Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Przejdź do normalnego widoku: Asus G20AJ
Forum NHL.pl > Opinie i kwestie szczegółowe > Komputery stacjonarne
Strony: 1, 2
Luqart
QUOTE(GTrelaPL @ 25-04-2015, 14:43) *
P.S. Wyszedł już Asus G20 podobno z kartą GTX980 i i7 4790 biggrin.gif No, w końcu zrobili sprzęt dla konsolowców, którzy są skłonni zapłacić dużo dużo więcej by mieć najmocniejszy sprzęt. Ciekawe tylko jak z ceną w Polsce hehe

Świetne są takie malutkie pecety.
GTrelaPL
Konsolowiec może sobie to przetłumaczyć, że jest to taki X tylko zajefajny smile.gif W końcu Xbox nie ma zbyt wielu exclusivów i raczej leci na grach multiplatformowych. Design Asusa G20 mnie zmiażdżył, nic bym w nim nie zmienił. Do tego ta regulacja światła...pięknie to wygląda. PS4 w tym momencie nie wygląda jak futurystyczna konsolka tylko jak z bazaru.

Co do najmocniejszej wersji G20 myślę, że będzie oscylowała w granicach 8500-1000 zł netto.
Luqart
Design świetny, ale cena już nie.
Znacznie taniej złożyć małego PC samemu.

Wentyle to to ma mega konkret, http://www.pcmarket.com.au/sites/default/f...06_3165_01.jpeg
Nie dziwię się, że chwalą się tylko 22 dB w stresie.
GTrelaPL
Czy ja wiem czy tak dużo taniej? Z kartą GTX980 i prockiem i7 4790 SSD, 16 GB RAM jest za niecałe 8 tyś. zł. Jeszcze nie liczyłem, ale myślę, że to jakieś 2 tyś drożej niż normalnie, więc za taki design mobilnego potworka chyba warto. To jest to o czym mówiłem, że fajnie jakby ktoś zrobił konsolę o naprawdę wielkiej mocy, która by kosztowała nawet 5k. Oczywiście w tej cenie prawie mieści się też bardzo dobry konfig i5 4460 z gtx970. Szkoda tylko, ze zawsze to zostanie PC bez jakis tam konretnych exclusivow, bo w koncu to nie konsola smile.gif

Ciekawy jestem jak z chłodzeniem GTX980 bo to dopiero wyjdzie tak naprawde w praniu jak ludzie kupia i potestuja. No i czy będzie mozliwa modernizacja na wlasna reke. Rozumiem, ze w tych G20aj procki i karty graficzne są ze stacjonarki?
Luqart
Tak procki ze stacjonarki i można wymienić na co się chce procka i grafikę w przyszłości.

Te wentyle chłodzą CPU, a GPU jest chłodzone przez stockowe wentyle.

Jakby się dało kupić samą budę to byłoby super.

Dużo większy ASUS od PS4 nie jest, http://i57.tinypic.com/nla73o.jpg
Strzelam w rozmiary XBOXa One.
GTrelaPL
Rozmiary G20aj - 10.4 x 35.8 x 34 cm (szer. x gł. x wys.) / waga - 6.38 kg

Xbox One - 33,3 cm x 27,4 cm x 6,7 cm (długość, szerokość, wysokość). Jej waga wynosi 3,4 kg.

czyli:

- 27,4 vs 34 dla Xone
- 33,3 vs 35,8 dla Xone
- 6,7 vs 10,4 dla Xone ( ale obudowa XONE jest prostokątna, Asus ma ze względu na design wypukłe plastiki przez co jest szerszy w niektórych miejscach )

Xbox one jest leżący więc mam nadzieję, że nie pomyliłem. Asus jest znacznie większy, ale i bardziej mulimedialny, w koncu to PC, do tego kilka razy mocniejszy i prawie dwa razy cięższy, ale za to ile ładniejszy i droższy hehe.

Szczerze...wolę tego Asusa, bo plecak i tak na niego się znajdzie smile.gif

edit: Zapomniałem dodać, że Xbox ma chyba osobny zasilacz, który pewnie sporo waży.
Luqart
Tylko ten ROG jako konkurencja dla PS4 to tak średnio.
8 tysięcy vs 1300 to tak trochę słabo.
Do tego z exami słabo.

