Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Przejdź do normalnego widoku: Przedstawiamy się
Forum NHL.pl > Nasz serwis > Nasze sprawy
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Vickul
Witam serdecznie od dłuższego czasu przeglądam to forum, jestem tu codziennie. Dziś dopiero pomyślałem aby się zarejstrować ,a więc do rzeczy mam na imię Przemek mam 22 lata, pracuje jako magazynier kierowca. Uczę się w kierunku informatyki (moja pasja). Mam nadzieję ,że miło spędzę tu czas i naucze się wielu nowych rzeczy. Pozdrawiam
potr4
Witam,
Forum przeglądam już od kilku miesięcy, aż w końcu zdecydowałem się zarejestrować i przywitać.
Pozdrawiam
Piotr
Toniak47
Siemanko! W moim przypadku było podobnie, w końcu się zarejestrowałem i zamierzam pozostać na troszkę smile.gif
cubeaim
Witajcie!!

Jestem Bartek, przybyłem na forum by odnależć tego jedynego laptopa ^^.

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie !! wink.gif
er54
Witam. Macie ciekawe forum, więc postanowiłam się zarejestrować.
snuffmajster
Witam biggrin.gif

Jestem Radek smile.gif Przeglądam forum od dłuższego czasu a nawet kupiłem od jednego forumowicza lapka smile.gif Udzielam się także na mp3store forum (pod tym samym nickiem).

Witam wszystkich! biggrin.gif
sowaman
Siemka,

Mam na imię Darek, miałem ostatnio dell'a xps l701x, lecz strasznie się przegrzewał (sklep mi zwrócił gotówkę za niego) i jestem zmuszony do znalezienia nowego lapka dlatego też zabrałem się za wertowania tego forum wink.gif

Pozdrawiam.
noSound87
Witam.

Na forum jestem juz od jakiegoś czasu i w miarę możliwości staram się uczestniczyć w nim aktywnie.
Na co dzień zajmuję się serwisowaniem laptopów i komputerów stacjonarnych...prowadzeniem streamu gier wraz z ich komentowaniem w społecznościówce twitch.tv

Mam nadzieję, że będę mógł pomóc w temacie usterek sprzętu na tyle ile mogę.

Pozdrawiam
Tomek

P.S. Przy każdej swojej wypowiedzi na forum nie używam emotikonek - otóż wyjaśniam niektórym, że nie oznacza to, że jestem "zły"...po prostu ich nie używam. Ok..to będzie moja pierwsza i ostatnia ---> smile.gif
Msicx61
Bu ! Wreszcie znalazłem bardzo dobre forum o laptopach z życzliwymi ludźmi na pokładzie wink.gif Serdecznie witam wszystkich ;D
kamilo23
Piona. cool.gif
Gradejko
Witam,
nazywam się Bartosz i trafiłem na forum poszukując laptopa dla siebie, czaję się nad Lenovo Y510p ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Opinie i rady ludzi z forum są bardzo przydatne w podjęciu tej decyzji.
MaSz
Chyba tak jak większość tutaj obecnych po długim czasie podglądania strony w końcu postanowiłem się zarejestrować. W krótce wymiana laptopa wiec trzeba zadać kilka pytań. Pozdrawiam!
juri_
Witam szanowne grono, długo szukałem laptopa do grania po przekopaniu forum i recenzji zdecydowałem się na y50-70, na dniach zawita u mnie.
rychu78
Witam wsztkich smile.gif Znalazłem Was przypadkowo dzięki google. Mam nadzieję, że zosatnę z Wami na długo.
Kot Od Ali
Ja także witam wszystkich smile.gif Na forum zaglądałem już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłem założyć konto.
snuffmajster
Po przywroceniu sie nie przywitalem, jednakze lepiej pozno niz wcale.

Witam ponownie wszystkich forumowiczow a takze dziekuje administracji za darowanie win.

