Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Przejdź do normalnego widoku: Podwieszone do spojlera
Forum NHL.pl > Zaplecze > Pytania i sprawy porządkowe
andrzejz78
Ja i co najmniej połowa forum zna doskonale tematy podwieszone i domyśla się że na pewno nie chciała by ich oglądać za każdym razem gdy tylko wchodzi na forum

Niestety podwieszone są jak niechciane reklamy i trzeba je codziennie oglądać Dla przykładu u mnie jak chcę zobaczyć co słychać w "problemach sprzętowych" to muszę przewinąć ekran żeby zobaczyć tematy

Moja propozycja jest taka żeby podwieszone wsadzić do rozwijanego spojlera coś na wzór "Karty graficzne Przedziałki"

Jak ktoś będzie chciał zobaczyć co w podwieszanych słychać to sobie rozwinie Po prostu sam zadecyduje co chce oglądać a co nie Taki spojler na pewno ułatwi przeglądanie forum i a i samo forum stanie się przejrzystsze

Wspominałem o tym Tomaszowi ale jakoś mnie tym razem zignorował tongue.gif
DominikN
Jako staly uzytkownik forum nie wyobrazam sobie jakbym mial szukac nowych tematow/postow pojedynczo po konkretnych dzialach zamiast skorzystać z "zobacz nowe wypowiedzi".
Ale ja to moze inny jestem, bo wiekszosc tego co czytam nawet mnie nie dotyczy.
Pomysl moze i dobry, ale jak mozna sie tak meczyc?
arekcc7
Ja też zawsze załączam zobacz nowe wiadomości, ode mnie pomysł aby były one posortowane działami, np. teraz jest od góry pierwszy wątek laptopy do gier, drugi Pytania i sprawy porządkowe i potem znowu laptopy do gier, przydałoby się to jakoś uwyraźnić aby łatwiej tam znaleźć to co mnie interesuje.
andrzejz78
QUOTE(aha @ 30-10-2016, 16:19) *
Pomysl moze i dobry, ale jak mozna sie tak meczyc?

Umiesz czytać ze zrozumieniem?
Nic nie mam do nowych tematów i każdy niech się po forum porusza jak chce
Wnerwiają mnie podwieszone tematy bo nic nie wnoszą istotnego w codziennym przeglądaniu forum a są zawsze widoczne Stąd pomysł spojlera
Erazer
Mnie troszkę drażni to zabezpieczenie przed masowym przeszukiwaniem.
Bardzo często trzeba oczekiwać te 20 sekund by móc wejść w inny wątek :/
DominikN
umiem wink.gif
A jakby tak dodac filtry do "zobacz nowe wypowiedzi"? Kazdy moglby sobie zaznaczyc/odznaczyc z jakich dzialow chce nowe wypowiedzi.
andrzejz78
QUOTE(aha @ 30-10-2016, 19:58) *
Kazdy moglby sobie zaznaczyc/odznaczyc z jakich dzialow chce nowe wypowiedzi.

Albo jakich tematów nie chce oglądać tongue.gif
DominikN
Tez fajna opcja.
Tomasz Cyba
@andrzejz78
Jest jeden podstawowy problem - użytkownicy nie rozwijaliby wtedy tego spojlera. Czyli podwieszanie tematów straciłoby sens (są one podwieszane, by nowi użytkownicy na forum nie dublowali dyskusji mających już kiedyś miejsce na forum oraz by ważne informacje z danej kategorii tematycznej "waliły ich po oczach", by łatwiej one do nich dotarły; zaawansowani użytkownicy muszą więc niestety pogodzić się z tą dość drobną jednak niedogodnością funkcjonowania tych tematów w obecnej postaci).
andrzejz78
QUOTE(Tomasz Cyba @ 30-10-2016, 22:43) *
Jest jeden podstawowy problem - użytkownicy nie rozwijaliby wtedy tego spojlera.

No i o to chodzi Wolny wybór Nowi i tak by tam zajrzeli z ciekawości (ewentualnie zablokować zwijanie do np 100 postów)
by nowi użytkownicy na forum nie dublowali dyskusji mających już kiedyś miejsce na forum

No nie żartuj Zdublowanych tematów byś nawet nie policzył ale na to nie ma rady Jak się komuś nie chce poszukać to zakłada temat pomimo że jest kilka podobnych tematów
"waliły ich po oczach",

No i tu wreszcie się zgadzamy smile.gif
zaawansowani użytkownicy muszą więc niestety pogodzić się z tą dość drobną jednak niedogodnością

A ja się nie pogodzę bo mnie ...... bierze jak je codziennie widzę tongue.gif

Dobra widzę że nie przepchnę projektu bo mam za małą siłę przebicia Nie podobają mi się te podwieszone i już
Tomasz Cyba
QUOTE(andrzejz78 @ 30-10-2016, 23:09) *
Dobra widzę że nie przepchnę projektu bo mam za małą siłę przebicia Nie podobają mi się te podwieszone i już

Dlatego dyplomatycznie milczałem po pytaniu na PW (wiedziałem, że będziesz zły po mojej odpowiedzi) smile.gif
andrzejz78
A to taki z Ciebie dyplomata.... wink.gif

Nie jestem zły bo nie mam o co No może jestem trochę nie usatysfakcjonowany ale grunt że poruszyłem problem

No dobra to pozostało codzienne się wk..... przy przeglądaniu forum biggrin.gif
Mullrof
ja też w sumie korzystam głównie z szukajki nowych wypowiedzi i jako tako problemu nie widzę...
prócz wspomnianego zabezpieczenia przed masowym przeszukiwaniem. to zabezpieczenie właściwie niszczy opcję szukaj. wpisujesz jakąś frazę i nie znajdujesz tego czego chcesz. no to wpiszę kapkę inaczej i.... no i czekam. paczę i paczę i nic.
po około 3 próbach wyszukiwania to olewam i przestaję wyszukiwać.
nie wierzę, że dzięki temu nie ma więcej zdublowanych tematów.

to się da na pewno sensowniej zabezpieczyć. bo jeden token na wyszukiwanie raz na jakiś czas to za mało.
wystarczy literówka i od razu kara
Misieq9999
Moim zdaniem podwieszone tematy powinny zostać. Przecież po to są podwieszone żeby rzucały się w oczy. Jak je schowasz to nikt tam nie wejdzie i sens podwieszania zanika. W większości są to wątki o ważnych sprawach zwłaszcza dla nowych użytkowników i to im mają się rzucić w oczy.
andrzejz78
QUOTE(Misieq9999 @ 31-10-2016, 10:40) *
Moim zdaniem podwieszone tematy powinny zostać.

O zdrajca...... tongue.gif
midzi
Także korzystam jedynie z zakładki "Zobacz nowe wypowiedzi". W sekcje zaglądam raz na ruski rok.
Sylwester Cyba
Zmieniłem ustawienie z 20 sekund na 5 sekund dla wewnętrznej wyszukiwarki. O ile serwer nie będzie się dławił to tak zostawię.

Dziękuję za zgłoszenie sprawy.
EB4U
QUOTE(midzi @ 31-10-2016, 10:20) *
Także korzystam jedynie z zakładki "Zobacz nowe wypowiedzi". W sekcje zaglądam raz na ruski rok.

Ja tak samo
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.