i upierdliwy i chyba niektórym użytkownikom forum dałem się we znaki, dlatego chciałbym tutaj wszystkich przeprosić i postaram się być mniej namolny.

Dziękuję wszystkim za uwagę,
pozdrawiam!
luciano
Cześć wszystkim! cool.gif
Pozdrawiam wszystkich, mieszkam w Holandii a pochodzę z Poznania. Ostatnio szukam "dobrego laptopa"... niż mam zacząłem szukać pomocy na tym forum!
rmX
Jak juz znalazłem ten temat to również sie przywitam smile.gif Cześć wszystkim ! z tej strony Tomek z krakowa zreszta 20'sto letni, trafiłem tutaj chyba tak jak duża część mianowicie szukam laptopa smile.gif przeglądałem wiele for o tym temacie jednak jak dzis to forum odkryłem bardzo sie ucieszylem bo mysle ze tutaj ludzie dobrze doradza jak zainwestowac 3tys zł nie w jakiś szmelc tylko w pozadny sprzet, jestem otwarty na propozycje jednak juz mam Y530 59-020679 na oku smile.gif

Pozdrawiam !
mastermax
witam,

wspaniale forum na ktorym kazdy nowy uzytkownik znajdzie odpowiedzi i pomoc

pozdrawiam
nomik
Witam wszystkich!
Przeglądam to forum już od dłuższego czasu (bardzo długiego) i w końcu postanowiłem się ujawnić rolleyes.gif (zarejestrować).
Adam
Zibi7000
Witam wszystkich współużytkowników!
O.P.N.D
witam wszystkich jako nowy rolleyes.gif
Przymierzam się do zakupu lenovo y550 to będzie mój pierwszy "laptok".
To w sumie dzięki temu forum padł na niego wybór.Zaglądam tu od paru tygodni i troszku dowiedziałem się o laptopach.
pozdrawiam o.p.n.d
tomek25poznan
Witam wszystkich.Właśnie się zapisałem na wasze forum.Posiadam aktualnie starego fujitsu siemensa lifebook c-series.Rozglądałem się już po różnych forach w poszukiwaniach wszelkich informacji na temat mojego lapka.Poszukuję przede wszystkim instrukcji do mojego zabytku.Oraz jakiegoś poradnika jak go rozkręcić by nic nie uszkodzić.Laptop jest oczywiście używany, a co za tym idzie pewnie nie był czyszczony ani przeglądany.Chciałbym go rozkręcić i przeczyscić ponieważ wydaje mi się że za bardzo się nagrzewa od spodu chyba że modele te tak mają.Pozdrawiam i liczę na pomoc z waszej strony
waarren
Witam wszystkich,
od niedawna stałem się posiadaczem wymarzonego sprzętu jakim jest notek.
Pozdrawiam
darksoul
Witam wszystkich, nazywam się Kasia happy.gif
Nie najlepiej znam się na kompach stacjonarnych (tym bardziej laptopach) więc mam nadzieję, że czegoś się tutaj dowiem rolleyes.gif
Mazur
Czołem Panowie!
Postanowiłem zawitać na forum o notebookach i mysle że będzie to miła przygoda!
Pozdrawiam
PenrynHD
Witam,
Jestem tutaj od około 5 minut. Jak nie mniej. Interesuję się komputerami, podróżami, muzykę i ładnymi dziewczynami. Moja ksywka zaś wzięła się od nazwy kodowej mojego procesora smile.gif
machan
Cześć i czołem rolleyes.gif
Pozdrawiam użytkowników.
goniec
Powitać wszystkich :-)
patyczaq
Cześć czółko wszystkim happy.gif Dzięki waszemu forum stałem się posiadaczem laptopka firmy Lenovo za co dzięki, a i też postanowiłem się w końcu zarejestrować, więc SIEMA cool.gif
cule
Jako nowy user wypadałoby się przywitać. Witam:)
adasiulko
Witam wszystkich użytkowników forum.
sico
Witam wszystkich!

Jeśli macie jakies problemy z siecią LAN, WLAN itp. to postaram się Wam tu pomóc. smile.gif

Pozdrawiam
iNT
... ręka do góry i ogólnie cześć wszystkim wink.gif

Powitać wszystkich Państwa na tym powiem szczerze zacnym forum (po przejrzeniu 82 str. na temat Lenovo Y550 ... ufffff), które chyba już mi wszystko wyjaśniło i wiem co mam kupić wink.gif

Pozdrawiam
Devastator
Witam wszystkich, jestem Michał ^^ Na forum jestem nowy, ale czytałem go już od jakiegoś czasu.

