Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Przejdź do normalnego widoku: Przedstawiamy się
Forum NHL.pl > Nasz serwis > Nasze sprawy
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Sylwester Cyba
Na poczatek w ramach wyjasnienia, chcialbym doniesc, ze nie trzeba sie rejestrowac z imienia i nazwiska.

Mamy trzeciego uzytkownika, co bardzo nas ucieszylo. Miejmy nadzieje, ze teraz wszystko pojdzie juz z gorki. Lody przelamane!

Zagladamy tu codziennie, wiec wszelkie watpliwosci rozwiejemy na poczekaniu.
Raramir
Witam,

Trafilem tutaj dzieki Dziennikowi Internautow.
Mam zamiar kupic niedlugo laptopa dlatego bede was czytac regularnie (strona juz dodana do zakladek wink.gif )

Zycze powodzenia i pozdrawiam,
Raramir
endrju
Mam nadzieje ze strona i forum bedzie sie rozwija?...
Pozdrawiam smile.gif
Jacos
Witam administratorow
tak ze trafi?em na stron? z DI i widz? ze ma potencja?.
Obecnie posiadam kilkuletni? Aktin? i musz? ostro my?le? o wymianie, wiec przyda mi sie pare porad.
niestety zauwa?y?em pare niedoci?gni?? w wormatowaniu waszych stron: nie dopasowuje sie do ekranu kompa, a tak ze prawa reklama nachodzi na tekst. (oczywi?cie nie jest to ?aden problem na poczatku).
Serdecznie pozdrawiam i tak dalej !!
Jacek
Sylwester Cyba
Dlatego w tak wielu miejscach odsylamy na forum. Najlepsze efekty przynosi sluchanie glosu Czytelnikow. W malym zespole ciezko wszystko wylapac i nad wszystkim zapanowac.

Nadchodzacy test Nexoca ma opoznienie, sami prowadzimy rozmowy nad odbiorem sprzetu na przyszly tydzien.
Piotrekmag
Witam wszystkich, chyba stad powinienem by? zacz??. tongue.gif

O stronce dowiedzia?em sie jak kolega wyzej z DI;
a posiadam Averateca 6200, nic specjalnego, ale jak sie cz?owiek przyzwyczaj do jego chumorow, to nawet porz?dny sprzet wink.gif
majkel
rownie? witam ! Jak wi?kszo?? osob dowiedzia?em sie o was z DI
motomouse
Troche opoznione, ale jednak : "Dzin Dybry" :]

DI zrobil Wam chyba niezla reklame ;-)

Obecnie uzytkuje Della D620 i Toshibe Satellite M35X wiec z checia podziele sie swoimi spostrzezeniami.
Sylwester Cyba
Premiera miala byc juz 28 lipca, w DI przesunela sie o jeden dzien. Rzeczywiscie w ten sposob trafilo do nas okolo 2tys. Czytelnikow. A dlaczego tam wlasnie? Studiowalem razem z Krzyskiem Gontarkiem, wiec wybor byl prosty.

Zachecam goraco do napisania wlasnej recenzji!

To juz potwierdzone, w przyszlym tygodniu odbieramy Lenovo V100. Mam nadzieje, ze bedzie z tego ciekawy kawalek lektury.
jacol
WItam
ja sie dowiedzia?em o Was z TVN24:cool:
planuj? zakup sprz?tu, wiec sadz? ze czego? nowego sie naucz? z Waszej strony, co pozwoli mi dokona? trafnego wyboru;)
Powodzenia w dalszej pracy
Jacek S.
bitchslap
Hejka. Widze ze bazujecie na serwisie austriacki. To mnie cieszy zwazywszy na to ze sie tam ucze. Jesli moge byc w zwiazku z tym pomocny, dajcie mi znac wink.gif
Pajda
Witam,
ja rownie? prafi?em tutaj z DI smile.gif

Na razie nie mam notebooka, planuj? kupic. wink.gif
Sylwester Cyba
Doda? jacol
ja sie dowiedzia?em o Was z TVN24:cool:

Wpis nadal widnieje na stronach programu InerNET24 (http://internet24.onet.pl/).

Kto nie chce sie klopotac, ma zrzut tutaj:
http://nhl.pl/img/internet24.gif

Przedruk za DI poszedl rowniez na Money.pl, w czesci dla menedzerow.
RaPi
Witam ja rownie? trafi?em tu poprzez program Internet24 z anteny TVN24. Obecnie mam laptopa Fujitsu-Siemens model Amilo A1640 z ktorego nie jestem zadowolony i ktory ma du?o wad... Moze kiedy? napisze wiecej o nim jezeli kto? bedzie zainteresowany smile.gif
dmk
Siema smile.gif a ja trafilem tutaj bo przeczytalem o tym serwisie w lokalnej gazetce: TEMI. I mysle ze bede tutaj zagladal wink.gif pozdrawiam smile.gif
Gizzmo__
Hej !!!

