Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Przejdź do normalnego widoku: Zbiór informacji o NGFF w laptopach!
Forum NHL.pl > Opinie i kwestie szczegółowe > Karty graficzne > Zewnętrzne karty graficzne
HWfreak
Jako, że NGFF jest standardem strasznie pochrzanionym i ciężko ustalić czy to sata, czy to PCIe 2.0 x1 czy może PCIe 3.0 x4 postanowiłem zrobić bazę danych laptopów z NGFF.

Każdego posiadającego dysk SSD czy WiFi na m.2 proszę o zapoznanie się z tekstem na moim blogu i przesłaniem informacji. Jeśli posiadacie mPCIe i EC również możecie przesłać te informacje.

Nawet jeśli nie planujecie eGPU ale macie taki laptop i macie 10-15min proszę wyślijcie nam te informację. Być może pomożecie komuś zdecydować się na zakup laptopa takiego jak wasz smile.gif
HWfreak
Wczoraj udało mi się nawiązać współpracę z użytkownikiem nando4 z techinferno.com. Z przyjemnością podejmie się rozreklamowania akcji gdy tylko zrobię angielską instrukcję do przesyłania informacji! No chłopaki dawać! Trzeba przywrócić sens budowania eGPU smile.gif
nowiutki
Dodałem informację na egpu.pl oraz uzupełniłem FAQ o NGFF

Wstępna baza laptopów ze złączem NGFF jest już tutaj jakby co > http://www.mydigitaldiscount.com/m.2-ngff-...ility-list.html
HWfreak
Na samym końcu wpisu na HWfreak dodałem tabelę z informacjami, które udało mi się zebrać.
HWfreak
Przykro mi to ogłosić ale od początku nie było żadnego zgłoszenia. Jeśli znajdzie się ktoś kto pomoże mi przetłumaczyć instrukcję robienia raportów na j. angielski to użytkownik nando4 obiecał pomóc w rozreklamowaniu akcji na techinferno.com.
HWfreak
Xiaomi Air 13 ma dwa porty PCIe x4. Nawet jeśli nie uda się wymusić działania PCIe 3.0 x4 to i tak mamy tutaj skok technologiczny.
mikkuss
Nazwa płyty głównej Lenovo ideapad Y700-15ISK

To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.