Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Przejdź do normalnego widoku: M4600
Forum NHL.pl > Giełda > Sprzedam / Kupię
bjorm
Laptop w idealnym stanie, na klapie leciutka ryska, pozniej wrzuce foto. Rogi całe, nawet nie mają rys.
Mocny CPU i dobra matryca, 94% sRGB - ta z tej recenzji.

Konfig jak wyżej, w sumie to zastanawiam się nad jego zatrzymaniem bo matryca na dzień dobry robi rożnice. Myślałem, że może mi się IPS trafił, ale kąty są słabe natomiast barwy widocznie lepsze niz u wiekszosci. Wedle ST mamy matryce Legend, cokolwiek to znaczy. Chyba pod tym właśnie kryje się owa 94% sRGB. Jak widać w innej recenzji, matryca trzyma swoje wyniki również w innych laptopach.

Przyznam się, że trochę mnie bawi to, że tak późno zauważyłem wyższość Precisionów vs EB. Nie wiem jak można robić 8560w, 8570w, 8760w i 8770w na jednym wiatraku, a w Preclu ładnie dwa wiatraczki, cpu i gpu. Podoba mi się to.

Obecnie na allegro sa dwa M4600 z tak mocnym CPU, FHD, 8GB RAM, SSD i GPU 1000M, kazdy z nich kosztuje ponad 2100zl.
Dlatego oferuje za mojego 2100zl, gdzie mamy 16GB RAM i 2000M a nie 1000M. Jesli sie nie sprzeda, to zostawiam go sobie w domu.

Zainteresowani prosze o PW.

zdjęcia
bjorm
aktualny.
koTiONe
QUOTE(bjorm @ 31-07-2017, 15:37) *
...
Dlatego oferuje za mojego 2100zl...

Czyli zgodnie z tym co napisałeś oddajesz laptopa i dopłacasz 2100zł, no to jestem chętny. smile.gif
Przelew/PayPal? Adres podać na priv?
bjorm
hehehe masz ostry ten umysł smile.gif
tyriel
biggrin.gif grubo biggrin.gif
bjorm
2000zl
bjorm
aktualny, chetnie sie potarguje jesli mi ktos pokaze lepszy stan, konfiguracje itp.
bjorm
Laptop byl dwa msc w uzyciu przez moja wybranke, lubimy go szczegolnie za klawiature i 0 rpm az do 60C.
Ale z racji zbyt czestego kontaktu z Dreamcolorami, wybranka zachciala jakiegos z ''tymi fajnymi kolorami''
Zostajemy wiec z Dreamcolorem jednym a ten M4600 leci na gielde. Lapek w stanie jak powyzej, jedynie dysk poszybowal. Ma 256GB zamiast 128GB.

Cena: 1900zl. (Nie ma taniej na allegro z ta matryca, i7QM, 16GB RAM, 256GB SSD, 2000M).
bjorm
w konfigu z 256GB SSD, 16GB RAM, 2000M i bateria WL50% / oddam za 1400zl. / nie ma taniej (nawet liczac zakup nowej baterii) podobnego konfigu na allegro.
Joshi
Jakieś fotki byś znalazł? wink.gif
reven1010
QUOTE(Joshi @ 27-06-2018, 20:47) *
Jakieś fotki byś znalazł? wink.gif

pierwszy post...?
bjorm
Wystarczy przeczytac wątek smile.gif
To jest wydanie "lo-fi" naszego forum. Aby przejść do wersji z obrazkami, formatowaniem i innymi ozdobnikami kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.