Własnie po 8 latach użytkowania kompa stacjonarnego przeszedłem na notebooka wink.gif Zobaczymy jak będzie laugh.gif

Interesuje się sportami (głównie siatka którą trenowałem 3 lata i snowboard), nowymi technologiami, dziewczynami biggrin.gif, sporo gram z kumplami w MMO (Lineage2 ;d)
Gieniek
Witam wszystkich !
Na forum dowiedziałem się ogromnie dużo na temat notebooków.
Dzięki wam łatwiej mi sie zdecydować już nie bawem będę szczęśliwym posiadaczem Lenovo Y550.
Pozdrawiam Gieniek.
sacetti
Witam wszystkich userów, ciesze się, że wygooglowała mi się ta stronka. Świetne testy sprzętów, brawo! Jest co czytać.
petter
Witam wszystkich na forum

Od jakiegoś czasu przeglądałem forum intensywnie i testy laptopów oj wiele stron przeczytałem smile.gif, co jakiś czas zmieniało mi się upodobanie co do mobilnych komputerków i tak dzięki waszej pomocy w końcu zdecydowalem i zakupiłem laptopa: dell xps 16 fullhd z radkiem 4670

dziękuje i pozdrawiam
Tomson89
Witam! Postanowiłem zawitać na tym forum poniewarz w najbliższym czasie spodziewam się laptopa. A po pobycie na różnych forach wiem że lepiej się zapoznać z forum zanim się otrzyma sprzęt (samsung nc10)
DuzyMarek
Witam serdecznie,
społeczność forumowa jest na najwyższym poziomie, dlatego po kilku dniach przeglądania postanowiłem się zarejestrować. Obecnie mam laptopa w serwisie i... liczę na to, że się nie naprawi smile.gif. Będę mógł z czystym sumieniem zakupić coś nowego.

Pozdrawiam,
DuzyMarek
lukasss
Witam!

Od jakieś czasu śledzę serwis i postanowiłem zarejestrować się na forum, bo jest na nim chyba sporo przydatnych informacji ,a porady można uzyskać szybciej i lepiej niż w nie jednym serwisie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bled
Nie będę oryginalny - forum przeglądam od dawna, ale dopiero teraz potrzeba zmusiła mnie do rejestracji ;D klimat mi sie podoba i mam nadzieję, że będę w stanie komuś jakoś kiedyś pomóc wink.gif pozdr!!11111111
Beny.rac
Uszanowanko ;]

Mam kilka problemów z moim nowym lapkiem wiec zarejestrowałem sie aby znaleść pomoc ...biggrin.gif

Pozdrooo
olek_x
Witam;]

Co prawda na forum już jestem jakiś czas zarejestrowany, wcześniej sporo przeglądałem i czytałem jako gość, ale nie wypada się nie przywitac.
Przez przypadek jakoś trafiłem na forum jak poszukiwałem laptopa dla siebie, poznałem użytkownika Amuraro (wraz z jego 7730G) no i wybrałem odpowiedniego dla siebie notebook'a: klik
Świetne forum, jeszcze lepsi użytkownicy;p

Pozdrawiam;]
adamator
Witam wszystkich !
Trafiłem tu przez google, najpierw na stronę z recenzjami itd, potem na forum. Czytam je od jakiegoś czasu i zorientowałem się, że są tutaj poważni ludzie, którzy znają się na rzeczy. Ja zaś jestem trochę laikiem w tym temacie, więc będę się starał stawiać rozważne pytania ;> Cóż, życzcie owocnego forumowania ; ) .
adamtower
Witam wszystkich. Trafiłem do Was bo chce wymienić mojego wysłużonego Acera TM 230 na coś nowego, mianowicie coś małego i mocnego. 13" z C2D, coś na wzór XPS 13 itp. Pozdrawiam wszystkich.
foxfor4
Przyszła pora na wymianę notebooka. Wspaniały Compaq Presario R3000US o konfiguracji
- nie moblilny! Pentium IV 2,8 GHz
- 768 MB DDR (fabryczne 512)
- ATI Radeon 9000
- XP Pro
zostaje wymieniony na Dell Studio XPS
Prawdopodobnie będę miał pytania o tym notebooku, stąd rejestracja..
Na początek zatem

ALOHA!:)