Dla mnie taki pecet to nowa kategoria która nie ma konkurencji.
GTrelaPL
Dla mnie to taka trochę konkurencja dla laptopów DTR typu G751 smile.gif Nie masz miejsca w chacie, a i masz przynajmniej dwa domy, gdzie przemieszczasz się często by pograć. Wybierasz albo lapka albo tę konsolę Asusa, która jest mocniejsza, ale za to w trasie czy na ławce nie odpalisz bo nie ma monitora. Z kolei laptopy DTR to tak średnio by trzymać na kolanach w podróży czy po prostu na przysłowiowej "ławce". Szczerze to myślałem, że w najbogatszej wersji GTX980 G20 będzie droższy.
Luqart
Fakt.
Kto normalny na kolanach gra na dworze w coś xD
W domu ok, czasem mi się zdaża pograć, w coś mało wymagającego uwagi, ale to marginalne przypadki.

Dużym plusem G20 jest możliwość upgrade'u i to całkiem tanim kosztem (nie jak w laptopach z MxM) z pełną gwarancją producenta.

Jak ktoś laptopa podłącza do monitora zewnętrznego to taki G20 zamiast G751 ma duży sens.
Darthus
Luqa to zostaw w spokoju i nie poddawaj logicznych rozwiązań. Dzięki niemu jest na NHL kącik małego majsterkowicza i mamy przegląd wszystkiego smile.gif

A poważnie mnie to ostatnio rozwalił ten Asus g20aj. Kumpel go ma w tej wersji z 970 pełną. Małe to, ciche , wydajność kosmiczna . Wygląda lepiej od Alienów i w sumie w niecałej 6 z niezłym monitorem go wyszedł.
GTrelaPL
QUOTE(Darthus @ 27-08-2015, 9:16) *
A poważnie mnie to ostatnio rozwalił ten Asus g20aj. Kumpel go ma w tej wersji z 970 pełną. Małe to, ciche , wydajność kosmiczna . Wygląda lepiej od Alienów i w sumie w niecałej 6 z niezłym monitorem go wyszedł.

To jesteś pierwszą osobą z Polski, od której mam jakieś info na ten temat. Dla mnie jest to bardzo łakomy kąsęk. Nie lubię kompromisów, dlatego chciałem w ubiegłym roku składać PC a skończyło się na dwóch laptopach, bo żona mi marudziła, że na piec nie ma miejsca.

Ten Asus wygląda obłędnie, jest mały, a bliżej mu do konsoli/PC niż laptopa co byłoby mi na ręke. Zawsze grałem na konsolach, a obecna generacja zniechęciła mnie na dobre przez swoje podzespoły, więc taki Asus to coś czego oczekuję, dużo płacę, ale mam wygląd konsoli z ogromną mocą.

Martwiło mnie natomiast na ile będzie radził sobie z chłodzeniem, ale jeśli mówisz, że jest cichy i mega wydajny to rozumiem, że throttlingu tam nie ma. Tylko to mnie martwi tak naprawdę.
Darthus
No wielkość jak taka trochę większa ps4. Nie sądze aby throtlował bo kumpel to maniak pokroju Luqa i jakby coś było nie tak to by zaraz psioczył a jest zachwycony. Z tym że on ma wersje z i5 i 970 , nie wiem jak ta z i7 i 980 wypada bo buda ta sama . Jeszcze z monitorem z Gsync to pięknie wypada. Super że tam masz w komplecie wszystko zgrane ze sobą. Klawiatura , mysz, mega wifi, ssd, system. Kupa fajnych oprogramowań. Ewiedentnie się na Alienach wzorowali bo jak go zobaczyłem a nie wiedziałem że Asus to byłem święcie przekonany że to coś ze stajni obcego
GTrelaPL
Powiem Ci, że jeśli chodzi o design tego sprzętu to dla mnie jest 10/10. Trafili w mój gust idealnie i nawet nie potrafię sobie wyobrazić co można by było zmienić, aby to wyglądało jeszcze lepiej. Do tego jeszcze te świetne światła regulowane, po prostu bomba. To że jest większy od PS4 to wiem, ale zawsze to nie jest zwykła buda PC desktop, a prezentuje się kozacko jak konsola z najwyższej półki.