Co jak co ale na tym forum administracja jest w porzadku. smile.gif
Piteero
Cześć!
Konto mam tu chwilę i przez ten czas dzięki dyskusjom na forum zdecydowałem się na zakup urządzeń:
- ASUS g750jx
- LG 4X
- Genesis gx77
- Oneplus One

Wszystko śmiga, hula i gra muzyka generalnie smile.gif)
skubi06
Witam!

Nazywam się Paweł i od jakichś dwóch miesięcy czytam forum bo jak pewnie spora część nowych użytkowników przymierzam się do zakupu komputera. Dzięki temu forum kwota jaka chce wydać na laptopa zwiększyła się prawie dwukrotnie więc zaczynam bać się dalszej lektury i chyba muszę jak najszybciej dokonać zakupu żeby się zbankrutowac ;D
przemek.g
Czołem!
Jestem Przemek, student. Notebookcheck.pl znane było mi od dawna, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. a także trochę wykorzystać Waszą wiedzę i doświadxzenie biggrin.gif
sconner
Chwilę za późno znalazłem ten temat smile.gif
Siemka, jestem Marcin. Zwabiła mnie tutaj dobra renoma forum i masa fachowców, tak trzymać smile.gif
Andi T61
Witam Wszystkich. Już od jakiegoś czasu korzystam z tego forum, bardzo fajne miejsce i w porządku forumowicze. Już wiele się dowiedziałem od momentu rejestracji i mam nadzieję, że jeszcze wiele się dowiem, a także będę w stanie podzielić się własnymi doświadczeniami na co niektóre tematy wink.gif
zdzich100
Na imię ma Zdzich i jestem nowym uczestnikiem tego forum. Mam nadzieje że zasięgne wiedzy o laptopachi i nie tylko moż i ja komuś coś podpowiem.
tom1989
Witam, Tomek jestem - trafiłem tu poprzez szukanie recenzji HP G62. Na codzień, uzywam Lenovo R60, natomiast HP, czeka na przeszczep dysku i ładowarkę.
seekow
Jakoś przeoczyłem ten wątek wcześniej więc witam wszystkich na tym forum z lekkim opóźnieniem. Czas na zmianę laptopa oraz dokształcenie się w temacie - NHL wydaje się doskonałe do tego celu.
Miłego dnia życzę smile.gif
Sebastian
alamo888
Witam,