Enter
Witam Wszystkich
Szukałem jakiegoś dobrego forum o laptopach i wujek google sprowadził mnie tutaj wink.gif
Obecnie poluje na jakiegoś lapka do 3500 zł...
pozdro all
prutek
Witam wszystkich a w szczególności szanowne grono moderatorów i administratorów forum.
(takie małe przydziobanie na początek) rolleyes.gif
Luc!feR
Witam szanowną społeczność forumową !
Na te forum trafiłem szukając rozwiązania problemu, z którym samodzielnie poradzić sobie nie mogłem, dzięki Wam udało mi się / Thx i pozdrawiam cool.gif
pjjolo
Witajcie,

mam na imię Tomek, w trakcie poszukiwań rzetelnych informacji o notebook'ach trafiłem tutaj.
Ze "wspaniałego znaleziska" już jestem bardzo zadowolony, ponieważ w trakcie kilkudniowej lektury (jeszcze jako niezarejestrowany użytkownik),
dowiedziałem się naprawdę wielu interesujących rzeczy o komputerach. smile.gif

Obecnie poszukuję dla siebie jakiegoś małego cuda, przyznam szczerze, że nie znalazłem niczego, co spełniałoby moje wszystkie wymagania, ale...
może takiego notebooka po prostu nie ma tongue.gif

Tak czy inaczej, pozdrawiam wszystkich!
rafo87
Witam wszytkich

Teraz przyszła pora i na mnie żeby wybrać jakiegoś laptopika, codziennie czytam forum i już parę razy wasze porady ustrzegły mnie przed złym wyborem, dlatego wszystkich serdecznie pozdrawiam.
Feanor
Spóźnione witam wszystkich!
Pierwszym razem trafiłem tu ponad rok temu, w tym roku postanowiłem się zarejestrować oficjalnie. A zanim tu trafiłem, szukanie info na temat laptopów było jak szukanie igły w stogu siana z zamkniętymi oczami wink.gif W tej chwili szukam czegoś bardzo mobilnego, w przyszłości kto wie.
Zajmuję się tworzeniem stron internetowych i grafiki.
Pozdrawiam smile.gif
Misiowaty
Witam wszystkich!
Ostatnio kupowałem nowego laptopa, i wreszcie udało mi sie znaleźć jego recenzję właśnie u Was smile.gif Poza tym trochę interesuje sie tą tematyką

Pozdrawiam smile.gif
Marasu
Ja również witam smile.gif Juz sie tu zadomowiłem a dopiero to robie ...
Trafiłem tu poprzez zamiar kupna laptopa a dokładniej google tongue.gif Dzięki wam a szczegolnie jednemu watku zamowiłem lapka smile.gif
SnakeW
To ja wezmę przykład ze spóźnialskiego Marasu i też się dopiero teraz przywitam tongue.gif
makaveli2006
a co tam wink.gif to ja też po prawie 20 miesiącach pobytu przywitam się w oficjalnym dziale (100 postów strzeliło ani się człowiek nie obejrzał laugh.gif )
Kontrast
Witam Wszystkich.
Od dłuższego już czasu regularnie czytam To forum i w końcu postanowiłem się zarejestrować, aby móc wziąć udział w niektórych dyskusjach.
Pozdrawiam
Fazi
Witam Szanowne Grono Forumowe!
Posiadam Asusa A6R z małym liftingiem, lecz przyszedł już czas go wymienić, gdyż mój synek załatwił mi matrycę na amen i jeszcze parę innych rzeczy. Dziadek ogólnie dożywa swoich ostatnich dni.
Wpadłem tu poczytać wasze rady i może coś dać od siebie.
Serdecznie pozdrawiam
Fazi rolleyes.gif
minip
Witam smile.gif

Od dluzszego czasu czytam Wasze forum wiec czas sie troche poaktywizowac i przywitac ;-)

Pozdrawiam forumowiczow
e2rdo
No to ja takze z kilkudniowym poslizgiem sie przywitam ;]
beeeeer
Chcialem wszywstkich bardzo serdecznie przywitac:)
ukasz1980
witam. szukam informacji przydatnych w zakupie laptopa. ciekawe forum. pozdrawiam i dzieki za podpowiedzi
adamusek
witam wszystkich

wpadlem tutaj bo szukam nastepcy mojego acera 4320 - troche sie opudowa sypie srubki odpadaja ale jeszcze chodzi ;] - teraz naszło mnie na CULVa ;]
poprzednie moje lapki to dell D610 o ile pamietam model ;]
mam tez stara toshibe p166mmxuzywam do serwisowania starych maszyn medycznych - bo ma wejscie rs wink.gif - uwierzycie albo nie ale nateria nadal trzyma w niej 2 godziny i wszystko dziala poprawie oprocz wymienionego napędu fdd
wtedy to robili laptopy wink.gif
zawiasy tez sie trzymaja ;]
grzybek141
Witam

studnet z łodzi tongue.gif szukam lapka do 2,5 k z jaknajlepszymi parametrami :]

Pozdr
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.