To co piszesz, mnóstwo fajnego oprogramowania, mocne wifi i ssd w standardzie wraz z HDD, dołączona do zestawu klawa z myszą ( świetny ukłon do klienta tylko nie wiem jakiej jakości są te akcesoria ) - to wszystko sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy zawiedli się na konsolach obecnej generacji, a potrafią przeżyć raptem kilka exclusivów z PS4/XONE. W końcu rynek gier PC znowu ożył i coraz więcej produkcji dedykowanych wcześniej tylko dla konsol pojawia się na komputery osobiste.

Tak jak pewnie piszesz i5 i GTX970 to znacznie mniejsza temperatura, a jednak to same rozwiązanie odnośnie chłodzenia w tej obudowie.

Jeśli możesz to poproś kolegę, aby zrobił 20-30 min testy najlepiej na grach typu Crysis 3 i jak się zachowują temperatury. Wtedy będziemy wiedzieć na ile taki i7 4790 z GTX980 może zmienić los tego urządzenia.

No i najważniejsze, czy jest możliwość rozebrania sprzętu by bez utraty gwarancji można było smarować układy. Serwis Asusa jest jaki jest i w laptopach jeszcze można to przeżyć, ale w takim sprzęcie fajnie byłoby mieć dostęp do takich czynności na własną rękę.
Darthus
Rozbieranie tego to łatwizna bo cały jeden bok to klapa serwisowa. Chłodzenie jest oparte na takim systemie z dwóch wentyli na mobo i procka a karta ma swoje bo siedzą tam te pełnowymiarówki Strix czy jak to się nazywa więc 980 ma lekko inne niż 970.

Gdybym nie miał na biurku nowego Imaca to bym juz też to miał bo kusi mnie strasznie. Ale szkoda mi tego sprzedawać sad.gif
GTrelaPL
QUOTE(Darthus @ 27-08-2015, 10:15) *

Dzięki za info smile.gif

Znalazłem opinię użytkownika, który ma mocną wersję i tak w skrócie pisze, że:

- jest cichy w pracy biurowej, w grach już gorzej, ale spokojnie może stać obok monitora i da się normalnie grać w nocy
- stoi dużo stabilniej niż PS4 na podstawce
- tempy GPU po ograniu dochodziły do 80-85 stopni ( moim zdaniem dosyć wysoko, więc może tańsza wersja byłaby lepszym rozwiązaniem )
- nie ma szans na zmianę karty w przyszłości typu 980Ti ze względu na obecny zasilacz ( ludzie podobno próbują z wymianą zasilacza i karty, ale z różnym skutkiem, cokolwiek miałoby to znaczyć smile.gif )
- mysz i klawiatura to Asus U79, która nie pasuje do całego sprzętu, więc trochę szkoda, ale to szczegół.

Reasumując trzeba ten sprzęt traktować jako konsolę bez rozbudowy w przyszłości, dlatego też myślę, że warto pójść w stronę zakupu jak Twój kolega czyli i5 i GTX970 ( i tak to wystarczy na gry w 60 fpsach, a cena jest o 3k mniejsza, więc 5 tyś jest moim zdaniem do przeżycia wiedząc, że tego nie zmodernizujemy w przyszłości.

Dokupienie monitora G-Sync na dobre lata i voila - sprzęt idealny do wszystkiego.