A ja trafi?em tu ca?kiem przypadkowo, planuje siobie w?a?nie na rozpoczynaj?cy sie kolejny rok akademicki kupi? laptopa, niestety to nie jest sprzet stacjonarny wiec nie bardzo sie na tym znam, przeszukuj?c zasoby internetu wpisuj?c coraz to dziwniejsze saowa kluczone :] znalaz?em te stronke i jak juz wcze?niej pisa?em chyba najlepsz? jak dotychczas smile.gif bardzo przyst?pnie i dobrze napisan?....

My?le ze dla takiej lamy jak ja smile.gif zawarte tu porady sa w 100% satysfakcjonuj?ce.... a jak juz kupie sobie lapka to podziele sie z wami moimi do?wiadczeniami i spostrze?eniami...

Pozdrawiam i ?ycze wielu sukcesow, bo jak narazie ta strona jest naprawd? dobra !! I oby tak dalej !
:cool:
RaVu
Witam wszystkich!

Trafilem tu rowniez przypadkowo, przegladajac kolejne wyniki wyszukiwan... zatrzymujac sie na waszej stronie przez dluzsza chwile. Po kilku przeczytanych artykulach, przybyla mi nowa zakladka zaraz obok benchmark.pl smile.gif

Musze przyznac, ze strona bardzo mi sie spodobala - jej tresc, forma, przejrzystosc, jakosc, trafnosc artykulow... i chyba bede regularnie ja odwiedzal.

W tej chwili posiadam wysluzonego juz Dell Inspiron 4100 (PIII 1,2GHz), ktory jednak dalej daje rade i sprawdza sie w codziennych zastosowaniach. Przez co wiem, jakiej marki bede sie juz trzymal, gdyz nie jest to moj pierwszy laptop.

Pozdrawiam wszystkich oraz zycze administratorom wytrwalosci i satysfakcji z prowadzenia tegoz serwisu, a wtedy sukcesy same beda przychodzic wink.gif
krzyss3
gratulajue stronki i tego forum. sam Was znalazlem przez google
Valmaris
Lepiej pozno niz wcale. Witam smile.gif
Bardzo dobra strona.
energhizer
Patrz?c na dokonania niektorych Poprzednikow nale?y stwierdzi?, ze wielu z nich juz nie ma na forum oby nie byla to jak?? kl?twa:)

Po pierwsze witam Wszystkich U?ytkownikow
Pewnie cz??? osob juz mia?a styczno?? z moimi wypowiedziami niekiedy zaskakuj?cymi lub recenzj? Toshiby A100-847. Dla Tych ktorzy mnie nie znaj? nazywam sie Mateusz. Jestem elektronikiem cho? nie praktykuj?cym stad niektore moje wypowiedzi nasaczone sa elektronik?. Takie lekkie upo?ledzenie zawodowe...Trafi?em tu szukaj?c bezskutecznie recenzji posiadanego przez mnie laptopa. Gdy juz zaryzykowa?em, ze go kupi? "na czuja" z braku informacji postanowi?em pomoc innym pisz?c test/recenzj? i tak zosta?em...Ceni? sobie to forum za jasne i sensowne wypowiedzi (cho? czasami sa odst?pstwa:() ktore nie sa prowadzone w formie czatu jak na innych forach gdzie pada kilka saow pytania nast?pnie kilka saow odpowiedzi i tak przez kilkana?cie stron, a brak jest konkretnych informacji.

Pozdrawiam Wszystkich zw?aszcza Admininstratorow
Pabloz90
No nadszed? czas i na mnie.
Witam wszystkich uzytkownikow.
Moze niektorzy spotkali sie z moimi wypowiedziami. smile.gif
Naprawd? nazywam sie Pawe?. Jestem z ?l?ska, a konkretnie z ma?ej miejscowo?ci blisko granicy z Republik? Czesk? biggrin.gif Aktualnie kszta?c? sie w jako Informatyk. St?d moje zainteresowanie smile.gif
Moim zdaniem jest to portal, ktory potrafi dostarczy? ciekawych informacji na temat danego sprz?tu. Od momentu gdy tu "przyby?em" wiele zmieni?o sie na dobre, mi?dzy innymi du?o nowych recenzji. Oby tylko tak dalej.
PLANET
No to i moja kolej.

