Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Wydanie bez ograniczeń: Asus K52J problem z grami
Forum Notebookcheck.pl > Problemy > Problemy sprzętowe
slawny007
Witam wszystkich. Jeśli dodaję post w złym miejscu to przepraszam, ponieważ robię to po raz pierwszy. Może na początku przedstawię parametry mojego nowego laptopa - Asus K51JC-EX111V, CPU - intel pentium p6000 1,87ghz ; VGA - nVIDIA GeForce 310M Cuda 1GB , 4GB RAM, HDD - 320GB.

Mam problem, gdyż zwiesza mi każdą grę. Dam dla przykładu grę Quantum of Solace - min wymagania - jakikolwiek dual core 1,8ghz, 512mb ram, nvidia geforce 6600 lub lepsza.

Na każdych detalach i na każdej rozdzielczości gra strasznie muli, tak samo dzieje się z grą Cobra 11 - Burning Wheels.
W obu grach po wejsciu do menu wszystko śmiga ale po włączeniu gry jest totalny zmuł.

Proszę o pomoc i z góry dziękujęsmile.gif
docent7
Win miales z laptopem czy sam instalowales?
jajocod
nie masz ustawionego profilu oszczędności energii ?
slawny007
windows był oryginalnie zainstalowany i jest na trybie high performance sad.gif
jajocod
a jakie są temperatury gpu/cpu?
slawny007
http://i56.tinypic.com/rlf3ph.png

zrobiłem screena temperatur bo sam jestem zielony w tym wszystkim ;p
jajocod
Ściągnij ten program "Orthos" obciąża on proca i ram obliczeniami. Włącz na godzinę i w tle miej włączonego speedfan'a. na początek wyeliminujemy procesor i ram . Gdy podczas pracy programu nie wywali blue screen'a to ram powinien być ok, tylko musisz w nim ustawić RAM @CPU , bo na początku jest zawsze tylko CPU
Jak już praca Orthos'a bd dobiegała końca to zrób screena z speedfana.
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.