P.S. Co do Imaca, też świetny sprzęt, więc doskonale Cię rozumiem, a dwa takie sprzęty to bezsensu.
Darthus
No nic . Asus zamówiony wink.gif Jak mnie żona wywali z chaty to szukam pokoju u kogos z fotum. Zapewniam korzystanie z Asus i xboxa wink.gif
Mullrof
przygarnął bym cię ale coś czuję, że wtedy i ja wylecę
GTrelaPL
QUOTE(Darthus @ 27-08-2015, 10:46) *
No nic . Asus zamówiony wink.gif Jak mnie żona wywali z chaty to szukam pokoju u kogos z fotum. Zapewniam korzystanie z Asus i xboxa wink.gif

O kurde to żeś pojechał teraz smile.gif Ale jak masz wolne środki to wcale się nie dziwię, że decyzja zapadła ot tak na szybko. Ja się tylko cieszę, że Ty będziesz miał zajefajny sprzęt, a ja będę liczył na to, że zrobisz konkretne testy kultury pracy, sprawdzenia throttlingu itd co pewnie jak dobrze wyjdzie to też się skuszę smile.gif

Zamówiłeś wersję z i5 czy i7?

P.S. Teraz robiłem w pewnym sklepie wycenę PC desktop tego pokroju za pomocą konfiguratora i wiesz co mi wyszło: 5 488 zł bez klawiatury i myszki.

Oczywiście wliczyłem wszystkie podzespoły Asusa typu GTX970, płytę główną nienajgorszą za około 500 zł, zasilacz za 400 zł oraz obudowę za 585 zł. Akurat z obudową to nie przesadziłem, bo trzeba pamiętać, że takie cudo jak ROG20AJ też by sporo kosztowało.

Więc wychodzi na to, że cena w granicach 5200 za tego Asusa to jak najbardziej rozsądna dla tych, którzy chcą mieć sprzęt przez kilka lat i nie modernizować tylko kupić później nowy. Bo to tak jak z konsolami, na premierę płaciło się po 3k, 2k, sprzęt zamknięty, a po latach trzeba kupić nową konsolę. Dlatego też wszystkie te starsze nie zostały przeze mnie sprzedane tylko są w idealnym stanie w kartonach i czekają na dzieci/wnuki, aby pokazać im co kiedyś było na czasie smile.gif
reven1010
W XSklepie jest za 5600zł w wersji i5, gtx 970:
ASUS G20AJ-PL003S I5-4460/8GB RAM/SSD 128GB+HDD 1TB/BD/GTX970/Win8.1

Ależ fajna buda. Chyba zrobię wypłatę z konta oszczędnościowego, choć narzeczona jak zobaczy wypływ 6k z budżetu na ślub to mogę mieć ciepło tongue.gif
Luqart
W Ole jest za 5200

Ja ostatnio kupiłem TV 40 cali i PS4.
Jestem bardziej zadowolony niż z gaminga.

Taka mała puszka do grania to fajna rzecz.
Pablooo88
Kurde miałem brać GTX970 do swojego PC ale teraz patrzę na to i mi sie mega podoba smile.gif ale Narzeczona też nie będzie zadowolona że 5k zniknie z budżetu....
Luqart
To weźcie na 10 rat 0% tongue.gif Teraz na allegro są.
Ja sobie tak kupiłem konsolę i TV.
tomash23
Co to znaczy, że w zestawie jest zasilacz 180 W + 230 W?
Darthus
QUOTE(reven1010 @ 27-08-2015, 12:29) *
W XSklepie jest za 5600zł w wersji i5, gtx 970:
ASUS G20AJ-PL003S I5-4460/8GB RAM/SSD 128GB+HDD 1TB/BD/GTX970/Win8.1

Ależ fajna buda. Chyba zrobię wypłatę z konta oszczędnościowego, choć narzeczona jak zobaczy wypływ 6k z budżetu na ślub to mogę mieć ciepło tongue.gif

W * zablokowano * jest za 5199

Byłem zobaczyć jeszcze na żywo wersje z i7 i 980 bo stoi u nas w Saturnie ale wafle nie chcieli mi otworzyć klapy serwisowej bo chciałem chłodzenie tego wyzszewgo zobaczyć. Dali promocje na niego i z tym najwyższym monitorem Asusa ROG z Gsync , klawą , myszą gamingową logitecha bezprzewodową i jakimś kosmicznym zestawem głośników chcą za niego równo 10k. Sam ten monitor prawie 3k kosztuje

http://www.saturn.pl/CityCenter/monitor-as...278q,id-1094009

Inna sprawa że nie wiem czy on tyle wart bo się nie znam
Luqart
Co do chłodzenia, http://assets.hardwarezone.com/img/2015/04...-transposer.jpg

Wentyle chyba identyczne jak w G751JY (rozbierałem to wiem tongue.gif), czyli mega duże i zarąbiste.
Więc będzie cicho na bank.