Rowniez serdecznie witam wszystkich uzytkownikow, tych starych, tych swiezo upieczonych (jak ja wink.gif ) i tych przyszlych, a takze naszych kochanych adminow! smile.gif (nie ma to jak sie dobrze podlizac na poczatku posta ; )

Mam na imie Kamil, pochodze z najwiekszej wsi Polski zwanej rowniez stolica aka Warszawa smile.gif Pracuje w zawodzie agenta... nie, nie 007 - ubezpieczeniowego (konkretniej aktualnie jako OWCA ; ) - tj. osoba wykonujaca czynnosci agenta - ale pelne uprawienia mam, choc wspolpracuje z ojcem).

Na forum trafilem szukajac informacji o, bodajze, ktoryms-z-kolejnych modeli firmy Asus, ktorego w koncu wybralem jako swojego pierwszego laptopa - konkretniej F3JP-AS022P (do pracy i do zabawy - do wyboru, do koloru) i w ktorych to laptopach sie 'zakochalem', zapewne za dwa, trzy latka takiej firmy bedzie lapek kupiony tym razem dla mojej kobiety.

Niezmiernie cenie sobie dwa elementy notebookcheck jako strony - recenzje oraz forum.

Jesli chodzi o recenzje, uderza w oczy profesjonalizm, fachowosc, szczegolowosc etc. (pod koniec posta tez dobrze sie podlizac ; ) - ok zartowalem, mowie oczywiscie jak najbardziej powaznie)

Jesli chodzi o forum, nie uswiadczy sie takiego odzewu na wiekszosci for - po moim pierwszym poscie (a czasami (jak nie przewaznie) potrafie pisac molochy) bylem wrecz zauroczony :mniami: pozytywnymi, aktualnymi i czestymi odpowiedziami - zarowno ze strony "gory" smile.gif jak i naszych userow. Mysle, ze zostane tu na dobre smile.gif

Jesli kiedys zauwazycie post, ktory nie jest recenzja, a ktory ma wiecej niz trzy strony... to powinienem byc ja :wstyd:

Pozdrawiam wszystkich goraco smile.gif
WirUSenator
To moze i ja sie przedstawi? smile.gif

Mam na imi? Krzysztof i jestem fanatykiem kompoterow smile.gif Aktualnie (od wczoraj) jestem posiadaczem lapka opartego o kad?ubek Compal HEL80 smile.gif Z ch?ci? udziel? informacji na temat tego kad?ubka oraz procesu jego sk?adania smile.gif

Na stronk? wpad?em dzieki tagom na googlach smile.gif Szukaj?c porownania wydajnosci kart graficznych montowanych w notebookach smile.gif

Mam ograniczony czas wiec na forum b?de wypowiada? sie rzadko ale regularnie (co tydzie? smile.gif )

Pozdrawiam smile.gif
bombek
Witam wszystkich serdecznie smile.gif
andry3
Witam Witam smile.gif Narazie bez laptopa, ale to juz nied?ugo smile.gif
jargo
Witam i ja wszystkich, serwis fajny ale "niebezpieczny" - ro?nie apetyt na co? lepszego. Ja mog? sie pochwali? PackardBell MX65. Z ktorego jestem bardzo zadowolony, obecnie mam na nim zainstalowan? Vist? Premium - i chodzi ok. (po wy??czeniu przezroczysto?ci okien) Areo spisuje sie bez zarzutu.
jimorrison
No to i ja sie przywitam, wink.gif od paru dni ciagle przegladam forum i strone notebookcheck.pl - stoje przed wyborem - jakiego laptopa zakupic.
dubis
Witam serdecznie. Z racji ze jestem laikiem jezeli chodzi o lapki to bardzo chetnie sie zarejestrowa?em! Mam desktopa... ale to sie wkrotce zmieni! Jak narazie mierzez bardzo wysoko, bo mam na oku: :freak: Asus G2P-7R002G!!

... witam wszystkich userow i pozdro :freak:
Valmaris
Doda? dubis
Witam serdecznie. Z racji ze jestem laikiem jezeli chodzi o lapki to bardzo chetnie sie zarejestrowa?em! Mam desktopa... ale to sie wkrotce zmieni! Jak narazie mierzez bardzo wysoko, bo mam na oku: :freak: Asus G2P-7R002G!!

