Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Przejdź do normalnego widoku: Wycena blaszaka ;)
Forum NHL.pl > Opinie i kwestie szczegółowe > Komputery stacjonarne
siwyyy77
http://allegro.pl/komputer-pc-i5-2500k-p8p...6593804087.html

Moja aukcja, w zasadzie ciśnienia na sprzedaż nie mam smile.gif
Idzie to sprzedać za cenę z aukcji...
Zelek_PL
wg mnie dość optymistycznie.

EDIT
a sorki nie zauważyłem monitora i reszty. Ale mimo wszystko nie wiem czy ktoś poleci na taki zestaw. Osobiście próbowałbym sprzedać osobno.
Lobomad
Nie żebym miał być wredny ale jedyne co tu jest coś warte to monitor a i to jest już 4-5 letni odlboj - GeForce 9800 GT Silent Cell aż mi się łezka w oku zakręciła - ten sprzęt powinien trafić do muzeum smile.gif.
Życzę powodzenia przy takiej cenie.
shly
Jak ktoś chce kupić to raczej sam PC bez zestawu myszka,klawa i monitor... i drogo wyceniłeś
Erazer
Widać jak na dłoni, że sprzedającemu nie spieszy się ze sprzedażą.
Jak poczekasz parę lat, to jako antyk pójdzie za tyle, cierpliwości smile.gif
Lock22
i5-2500K jako antyk? Po OC zamiata wszystkie mobilne proce, a od skylake zegar w zegar jest raptem 30% słabszy. Spokojnie ogarnia nawet GTX 1070 po OC 4,5-5GHz, a kręci się wyśmienicie, dużo lepiej od nowszych generacji z glutem pod czapką. Nie widzę tu żadnego antyku po za 9800GT. Fakt cena mocno przesadzona, taki procek chodzi po 400-500zł, płyta 200zł, ramy ze 200zł i dysk ze 150zł, reszta to grosze.
Erazer
Pisząc antyk nie miałem na myśli, że to zły sprzęt, tylko że stary i tyle.
Wielu ludzi może tak postrzegać taki sprzęt i trudno się dziwić, ale w żadnym wypadku nie neguje wartości bojowej owego zestawu smile.gif
Po za tym napisałem za parę lat, a nie w tej chwili tongue.gif
Lobomad
Locke opowiedz mi proszę jak to i5 2500ka zmiata po OC Intel Core i7-4940MX laugh.gif czy nawet i7-3920XM, oczywiście zjada wszystkie i5, ale biorąc pod uwagę że pierwsze mobilne i5 z 4 jajami pojawiły się dopiero w generacji Skylake i do tego dosyć "cienkie" to raczej żaden wyczyn wink.gif. Na stock zjada go z palcem w 4ech i7-2920XM i mogę się założyć że zegra w zegar po oc nic się nie zmieni - tak wiem że i7ka ma hypertherading ale ten procek ma 55w na dzień dobry a nie 95,. I5 2500k to zabytek i tyle tongue.gif
Lock22
Słucham? Mobilnego proca podkrecisz do 4,5-5GHz? I jak już chcesz porównywać zegar w zegar to do i7 2600k. Max Tdp wszystkich stacjonarnych procow z serii K jest na poziomie 95w żeby po OC przypadkiem nie zaczął throttlowac. Jeśli 30% mniejsze ipc od skylake to antyk to ja nie mam pytań. Marketing intela zadziałał wzorowo.
Lobomad
Napisałem chyba że zegar w zegar wink.gif Poza tym pewnie że da radę podkręcić lapkowego proca na 4,5 ghz laugh.gif A na 5 jak mu zamontujesz desktopowe chłodzenie wink.gif W alienach 18 podkręcali 2920xm na 4,3 a 2960 na 4,5 https://www.techinferno.com/index.php?/foru...tailed-results/ prosz Chyba nikomu się nie chciało bawić z testowaniem "gołej płyty" z desktopowym chłodzeniem ale są lapki chłodzące lpiej niż m18x.

Poza tym moja wypowiedź dotyczyła stwierdzenia że 2500k jakoby "Po OC zamiata wszystkie mobilne proce" co zdecydowanie rozmija się z prawdą.
Co do porównywania 2920xm z 2700k mogę się zgodzić ale najpierw wpakuj na 2920xm takie samo chłodzenie jak na 2700k i jedziemy laugh.gif.
No i biorąc pod uwagę Intelowski "postęp" czy raczej ślimacze pełznięcie to 2500k to jest antyk wink.gif.
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.