Jestem Grzegorz. Czytam forum regularnie od kilku miesięcy ale dopiero dziś przyszła pora na rejestracje. Witam wszystkich!
arronn
Witam wszystkich, nazywam sie Adrian i z góry dziękuje za wszelka pomoc w wyborze laptopa z którego jestem ciągle szczęśliwy 😄
Harnax
Witam,
czas i na mnie przyszedł by się zarejestrować. Fanem laptopów nie jestem ale coraz bardziej przypatruje się mobilności smile.gif.
A to miejsce jest odpowiednie by zaczerpnąć bogatej w wiedzę na ten temat.
Pozdrawiam
Karim
Witam wszystkich, postanowiłem załozyć konto gdyż anonimowe przeglądanie forum przestało wystarczać, a nie ukrywam chciałbym skorzystać z wiedzy bardziej doświadczonych użytkowników smile.gif Pozdrawiam smile.gif
gesiorex
Witam szanowne grono pasjonatów i pozdrawiam smile.gif Kamil.
MarcinRM
Witam wszystkich.
Jestem Marcin i trafiłem na to forum z powodu poszukiwania opinii na temat laptopów.
Zaciekawiły mnie wpisy użytkowników i zarejestrowałem się.
Dzięki Waszej pomocy dokonałem wyboru laptopa i już nie długo zakupuję wymarzony model. tongue.gif
Beneventi
Witam. Mam na imię Adrian. Forum to polecił mi kolega. Póki co złego zdania nie mogę o stronie powiedzieć, mam tylko nadzieję że okaże się dla mnie pomocna w przyszłości smile.gif
aawekhwge
Cześć, stwierdziłem, że jak już regularne przeglądam to się zarejestruję. Inne fora denerwowały mnie reflinkami w każdym temacie tutaj jest w moim odczuciu zdecydowanie lepiej smile.gif
Maciejek
Witam. Jestem Maciek. Czasami przeglądania forum bo bardzo ciekawe rzeczy powiecie lecz ostatnimi czasy nawet się zarejestrowałem żeby wziasc udział w pewnym temacie. Wiele się tu można dowiedzieć i nauczyc. Pozdrawiam wszystkich ☺
petreq
Cześć. Pozwolę sobie tym postem się przywitać. Na lapku pracuję i "bawię się" ponad 10 latek... prawdę mówiąc, nie pamiętam już co to znaczy mieć stacjonarkę. wink.gif
StrongC
Witam nazywam się Andrzej (StrongC) od jakiegoś czasu przeglądam to forum i w końcu postanowiłem się zarejestrować
marcim
Witam wszystkich. Nazywam się Marcin, forum przeglądam już od dłuższego czasu, ale dopiero od niedawno postanowiłem zacząć się "odzywać". Pozdrawiam
goswee
Troszkę spóźnione, ale... witam wszystkich.
marchena1
cytując klasyka "Witam serdecznie"
Rufus Lupus
Witam wszystkich. W końcu postanowiłem się zarejestrować, do tej pory operowałem jako "Gość"
Pozdrawiam
Mayon
Witam wszystkich! Jestem Karol, forum znam już od jakichś 6 lat. Niestety moje dawne konto zostało najwidoczniej usunięte przez brak aktywności, gdyż rzadko się na nie logowałem. Mimo wszystko przez ten czas, dosyć regularnie odwiedzałem Was jako gość. Tak więc właściwie to witam ponownie, pozdrawiam smile.gif
Fight_Girl
Cześć Wam smile.gif

Jestem Anka, mieszkam i pracuję w Trójmieście. Lubię technologię i drobne gadżety.
r0177
Witamy na forum smile.gif
rodorn
Witam wszystkich forumowiczów smile.gif
Od miesiąca naprawiam laptopy, kompletnie amatorsko.
kamilo23
Witamy. ;]
mąż_żony
Witam,
Jako mąż - konstruktor, żony - architekta, postanowiłem pomóc jej w dokonaniu zakupu przenośnego sprzętu do pracy. Patrząc po aktywności na forum, nie powinno być z tym problemu.
Pozdrawiam smile.gif
kamilo23
Siema. smile.gif
Misieq9999
QUOTE(mąż_żony @ 28-10-2016, 19:45) *

Witam, heh fajny nick smile.gif
srs006
Witam wszystkich smile.gif mam nadzieję, że otrzymam tutaj pomoc w wyborze laptopa smile.gif pozdrawiam
133699
Witam, jestem Gabriel rolleyes.gif zerkam na forum od dłuższego czasu by zobaczyć "o co chodzi w te laptopy" gdyż moja wiedza i nowinki o nich zakończyła się kilka lat temu, a też potrzebuję pomocy z racji przesiadki ponownie na laptopa mellow.gif
Slawek147
Witam,

Właśnie się zarejestrowałem - pierwszy raz od baaardzo dawna na jakimkolwiek forum, ale to może dobrze się tak od czasu poudzielać smile.gif. Jestem Sławek, interesuję się wszystkim po trochu. Kiedyś bardzo mocno komputerami, natomiast od jakiegoś czasu praktycznie tylko jako daily user. Lubię samochody i nimi podróżować przez Polskę, lubię inżynierię wszelkiego rodzaju oraz urządzać wnętrza. 147 w nicku w zasadzie z dwóch przyczyn. Alfa Romeo oraz Snooker smile.gif.

Do napisania smile.gif!
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.