Darthus, w tej cenie jest monitor 40 cali tongue.gif
Darthus
QUOTE(Luqart @ 27-08-2015, 12:41) *

Przypuszczam że można większy dostać ino nie tylko o wielkość chodzi tongue.gif liczy się też technika tongue.gif
GTrelaPL
wujek G i od razu macie cenę 5199 zł. Znane sprawdzone sklepy smile.gif
Luqart
Co do monitora to tamten ROG jest mega nieopłacalny.

Jak komuś wystarczy FHD to to jest bardzo dobry wybór, Asus VN279QLB
75 hz, bardzo dobrej jakości panel VA (a nie padło jak IPS) a do tego nadaje się do grania (co jest rzadkością z panelem VA).

Na prad.de (imho jedyne bardzo dobre źródło recenzji monitorów) ocenili go bardzo dobrze, http://www.prad.de/new/monitore/test/2013/...9qlb-teil8.html
Następna mega pozytywna recenzja uznanego portalu, http://www.overclockers.ru/lab/56393_5/Zol...S_VN279QLB.html
GTrelaPL
Tyle tylko, że ten Asus VN279QLB nie ma chyba G-Sync, ma 75hz zamiast 144 hz, a czas reakcji 5ms w stosunku do ROGa, gdzie ma 1ms. ROG kosztuje dwa razy więcej, ale też daje dużo więcej.

Saturn zrobił faktycznie ciekawą promocję tylko zastanawiam się ile głośniki kosztują z tego zestawu.

Co prawda pewnie gdzieś 1000 zł jest na tym upustu, więc z drugiej strony 10% to żaden wielki rabat dla Saturna.

Coś czuję, że za miesiąc będzie tu wielu nabywców Asusa G20aj smile.gif
Luqart
QUOTE(GTrelaPL @ 27-08-2015, 14:04) *
Tyle tylko, że ten Asus VN279QLB nie ma chyba G-Sync, ma 75hz zamiast 144 hz, a czas reakcji 5ms w stosunku do ROGa, gdzie ma 1ms. ROG kosztuje dwa razy więcej, ale też daje dużo więcej.

Różnica w czasie reakcji jest nie do wychwycenia.
Chyba, że jesteś robotem.
Nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.

Fakt ROG ma 144 hz, ma GSync, ma 2K, ma matrycę TN, ma beznadziejny kontrast.

Ja wolałbym zdecydowaniem ASUSa, tutaj ładna cena http://allegro.pl/monitor-asus-vn279q-amva...5624405050.html
GTrelaPL
QUOTE(Luqart @ 27-08-2015, 14:10) *

Luq tak na luźno, pamiętasz jak mówiłeś, że w te klocki nie jesteś akurat dobry, bo nie widziałeś laga pomiędzy v-sync a v-sync-off ? smile.gif Między nimi jest GSync, a i tak widzę różnicę między każdym z nich choć G-SYnc bliżej do v-sync-off.

Co do matrycy TN to faktycznie tragedia ! Myślałem, że to będzie chociaż IPS.
Darthus
QUOTE(GTrelaPL @ 27-08-2015, 14:04) *
Co prawda pewnie gdzieś 1000 zł jest na tym upustu, więc z drugiej strony 10% to żaden wielki rabat dla Saturna.

Wg cen ich sklepowych to prawie 2 tys taniej ten zestaw wypada. Tylko mi akurat takie wypasy głośniki też na nic potrzebne, monitor też tańszy starczy . A najbardziej to chyba ten i7 mi zbędny bo nawet 970 to dla mnie za dużo smile.gif
GTrelaPL
QUOTE(Darthus @ 27-08-2015, 14:21) *

Oj już nie przesadzaj, jak 970 za dużo to niżej masz PS4, co prawda wyglądające jak z bazaru przy tym Asusie smile.gif

Czyli rozumiem, że zamówienie na i5 i 970 poszło, no i gitara gra. Ale co do monitora to nie wiem czy miałeś możliwość przetestowania tego G-Sync? Jeśli tak to moim zdaniem jest to konieczne przy takim dobrym i drogim sprzęcie. Po prostu szkoda by taka specyfikacja się starzała przez dobre 2-3 lata, a w tym czasie nie wykorzystać tego boosta jakim jest G-Sync.
Luqart
To tani dobry monitor ten co zalinkowałem.
W tej cenie nie da się kupić lepszego.

