Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Przejdź do normalnego widoku: Propozycja ulepszenia działu Kupno laptopa - posortowanie na kilka grup
Forum NHL.pl > Zaplecze > Pytania i sprawy porządkowe
nets
dział "kupno laptopa" to masakra

ludzie zakładają wątki typ: laptop dla kobiety, laptop dla konkubiny, laptop do 2000, laptop do 4000 dobrze wykonany itd, jako że jestem również uczestnikiem forum o innej tematyce to tego typu pytania widzę że są na każdym forum.

moja propozycja jest taka że ten dział powinien być z grubsza posortowany na kilka grup aby ktoś kto chce się czegoś dowiedzieć mógł się zorientować

zapytania typu: "laptop dla studenta" powinny być kasowane, wydaje mi się że zanim ktoś zada pytanie o kupno laptopa to powinien sobie zadać trud sprawdzenia co jest dostępnego na rynku i opisać do czego ma być ten laptop i rzucić 3-5 konkretnych modeli którymi jest zainteresowany
Tomasz Cyba
Po pierwsze, wpisałeś się w niewłaściwym miejscu i gdyby podchodzić do moderowania tak surowo, jak proponujesz, Twoja wypowiedź powinna zostać usunięta.

moja propozycja jest taka że ten dział powinien być z grubsza posortowany na kilka grup aby ktoś kto chce się czegoś dowiedzieć mógł się zorientować

Mamy ten dział podzielony na kilka segmentów (dla laptopów do gier, biznesowych, kupowanych za granicą, używanych). Nie ma dnia, by ktoś nie założył tematu zakupowego nie w tym segmencie, co powinien. Chcesz zafundować moderatorom jeszcze więcej pracy porządkowej?
Manianek
W mojej opinii jest dobrze jak jest. Oczywiście użytkownicy może trochę niefrasobliwie nazywają tematy, ale taki tytuł "laptop dla studenta" już sam z siebie wiele mówi. Mi przeszkadza tylko to, że ciężko określić naprawdę, co miałoby trafiać do "Laptopów do gier" i w tym dziale pojawiają się komputery warte tak małe pieniądze, że do gier na pewno się nie nadają (no bo co można kupić za 1500 zł).
wacek_1984
@Manianek - tu nie zgodziłby się mój kolega z pracy, ostatnio kupił jakieś tam zabytkowe SONY VAIO z P3 700 120MB 4GB HDD aby móc grać w gry dosowe wink.gif

Ale ogólnie uważam że jest ok.
nowiutki
Problem nie jest z działami tylko z tym że ludzie są niezdecydowani - nie potrafią określić tak podstawowych kwestii jak: rodzaj matrycy, wielkość matrycy, do gier/pracy/do wszystkiego. A wystarczy sobie odpowiedzieć na te 3 pytania żeby znaleźć odpowiedniego lapka.
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.