... witam wszystkich userow i pozdro :freak:

Jak dla mnie ten laptop ma troche za saab? karte graficzna. Moze popatrz za Dellem Inspironem E1705 lub XPS M1710 czy te? Toshib? P100/P105 z GF Go 7900GTX

Moze przy okazji uzupe?nie swoj profil smile.gif

Przygod? z komputerami zacz??em 8 lat temu, z latopam za? jakie? 2 lata temu kupuj?c HP nx6110. Przez ostatnie 4 miesi?ce mialem okazje "pobawi?" sie bardzo dobrym DELLem Latiude D810. A teraz jestem par? dni po kupnie Toshiby A135-S4427. W swych r?kach mialem te? Sony Vaio i Acera Aspire 5012WLMI. Teraz zbieram $ na moj? wymarzon? siedemnastk?...

Trafi?em na notebookcheck.pl szukaj?c benchmarkow GF Go 7600 i 7900GS.

Co robie tak w ogole?? Jestem obecnie na dwuletnim urlopie wychowawczym i w koncu mog? sp?dza? du?o czasu z moim 2-letnim synkiem smile.gif
Ewaise
To i ja sie przywitam :] Od jakiegos przegladam wasze recenzje notebookow i... zazdroszcze pracy wink.gif
Jesli chodzi o lapka, to mam poleasingowego della latitude, ktory poki co sprawuje sie swietnie.
dubis
Valmaris powiedzia?:
Jak dla mnie ten laptop ma troche za saab? karte graficzna. Moze popatrz za Dellem Inspironem E1705 lub XPS M1710 czy te? Toshib? P100/P105 z GF Go 7900GTX

podaj jakies linki do sklepow gdzie mozna to kupic... bede dzwieczny!
rysiulek
Hello, moja przysz?a ?ona kupi?a niedawno laptopa i jak to zwykle bywa - problemos, ale po?yjemy, zobaczymy wink.gif
Valmaris
Doda? dubis
Valmaris powiedzia?:

podaj jakies linki do sklepow gdzie mozna to kupic... bede dzwieczny!

DELL Inspiron E1705

Toshiba Satellite P100-437

Wystarczy poszuka? na forum. Nie za?miecajmy juz tego topiku wink.gif
zoomol
A ja jeszcze tego tematu nie odwiedzi?em, wiec robi? to teraz i Witam wszystkich!!

Mam na imi? Jarek i jestem wielkopolskim pyrakiem - mieszkam w Poznaniu.
Aktualnie pracuj? jako informatyk, jest to moje zainteresowanie, hobby i mam fio?a na tym punkcie smile.gifsmile.gif
Aktualnie korzystam z notka na kad?ubku ASUSA (ASmobile S96Jm). Mog? udzieli? informacji odno?nie tego modelu wink.gif

Trafi?em tu przez polecenie od kolegi (nie wiem czy na forum sie zarejestrowa?) strony Notebookcheck.pl i postanowi?em zahaczy? o forum. No i teraz chyba zostan? tu na dobre, bo bardzo mi sie podoba tutaj i na stronie g?ownej serwisu.

?ycz? wszystkim samych dobrych i bezawaryjnych zakupow no i maksymalnego zadowolenia z u?ywania notkow i PieCkow.

Pozdrawiam
Zoomol
Tur!
Witam wszystkich, sry, ale to moj 4th post wink.gif

Tak jak przedmowca mam na imi? Jarek,
Mieszkam w Toruniu wink.gif

Zajmuje sie motoryzacj? [tak jak 90% m?szczyzn]
i sporo czasu sp?dzam przy kompie

Aktualnie jestem ob?adowany deskopami wink.gif

Mam nadziej?, ze juz nied?ugo stane sie jednym z was wink.gif [Posiadaczem lapa]
Pozdro smile.gif
Jendrej
to i ja sie przywitam wink.gif

ema jestem J?drek :] i mowie ze 3miasto wita was wink.gif
Jezdze trabantami i ogolnie to moja pasja maniactwo itd :] :]

DDR
LLothar
Wita sie i LLothar ;>
Wlasnie koncze 3 rok mechatroniki na Politechnice Poznanskiej. Przybylem, bo szukalem laptopa - ale chyab zostane na dluzej ;-)
radzique
Oj no prosze, ja tez z PP smile.gif, tylko wydzia? i kierunek inny.
MRiT - Transport, IV rok,

Na forum wiadomo - trafi?em w czasie poszukiwa? laptopa.
Du?o to nie zaj??o bo Compal HGL30 le?y juz u mnie smile.gif
LLothar
To dobrze, ze lezy u Ciebie a nie na policji ;-)