Co do laga.
Dopiero gdy suma wszystkich lagów przekroczy bodajże 100 to jest to jakoś odczuwalne dla gracza.
Suma czyli lag sprzętu, gry i monitora.

Lag gry jest uzależniony od fps (im więcej tym mniejszy czas generowania klatki).

Takie Destiny na PS4 ma laga 80 (gra i konsola) plus TV.
Dlatego TV z lagiem 20-30 są uznawane za dobre, a te 50-60 za średnie, a powyżej to słabo grywalne.

Nie wiem jak to ma się na PC, ale pewnie lag sprzętowy jest znacznie mniejszy.

ASUS ma tyle, http://www.displaylag.com/wp-content/uploa...Input-Lag-1.jpg
ASUS ROG ma 4 ms.

Oba wyniki są mega dobre i nie do odróżnienia idę o zakład.

Co innego to smużenie, bo ROG na pewno wyraźnie mniej smuży.
Darthus
QUOTE(GTrelaPL @ 27-08-2015, 14:30) *
Oj już nie przesadzaj, jak 970 za dużo to niżej masz PS4, co prawda wyglądające jak z bazaru przy tym Asusie smile.gif

Czyli rozumiem, że zamówienie na i5 i 970 poszło, no i gitara gra. Ale co do monitora to nie wiem czy miałeś możliwość przetestowania tego G-Sync? Jeśli tak to moim zdaniem jest to konieczne przy takim dobrym i drogim sprzęcie. Po prostu szkoda by taka specyfikacja się starzała przez dobre 2-3 lata, a w tym czasie nie wykorzystać tego boosta jakim jest G-Sync.

Tak zamówiłem i5 plus 970. Jeszcze mnie kusiła ta i7 ale wg mnie różnica w cenie za duża jest a skok wydajności na kolana nie rzuca. Boję się też o temperatury jednak w tak małej obudowie. W tym Saturnie to stało odpakowane przy tym zestawie to ten komp się już totalnie malutki wydaje, był mniejszy od subwoofera tego zestawu głośników. Wygląda kosmicznie na żywo, brawa dla projektantów bo wygląda genialnie i aż chyba go ustawie na biurku koło monitora dla efektu smile.gif

Więcej jutro o ile dotrze zmówienie na czas. To powklejam fotki i potestuje w miare możliwości

Mnie jeszcze zastanawia jaki konfig tam będzie bo oznaczenia każdy ma te same a opisy różnią się znacząco. Jedni piszą że klawiatura i mysz są bezprzewodowe, u drugich że na kablu a jeszcze gdzie indziej że ich brak. W * zablokowano * opisie brak BT i WiFi smile.gif, jedni piszą że jest nagrywarka BD inni że tylko odtwarzacz plus dvdrw. Więc jak jutro odpakuje to mam nadzieje że się nie zdziwie co do konfigu tongue.gif
GTrelaPL
QUOTE(Darthus @ 27-08-2015, 14:37) *

Twój ma oznaczenie Asus G20AJ-PL003S a ten z i7 i 980 PL002S.

- Wszystkie wersje powinny mieć Wi-fi oraz bluethooth w wersji 4.0
- W Twoim będzie 8 GB Ram, w tym droższym jest 16 GB
- W Twoim jest SSD 128GB + 1 TB HDD, w droższym SSD 256GB + w zależności od kraju do 3 TB HDD
- Klawiatura i mysz są to opcjonalne akcesoria w zależności od kraju ( może być bezprzewodowa lub przewodowa ) - tak samo marka, pewnie uzależnione od danego sklepu.
- Bluray jest w Twoim i tym droższym, natomiast są tańsze wersje z i3, gdzie standardowo dają DVD-RW
- Zasilacze też są różne w zależności od wersji, u Ciebie pewnie będzie 230W, tańsze wersje 180W

Ogólnie będzie Pan zadowolony hehe wink.gif Co do 970 w końcu to desktopowa karta mocniejsza od 980M z laptopów. Za 5 tyś zł to strzał w 10 taki sprzęt! A tempy, skoro na 980 były 80-85 C to u Ciebie będą na pewno ok pod obciążeniem.

