Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Wydanie bez ograniczeń: Asus K55V - lącznosc bezprzewodowa
Forum Notebookcheck.pl > Problemy > Problemy z oprogramowaniem
Deed
Witam

kolejny problem z asusuem nowym, ehhhh system zaisntalowny, podlaczany router, jeden komputer widzi, asusu widzi polaczenie a nie moze sie polaczyc.....po podpieciu asusa do routera kablem, internet smiga a drugi komp na bez przewodzie lata az milo. zupelnie nie mam pojecia co zrobic. facet od netu podlaczyl ale tez nie mial pojecia ale net jest:)
sterowniki z plytki poszly i juz nie mozna nic zrobic , jakies pomysly?
duzyy
Sterownik ze strony producenta wifi - a w routerze zmiana kanału nadawania lub ustawienie częstotliwości
Deed
a kolega podpowie jak sprawdzic kto jest w tym asusie producentem wifi?
duzyy
Mój komputer - właściwości i będzie ładnie podany model smile.gif
Deed
Zrobilem jak kolega powiedzial:w tym asusie wifi to
atheros AR948WB-EG i taki tez znalazlem sterownik. w laptopie mam sterownik z data 2012.01.29 a ten znaleziony z 12.04.2012 wiec powinien byc nowszy.
I teraz smieszne pytanie, sciagam oczywiscie wersje 64bit bo takiego mam windowas 7 i i instlauje go gdzie?smile.gif w windows gdzies?

moze jak go zainstaluje to net pojdzie....
duzyy
Pewnie trzeba ręcznie go zainstalować lub jeśli jest w formie samoinstalacji to kliknąć plik setup jeśli jest. Najpierw sprawdź router na innym kanale lub na innym routerze
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.