Ja cale szczescie tu mieszkam na stale (w sumie to w Swarzedzu, ale bus jedzie 15 min na srodke) wiec mi nie grozi biggrin.gif
mac_kas
witam,
niez?e forum, niez?e wink.gif a i ludzie jacys tacy pozytywnie nastawieni....
zamierzam sie przesi??? na nowego laptopa i oczywi?cie potrzbuj? pomocy od bardziej wtajemniczonych.
pozdrawiam,maciek (jaworzno)
ps. nynu? ? rotfl...
Htsz
czesc. trafi?em tutaj na forum poszukuj?c informacji o laptopach smile.gif
Stralis
Witam. Jestem ?ukasz pochodz? z ywca, mieszkam 200metrow od Browaru smile.gif Od roku jestem kierowc? busa w transporcie mi?dzynarodowym, moj notebook to CORRINO 321 jest ma?y co dla mnie sie liczy najbardziej.

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow!!
barthodman
Strza?eczka, Bartek na mnie wo?aj? biggrin.gif Posiadam laptopa marki HP
Model-Pavilion DV6131od. Sprz?t nawet nawet, nie narzekam. Do gier nie wszystkich, do pracy moim zdaniem idealny. Pozdrawiam smile.gif
enigmen
Witam,

Po pierwsze nie mam w?asnego komputera. Za notebookiem rozgl?dam sie od d?uuuuuuu?szego czasu i chyba cud sie stanie jak sie zdecyduj? na jaki? model. Zawsze co? jest nie tak… Osobi?cie odczuwam szczegolne braki jesli chodzi o ofert? notkow z innymi matrycami niz TN (kwestia wierno?ci kolorow przy obrobce fotografii).
Forum znalaz?em poprzez Google. Oceniam je jako dosy? pomocne, aczkolwiek obawiam sie wink.gif, czy nie zrobi sie nawet za bardzo opiniotworcze - kwestia "w?tek o Toshibie A210, a cena tego produktu".

Pozdrawiam!
marco.org
Czesc, po xywce widac, ze mam na imie Marek. W drugiej polowie wrzesnia pragne kupic laptopa i jako Polak rozsadny najpierw chce obadac, co sie z czym je. Spodobal mi sie test ukladow graficznych i postanowilem sprawdzic, co macie na forum. Pobede tu troche, moze zostane na dluzej. 3majcie sie
NEOmac
Witam....

Mam na imie Bartek.... Mieszkam pare km od Wloclawka. Niedawno kupilem laptopa Acer Ferreri 5005 (glownie dzieki "testu" zamieszczonego na portalu Notebookcheck.pl).
Co mnie tu sprowadza ? Glownie chodzi mi o pomoc przy sprzecie itp tongue.gif

Pozdrawiam NEOmac
aksu
Witam,

Na imie mam Adam, obecnie jestem studnetem 1 roku na Uniwersytecie Wroclawskim, stad moje zainteresowanie sprawami zw. z laptopem, a ze forum przyciaga profesjonalizmem (wazelina musi byc wink.gif) postanowilem sie zarejestrowac by moc czynnie dzielic sie swoimi spostrzezniami i uzyskac porady odnosnie Lapkow, gdyz jest to dla mnie co tu ukrywac na razie czarna magia
1001
Witam również, mam na imię Mateusz, trafiłem tutaj w poszukiwaniu notebooka.
tgapl
Witam,
Zapomnialem sie przedstawic wczesniej, stad wykorzystuje okazje aby nadrobic to niedociagniecie.
Mam na imie Tomek, mieszkam w Olsztynie, od 7 lat jestem szczesliwym uzytkownikiem laptopow (do tej pory 2 delle, okazjonalnie tymczasowo toshiba, asus, acer). Zarejestrowalem sie, gdyz znajduje tutaj wiele cennych informacji, podobaja mi sie testy, a przede wszystkim wladze naczelne nie zlewaja forumowiczow, tylko aktywnie wlaczaja sie do dyskusji, co nie czesto sie zdarza dzis.
Planuje zakup kolejnego laptopa, moim idealem jest 13,3". Mysle o dellu (xps m1330), toshibie (u300) lub asusie (u3).
it-290
Hi,

Ja też spieszę nadrobić kwestie oficjalne.
Imię - Michał
Laptopy - patrz podpis
Skąd się dowiedziałem - afair wygooglowałem w poszukiwaniu info o kadłubkach
Co dobrego - zawartość Forum:)

pozdrawiam,
Mike
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.