Czekam niecierpliwie na weekendowe testy w Crysis 3 biegając pół godziny w trawie wink.gif
boniu
Nie pamiętam gdzie ale widziałem przy premierze czy na targach że to coś ma 2 zasilacze.
Darthus
QUOTE(boniu @ 27-08-2015, 15:25) *
Nie pamiętam gdzie ale widziałem przy premierze czy na targach że to coś ma 2 zasilacze.

Tak to ma dwa zasilacze spięte razem na 100% jeden 230 drugi 180, widziałem dzisiaj . Te zasilacze razem to jak 1/3 całego kompa były smile.gif
GTrelaPL
QUOTE(boniu @ 27-08-2015, 15:25) *

Ten z i7 i 980 to na pewno ma dwa 180+230W smile.gif
Darthus
QUOTE(GTrelaPL @ 27-08-2015, 17:52) *
Ten z i7 i 980 to na pewno ma dwa 180+230W smile.gif

Ten z 970 też ma dwa . identyczne jak ten z 980
Darthus
No i dotarł, na razie wygląd miażdży ! wielkość jak na moc miażdży. W zestawieniu z moim Xboxem One to wypada zgrabnie smile.gif

Jakość słaba ale rozumiecie - ręce drżą tongue.gif

Backspacer
QUOTE(Luqart @ 27-08-2015, 13:45) *
Co do monitora to tamten ROG jest mega nieopłacalny.

Jak komuś wystarczy FHD to to jest bardzo dobry wybór, Asus VN279QLB
75 hz, bardzo dobrej jakości panel VA (a nie padło jak IPS) a do tego nadaje się do grania (co jest rzadkością z panelem VA).

Na prad.de (imho jedyne bardzo dobre źródło recenzji monitorów) ocenili go bardzo dobrze, http://www.prad.de/new/monitore/test/2013/...9qlb-teil8.html
Następna mega pozytywna recenzja uznanego portalu, http://www.overclockers.ru/lab/56393_5/Zol...S_VN279QLB.html

Gdzie tam masz info, że poradzi sobie z 75hz?
szorko
Asus G20CB ze Skylake :
https://rog.asus.com/forum/showthread.php?7...w-G20CB-appears
Skylake dziwne imię dla dziewczyny smile.gif
http://www.computershopper.com/computex-20...b-6th-gen-intel
do kompletu monitor :
Asus PG279PQ :
http://www.144hzmonitors.com/monitors/asus...g-sync-monitor/
Backspacer
Monitor gdzie rozrzut jakościowy jest tak wielki, że jeden na piętnaście się do czegoś nadaje. Powodzenia z odsyłaniem i wymianą żeby trafić na znośny model.
szorko
Czy to dot. monitora Asus PG279Q ?
Backspacer
QUOTE(szorko @ 28-08-2015, 13:19) *
Czy to dot. monitora Asus PG279Q ?

Tak
szorko
A na jakiej podstawie tak twierdzisz skoro jest to nowy model , w Polsce jeszcze niedostępny .
Darthus
Pytanko, ten wynik jest ok? Czy coś nie tak?

http://www.3dmark.com/3dm11/10229242
Luqart
QUOTE(Darthus @ 28-08-2015, 13:50) *
Pytanko, ten wynik jest ok? Czy coś nie tak?

http://www.3dmark.com/3dm11/10229242

Chyba jakoś mało.
Po lekkim OC mam więcej na 980M.
Darthus
Hmm no sam nie wiem tak patrze w testach to 970 ma średnio 13800 GS więc tu mam więcej i ten procek niby w #dmarku 6150 średnio więc też mam więcej . WIęc chyba ok jest
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.